Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W sprawie stadionu - dzwoń lub mailuj

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W sprawie stadionu - dzwoń lub mailuj

za legialive.pl:
    "W sprawie stadionu do polityków

Podajemy Wam numery telefonów i faksów niektórych polityków rządzących obecnie w stolicy. Liczymy na wsparcie kibiców Legii w kontrolowaniu sprawy powstania nowego stadionu przy Łazienkowskiej. Każdy ma bowiem prawo zadzwonić do urzędników i zapytać o kwestie związane z miastem. Może urzędnicy czując nacisk kibiców przyspieszą podejmowanie decyzji?

Prezydent m. St. Warszawy Lech Kaczyński: pl. Bankowy 3/5, p. 129, 00-950 Warszawa, tel. 695 62 60
    Wiceprezydent Warszawy Andrzej Urbański: ul Miodowa 6/8, tel. 595 34 09, fax 826 57 43
    Przewodniczący Rady m. St. Warszawy Wojciech Kozak: tel. 656 78 28
    Wiceprzewodniczący Jan Maria Jackowski: tel. 656 78 33
    Karol Karski: tel. 656 78 33
    Jan Wieteska: tel. 656 78 30, fax 656 66 29
    Dyrektor Biura Sportu, Turystyki i Wypoczynku Artur Piłka: tel. 595 30 63, 595 30 65.

Źródło: Nasza Legia"

jak dla mnie przydalyby sie jeszcze adresy emailowe...

Biuro Rady m. st. Warszawy

radwar@warszawa.um.gov.pl

Mysle ze maile mozna adresować tu i w temacie pisać "do ..."

a tu mail do gabinetu przydenta Kaczyńskiego

gabinet@warszawa.um.gov.pl

Adresy wziałem z http://www.warszawa.gov.pl/samorzad/.

Ja proponuje jeszcze pisanie do Aleksandra Kwaśniewskiego. On jest kibicem Legii i mysle że mogłby coś zrobić.
    Jednak tu nie mam maila tylko formularz do wypełnienia.

http://www.prezydent.pl/poc/index.php3
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Spółka w tym tygodniu
      Jeszcze w tym tygodniu ma zostać zawiązana spółka, która w przetargu wyłoni firmę odpowiedzialną za wybudowanie na Łazienkowskiej nowego stadionu. Stosowne dokumenty przygotowane są od pewnego czasu. Czekają tylko na podpis prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który na początku tygodnia miał wrócić z urlopu.
      Źródło: Nasza Legia

Przypomnijmy panu prezydentowi, ze jest sprawa nie cierpiąca zwłoki
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Jan Maria Jackowski swoimi ostatnimi wypowiedziami na temat aborcji i czegoś tam jeszcze pokazał że chyba jest idiota i nie powinien piastowac żadnych funkcji w tak poważnej firmie jaką są wladze Warszawy.

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
          Biuro Rady m. st. Warszawy

radwar@warszawa.um.gov.pl

Mysle ze maile mozna adresować tu i w temacie pisać "do ..."

a tu mail do gabinetu przydenta Kaczyńskiego

gabinet@warszawa.um.gov.pl

Adresy wziałem z http://www.warszawa.gov.pl/samorzad/.

Ja proponuje jeszcze pisanie do Aleksandra Kwaśniewskiego. On jest kibicem Legii i mysle że mogłby coś zrobić.
          Jednak tu nie mam maila tylko formularz do wypełnienia.

http://www.prezydent.pl/poc/index.php3

mozeby tak zrobic jakas 'akcje mailowa' na bardzo duza skale? to znaczy mozna dac newsa na legialive z tymi adresami mailowymi i prosba o wysylanie listow. Napewno kilkaset osob wtedy by wyslalo takiego maila(gdyby to dobrze naglosnic)
          Bo ilez mozna czekac na decyzje w sprawie stadionu?? Mozna umiescic rowniez na stronie przykladowy tekst do wyslania- tyle,ze ktos musialby to jakos zgrabnie napisac...co Wy na to? My tez mozemy miec jakas cegielke w przyspieszeniu tych wszystkich decyzji. niech wladze widza, ze jest ogromne zainteresowanie w Warszawie tym problemem i ze moga przez to zyskac tylko plusy

Komentarz

Akcja mailowa to fajna sprawa, tyle że jak podali w Radio 94 warszawscy radni nie czytają maili (do wyjątków należy ponoć W. Kozak). Spiker podał, że nie korzystają bo nie umieją
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

po pierwsze bez telewizji nic sie u nas nie da ruszyc, wiec trzeba zaangarzowac media. ale to dopiero, jak sie wszystko rozdmucha.

napiszcie mi wszystkie za/przeciw [znaczy ZA], a sprobuje cos napisac

Komentarz

Na ziemie go i wpierdol...

Komentarz

pala go i z kopa

(ziom, ale o co choz?? to nie ten temat :P )

Komentarz

Chodzilo mi o to, ze mam juz dosyc tego pachola co autobusem w zime sie przejechal jeden przystanek, by stwierdzic, ze nie grzeja...

Niech sie ***** w lato przejedxzie Solarisem o 16-17 godzinie... jak bedzie +34'C na termometrze.

Chodzi mi ogolnie o to, ze mam dosc traktowania pilki, kibicow Legii, Lecha, Widzewa, Wisly itd., naszych stadionow, przez takich typow jak on, jak powietrze.

Komentarz

akurat Lecha to nikt jak powietrze nie traktuje ;P wrecz przeciwnie :P

no ale racje masz... tylko, ze u nas taka specyfika miasta

Komentarz

No racja, z Lechem to przesadzilem...

Komentarz

napisałam, wysłałam

jeśli ktoś chce skopiować tekst, prosze bardzo.

Szanowny Panie Prezydencie,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyspieszenie działań związanych z podpisaniem umów na budowę nowego stadionu na Łazienkowskiej.
                          Warszawa POWINNA mieć chociaż jeden obiekt sportowy spełniający kryteria światowe.

Niewątpliwym wstydem dla naszego Miasta i Kraju jest fakt nieposiadania stadionu sportowego o odpowiednim standardzie. Nie trzeba chyba Panu przypominać, iż wszystkie mecze międzynarodowe, rozgrywane są na stadionach poza Warszawą.
                          Za to przypomnę Panu, jak na początku roku, jedna z drużyn odmówiła gry z Polską z powodu złej nawierzchni boiska. Opinia o Polsce i jej obiektach sportowych ruszyła w świat i nie sądzę, żeby była uznana za pozytywną.

Równocześnie chciałabym zwrócić uwagę na fakt, iż Kibice Legii Warszawa coraz bardziej angażują się w tworzenie dobrej opinii o kibicowaniu, co owocuje już teraz. Na stadionie pojawia się coraz więcej rodzin, dziewcząt i starszych osób, które już nie obawiają się pobicia. Wydaje mi się, że zdrowa rywalizacja sportowa i dobra atmosfera na stadionach, pozwoli na jeszcze większe zainteresowanie Piłka Nożną.

Mam nadzieję, że głos, który oddałam na Pana w wyborach, nie będzie straconym głosem.

Łączę wyrazy szacunku,
                          .......

Komentarz

Moim zdaniem maile do takich ludzie nic nie dadza bo oni je po prostu wyrzuca. Najlepszy efekt dalaby manifestacja na miescie) Dzwonic tez mozna ale przez telefon cos obiecaja a jak tylko sie rozlaczycie juz o tym nie beda pamietac
                            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Spraw ze stadionem się ruszyła. I chwała wszystkim za to. Trzeba teraz tylko abyśmy "pilnowali" dotrzymywanie terminów i postępu prac. Także akcja e-mailowa trwa!

Komentarz

Pracuję...
                              X