Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe stroje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowe stroje

oto jak beda wygladały nowe stroje:

zdjęcia z legia.net

Pierwsze są na mecze u siebie a drugie na wyjazdy.

Jak dla mnie to są one baudso fajne. Wreszcie nawiazują do tradycji. Boje sie tylko że jak wpierdolą na nie raklame to stracą one całyu swój urok.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Oby można było je kupić w sklepach adidasa...

Komentarz

fajne.

mogliby tylko (L) zwiększyć .

poza tym pewnie dojdą różne reklamy.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
        Oby można było je kupić w sklepach adidasa...
        jak podaje legianet.com stroje maja być za okolo 2 miechy :fu: i kosztowac około 100 zł

Zamieszczone przez jarcyś

poza tym pewnie dojdą różne reklamy.
        ma być tylko logo głownego sponsora który nadal nie jest znany (a moze go wogole nie bedzie - w sumie nie wiem co lepsze)
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Legia co roku w innych barwach gra.W LM na zielono,potem nike i zielono -biało -czerwono-czarno,potem adidaz i znowu na zielono -biało,ostatni sezon-biało -czarne stroje,teraz znowu zielone.... 8-

Nie przeszkadza Wam to?
          WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
          RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
            Legia co roku w innych barwach gra.W LM na zielono,potem nike i zielono -biało -czerwono-czarno,potem adidaz i znowu na zielono -biało,ostatni sezon-biało -czarne stroje,teraz znowu zielone.... 8-

Nie przeszkadza Wam to?
            Mi przeszkadza i to bardzo...
            Chciałbym, żebyśmy grali od kilku lat w takich samych strojach tak jak to się robi na zachodzie, a zmienia się wzór raz na 10 lat, tylko po to, żeby zarobić na tym niemało. A jak się u nas pójdzie na stadion i widzi klubową koszulkę u kibiców to można z dokładnością do roku sprecyzować kiedy została kupiona... ho:
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Bardzo fajne te koszulki. Szkoda, że dopiero za dwa miesiące będzie można je kupić. Znowu włodarze Legii stanęli na wysokości zadania. Razem z prezentacją nowych koszulek powinna zostac uruchomiona także ich sprzedaż. Ja bym chciała kupić ją już teraz
              Only You

Komentarz

Koszulki Legii co raz mniej przypominaja koszulki pilkarskie a co raz bardziej zwykle, bawelniane t-shirty...

Komentarz

Mnie tak jak Adamsa wkurwia, że te stroje zaczynaja przypominac bazarowa odziez... Mi tam sie podobaly koszulki Nike... bez kitu, mialy to cos, Adidas wali nam koszulki jak chlopa do kopalni... Natomiast to, ze sie zmieniaja... Wymog rynku... Ale ***** na zachodzie to ma sens, bo koszulki ludzie kupuja, nowy model, by nie byc z tylu... W Legii jest marketing jak u dziada na kole z zyrandolem... Wiec po co zmieniaja?

Trylnik odejdz do McDonaldsa, bedziesz liczyl hamburgery, ile zabrazc majonezu, a ile dodac sezamu do buleczki by byc na + .

Komentarz

te koszulki ktore byly w zeszlym sezonie (wzory) jak dla mnie byly bardzo bardzo fajne... i nie pisze dlatego ze mam jedna ale poprostu abrdziej mi sie podobaly... tzn moze tak zamiast czerwonych dalbym zielone a te z czewienia dal jako takie specjalne... na okazje...
                    poza tym dobrze ze wzory byly zmieniane tak co 2 lata... co rok to za czesto... ale z tymi zmianami to czysty marketing... i dobrze

Komentarz

Ja sobie napewno tej koszulki nie kupie,teraz wydam 100 zł a za rok będe chciał se kupiuć następną po 100 zł z tymi zmianami koszulek to paranoja :fu:

Komentarz

A mi się osobiście te nowe stroje podobają. Zwłaszcza białe z czarnymi rękawami. Lata 70te sie przypominają [/list]
                        Dayna Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz

Komentarz

Aaa. I jeszcze jedno. Przydałyby się w sklepach adidasa koszulki z długim rękawem. Tak we wrześniu i październiku robi się troszku chłodno.
                          Dayna Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                            te koszulki ktore byly w zeszlym sezonie (wzory) jak dla mnie byly bardzo bardzo fajne... i nie pisze dlatego ze mam jedna ale poprostu abrdziej mi sie podobaly... tzn moze tak zamiast czerwonych dalbym zielone a te z czewienia dal jako takie specjalne... na okazje...
                            poza tym dobrze ze wzory byly zmieniane tak co 2 lata... co rok to za czesto... ale z tymi zmianami to czysty marketing... i dobrze
                            Marketing??? W Legii??? Na całym świecie wraz z prezentacją nowego wzoru, uruchamia się automatycznie sprzedaż. A tutaj??? Może za dwa miesiące........ Już to widzę jak setki kibiców szturmują sklepy w celu zakupu koszulki......... w zimie Zresztą na tej sprzedaży to chyba tylko Adidas zarobi, bo Legia nie ma nawet oficjalnego sklepu z prawdziwego zdarzenia, chyba że mają podpisaną jakąś umowę, ale kto by o to zadbał.
                            Only You

Komentarz

umowa jest taka ze oni chyba daja pelen zestaw strojow caly ekwipunek i za to maja prawo do sprzedarzy... :fu:

Komentarz

Pracuję...
                              X