Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włodarczyk w Rapidzie Wiedeń?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tur
    odpowiedział(a)
    Jakoś Mattersburg (lepszy w lidze od Austrii) przegrał z polską drużyną. Też jestem zdania, że to bardziej my przegraliśmy z Austrią niż oni z nami wygrali. Legia w tych meczach była w bardzo słabej formie. Wygląda na to, że w jeszcze gorszej niż Austria.

Zostaw komentarz:

• DJ_DaMiC
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez met(L)
    Sam dobrze wiesz ze Austria w tym sezonie nie zachwyca a z Legia wygrala tylko dlatego ze Legia rowniez nie zachwyca.

Austria to nie tylko klub z Wiednia... Chodziło mi o całą autriacką piłkę kopaną... Wymyśl lepsze argumenty bo te mnie jakoś nie przekonują...

Zostaw komentarz:

• (L)aik
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzysieek
    Zamieszczone przez (L)aik
    P.S-Krzysiek - portowiec: czyżbyś odniósł wrażenie, że nieuważnie czytam,co inni piszą, tylko na podstawie tego że o jedno zero się stuknąłem???
    Sama treść merytoryczna pozostała chyba raczej bez zarzutu, a literówki, czy inne pomyłki po prostu się zdarzają. Każdemu.
    Ale, jeżeli uważasz że był to rażący błąd, który mógł Cię wprowadzić w błąd to - sorry
    Zwracałem się do numer_10 któremu ojro mylą się ze złotówkami
    A to sorrki

Zostaw komentarz:

• met(L)
    odpowiedział(a)
    Sam dobrze wiesz ze Austria w tym sezonie nie zachwyca a z Legia wygrala tylko dlatego ze Legia rowniez nie zachwyca. Jakby spotkali sie pod koniec poprzedniego sezonu to by Austria polegla i to sromotnie a ze akurat obie druzyny trafily na siebie w tym czasie to inna sprawa. Nie uwazam zeby liga austriacka byla lepsza...dopoki w Austrii byly pieniadze byli dobrzy zawodnicy teraz sam wiesz sposnor odszedl i jest to druzyna slaba w ktorej wiekszosc stanowia wychowankowie albo mlodzi rodowici zawodnicy. Liga austriacka to taki lepszy Cypr tez pelno w niej pilkarskich emerytow po 30 ktorzy nie maja miejsca w innych ligach spojrz na wiekszosc zawodnikow ktorzy tam wystepuja chocby z Polski tylko Mila i Radomski maja pozniej 30 lat reszta Polakow grubo po 30 jest.

Zostaw komentarz:

• DJ_DaMiC
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez met(L)
    I nie sadze zeby liga austriacka byla lepsza od polskiej maja wieksza kase i to wszystko i dlatego moga sobie pozwolic na zatrudnie lepszych zawodnikow.
    Nie jest lepsza ? To dlaczego ostatnio rok w rok ogrywają nas w pucharach ?

Zostaw komentarz:

• met(L)
    odpowiedział(a)
    Mila to inna historia strzeili jedna bramke MCity i polecial do Austrii myslal ze sobie poradzi a to byl wtedy mlokos bez oglady. Z Wlodarczykiem to inna historia on juz w nie jednym klubie gral wiec poradzic sobie moze. I nie sadze zeby liga austriacka byla lepsza od polskiej maja wieksza kase i to wszystko i dlatego moga sobie pozwolic na zatrudnie lepszych zawodnikow.

Zostaw komentarz:

• DJ_DaMiC
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez M@+
    moim zdaniem zła decyzja...
    szukanie kozła ofiarnego i znalezli Włodara i Gottwalda... nie zdziwiłbym się gdyby Włodar został królem strzelców ligi Austriackiej.
    Najlepiej zargraj u bukow...

A tak na powaznie, skoro Włodeczek nie potrafił wykorzystywac wielu sytuacji jakby nie patrzec w slabszej lidze polskiej to nie licz na to, ze w Austrii nagle bedzie supersnajperem. Jesli jednak dojdzie do transferu to pewnie "Nędza" podzili los m.in. Milii... ktory w słabiutkiej Austrii W. sobie kompletnie nie radzi...no coż w koncu trener go nie lubi....

Zostaw komentarz:

• Dyzio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)aik
    P.S-Krzysiek - portowiec: czyżbyś odniósł wrażenie, że nieuważnie czytam,co inni piszą, tylko na podstawie tego że o jedno zero się stuknąłem???
    Sama treść merytoryczna pozostała chyba raczej bez zarzutu, a literówki, czy inne pomyłki po prostu się zdarzają. Każdemu.
    Ale, jeżeli uważasz że był to rażący błąd, który mógł Cię wprowadzić w błąd to - sorry
    Zwracałem się do numer_10 któremu ojro mylą się ze złotówkami

Zostaw komentarz:

• (L)aik
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez M@+
    opieram tego drugiego posta na obecnej grze Legii i potrzebie napadziora.. Włodar marnował te 4 sytuacji ale chociaz jedną zamienił na bramkę..

tak wiem... zupełnie sprzeczne stwierdzenia, z biegiem czasu człowiek mądrzeje albo głupieje
    To ja chyba głupieć zaczynam , bo, co do skuteczności Janczyka, nabieram coraz poważniejszego dystansu
    A swoją drogą, to ciekawi mnie niezmernie, czy jednak wykupią Włodara
    Jemu zdaje się - tu mogę się mylić - że jakoś zimą kontrakt wygasa, wtedy da nogę za darmochę
    Szkoda by było, co by nie mówić - dobre i cokolwiek, za takiego, Asa

Zostaw komentarz:

• M@+
    odpowiedział(a)
    opieram tego drugiego posta na obecnej grze Legii i potrzebie napadziora.. Włodar marnował te 4 sytuacji ale chociaz jedną zamienił na bramkę..

tak wiem... zupełnie sprzeczne stwierdzenia, z biegiem czasu człowiek mądrzeje albo głupieje

Zostaw komentarz:

• Fizi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez M@+
    Dobrze się stało, Surma nie będzie miał kompana więc moze zacznie grac..

Zamieszczone przez M@+
    szukanie kozła ofiarnego i znalezli Włodara i Gottwalda... nie zdziwiłbym się gdyby Włodar został królem strzelców ligi Austriackiej.

Zostaw komentarz:

• M@+
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• hatchet
    odpowiedział(a)
    Nie boj sie zmiany na lepsze
    o tak apropo Wlodar a Janczyk

Zostaw komentarz:

• Magik2501
    odpowiedział(a)
    Heh nie no nie jest tak zle...patrz ze Szalach, Bury, Kielbik biegaja...I o to chodzi! Bo nasi Canarinhos nie za bardzo :/ maja pewne kontrakty w 2 Bundeslidze i juz nie chce sie im zapiepszac dla Legii. po co? Wylansowali mnie, znalezli, dali kase i juz wystarczy. Pogralem dobrze pol roku (Edson i Roger) i wystarczy...
    eeh...
    Ale dobrza bo znow sie glowny temat zgubi...Moim zdaniem troche zbyt pochopnie wyrzucili Wladeczka. Ja bym go wlasnie wywalil na miesiac-dwa do rezerw niech biega z amatorami...ale to nie decyduje i moze taka decyzja zarzadu bedzie lepsza.

Zostaw komentarz:

• mOFMC
    odpowiedział(a)
    To wywal 18 meczowa do rezerw zeby lapali forme..

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X