Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto w ataku?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto w ataku?

Założyłem się o to z Unico i jestem ciekawy waszych opinii... Kto wg. was powinien być podstawowym napastnikiem w pierwszym sładzie w najbliższym meczu z Odrą?
    0
    Saganowski i Garcia
    0%
    0
    Saganowski i Svitlica
    0%
    0
    Garcia i Svitlica
    0%
    0
    Nieznani Sprawcy

Hmm ciezkie pytanie. NapewnoSagan gdyz cały czas prezentuje siedobrze i powinien byc pewniakiem. Zdrowy rozsondek nakazuje wystawienie tez Svitlicy w koncu to król strzeclów, ale niespecjalnie prezentował sie w sparingach. Z koleji Garcia stzrelił kilka goli jednak jest krótko z duzyna i nie koniecznie dobrze się z niarozumie. Ja najchetniej widziałbym atak z tymi trzema panami, ale skoro muze wybrac to stariam na Sagana i Garcie.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

W pierwszym meczu postawiłbym na pare Saganowski-Garcia,gdyż grali razem w sparingach i chyba nieźle im szło,a Stanko nie przygotowywał się z nami do sezonu...dalej chyba bedzie zależało od aktualnej formy...dobrze,że jest z czego wybierać A jak Ty postawiłeś??
      ps.A najlepiej,jakby zagrali trójką napastników :P
      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
        A jak Ty postawiłeś??
        Założyłem się, że Sagan - Garcia i liczę, że tak właśnie będzie.
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
          W pierwszym meczu postawiłbym na pare Saganowski-Garcia,gdyż grali razem w sparingach i chyba nieźle im szło,a Stanko nie przygotowywał się z nami do sezonu...
          Dokładnie tak zgadzam sie z tobą . Są dość dobrze zgrani. W grę jeszcze wchodzi atak Sagan-Stanko ,którzy raczej sprawdzili się rundzie wiosennej.

Komentarz

Re: Kto w ataku?

Zamieszczone przez Adiq
            Założyłem się o to z Unico i jestem ciekawy waszych opinii... Kto wg. was powinien być podstawowym napastnikiem w pierwszym sładzie w najbliższym meczu z Odrą?
            Już się założyłeś, więc nikt Ci dupy nie uratuje jakby co
            A co do napastników - ja uważam, że od początku powinien grać duet Sagan - Garcia. Z prostej przyczyny - zawsze będzie można wpuścić na boisko wypoczętego Svitlicę, a poza tym jak pokazał przykład Saganowskiego - wejście z ławy to nie to samo co gra od pierwszych minut, dlatego Garcia powinien wyjść w podstawowym składzie i w razie czego - zostaćv zmieniony. A tak całkiem na marginesie to mając trzech takich napadziorów grać dwoma to czyste marnotrawstwo
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Stanko tyle bramek w poprzednim sezonie strzelił a wy juz go na ławę dajecie 8-
              Jak dla mnie brygada SS '8 Stanko-Sagan powinna grać w napadzie - przynajmniej narazie

Komentarz

Ja bym postawił na atak z poprzedniego sezonu, Sagan-Svitlica bo w końcu Stanko to król strzelców więc nie można go tak nagle sadzać na ławkę.Myślę, że gdyby któryś z napastników spisywał się gorzej to wtedy powinien wejść Garcia.A tak 'SS Brigade'

Komentarz

Brygada SS to mi się z czymś innym kojarzy... ho:
                  Nieznani Sprawcy

Komentarz

dopuki Stanko do siebie nie dojdzie to nich Sagan z Manuelem powalczą

Komentarz

Jakby mieli grać trójką z przodu to musieliby grać też trójką z tyłu,jak w tymtym sezonie i czwórką w środku,wtedy Surma miałby też troszke zadań defensywnych,co o tym myślicie??I jak wg.Was powinien wtedy nasz squad wyglądać??
                      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Wg.mnie pierwsze mecze powinny należeć do Saganowskiego i naszego nowego nabytku z Argentyny jako że w sparingach pokazali poprawną współprace a Stanko nie przepracował w pełni okresu przygotowawczegoi może miec w pierwszych miesiacach pewne mniejsze lub wieksze braki.

a to jak sie będzie ''rozwijac'' forma Svitlicy lub Garcii ( sagan dla mnie pewniak ) to juz kwestia wyboru Kubickiego który - wierze w to - zaleznie od przeciwnika bedzie wybierał odpowiednie rozwiazanie

a nóż Garcia sprawdzi sie może w grze za napastnikami jak pod koniec sezonu Kucharski - niczego nie można wykluczyć.

pozdr
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                          a nóż Garcia sprawdzi sie może w grze za napastnikami jak pod koniec sezonu Kucharski - niczego nie można wykluczyć.
                          że co zrobił kucharz? przez jego udane parady z majewskim jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli nie w pucharach.oczywiście nie tylko ich to wina ale przyłożyli się do tego bardzo.

a w napadzie oczywiście Sagan i Garcia.

Komentarz

Dzisiaj w sparingu Saganowski grał w ataku z Garcią, co wydaje mi się, że potwierdza tą ankietę. Trochę dziwnie by było gdyby Kubicki zgrywał taki atak przez tyle sparingów, a w lidze postawił na Svitlicę...
                            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez MiniP
                              Zamieszczone przez Kempes
                              że co zrobił kucharz? przez jego udane parady z majewskim jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli nie w pucharach.oczywiście nie tylko ich to wina ale przyłożyli się do tego bardzo.

a w napadzie oczywiście Sagan i Garcia.
                              Nie mówie o skutku grze Kucharza na tej pozycji tylko chodziło mi o sam fakt porównawczy jak mozna rozwiazac problem z 3 napastnikami.
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                              X