Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Legionovia Środa g.16:45 Łazienkowska 3

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Legionovia Środa g.16:45 Łazienkowska 3

W środę o godzinie 17:00 Legia rozegra sparing z Legionovią Legionowo. Sędzią meczu będzie Jacek Granat.
    Pierwotnie Legia miała zagrać z czwartym zespołem ligi izraelskiej Maccabi Netanya, który przebywa na zgrupowaniu we Wronkach. Z powodu zbyt dużych formalności związanych z organizacją tego meczu, nie dojdzie on do skutku.

Źrodło www.90minut.pl

Pozwoliłem sobie załozyc nowy temat bo juz wszystko jest pewne (tylko kuva nie wiem gdzie ale chyba na Legii) i chodzi o to aby kazdy zauwazył (ehh ile ja sie tłumacze zeby bana nie dostać ).
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

dobrze wiedziec ale zeby nie umiec zorganizowaxc sparngu bo za duzo formalnosci do zalatwiania bo to impreza masowa to panie trylnik niech zacznal pilkarze w ldze grac przy pustych trybunach deklu jak ty sparingu nie umiesz zorganizowac a co tu dopiero mowic liga!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Dobrze Bart , że żeś napisał , bo nie wiedziałem nawet kiedy ten sparing Swoją drog a, moze stykniemy sie jutro jakos na tym sparingu na Żylecie ( bądź na Krytej , zależnie od pogody ) ??

Komentarz

No to moze wszyscy sie jakos w konkretnym miejscu na zylecie umówym - co wy na to ?
        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

ustawka ustawką ale badz tu mądry
          oficjalna strona podaje że:
          Nadal nie ma pewności co do rozegrania meczu towarzyskiego z zespołem Maccabi Netanya.
          Pomimo usilnych prób naszego klubu władze miasta stołecznego Warszawy nie wyraziły zgody na rozegranie w dniu jutrzejszym tego spotkania.

no i pewnie wszystko wyjasni sie w ostatniej chwili i mało ludzi wpadnie ale ustawic sie jakos mozna

Komentarz

dobra chyba jest jakas odpowiedz na moje pytanie

W środę o 17:00 na Łazienkowskiej odbędzie się sparing, jednak nadal nie ma pewności kto będzie rywalem Legii. Klub wciąż próbuje załatwić wszystkie potrzebne dokumenty uprawniające do organizacji spotkania z izraelskim Maccabi Netanya, który przebywa na zgrupowaniu we Wronkach. Jeśli próby te okażą się nieskuteczne, wówczas warszawianie zagrają z III-ligową Legionovią.

za www.90minut.pl

chili mecz jest na Łazienkowskiej o 17 z kim to juz nie wazne (kuva istny burdel maja byc bilety ciekawe czy bedzie jakas roznica w cenia miedzy meczem z Żydkami a Legionovią)
            w takim razie jak sie ustawiamy (proponuje w przerwie bo przed meczem to kazdy chyba bedzie na ostatni moment walił) i pytanie pozostaje jeszcze gdzie ?

ps. prosze moderatorów o zmiane tematu na Legia - ??? Środa g.17 Łazienkowska 3 :+:

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
              ps. prosze moderatorów o zmiane tematu na Legia - ??? Środa g.17 Łazienkowska 3 :+:

Ja nie wiem czy będę na tym meczu, bo najpewniej idę na imprezkę, ale zróbmy jakieś oficjalne spotkanie to w razie co chętne wpadnę!
              Nieznani Sprawcy

Komentarz

***** mać, z miłą chęcią bym się przeszedł na ten meczyk i spotkał grono forumowiczów, ale jutro nie ma ***** żebym wpadł bo o 18:30 mój klub gra spring z FC Piaseczno.....a zbiórkę mam już godzinę przed meczem, więc żebym nie wiem jak się starał to nie zdąże wszystko przez zajebane przygotowania do sezonu, ale już w piątek nad morze - mam tylko nadzieję że pogoda się porpawi 8- ......
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Dziś kwadrans przed godz. 17 Legia zagra sparing z Legionovią. Mecz z izraelskim Maccabi Netanya nie dojdzie do skutku, bo na takie spotkanie Legia musiałaby otrzymać zgodę na organizację imprezy masowej. Poza tym trenerzy chcą, by po sparingach z trudnymi rywalami we Francji legioniści mogli zagrać z kimś słabszym, by znowu odzyskać pewność siebie i wiarę we własne umiejętności.

za GW

no to chyba ostateczna diecezja

Komentarz

Dziś o godz. 18:30 miał się odbyć sparing z drużyną izraelską Macabi Netanya. Niestety, zgody na rozgrywanie sparingu nie wydała policja, straż pożarna i miasto. Powód? Antysemityzm szerzący się na stadionach i troska o zdrowie drużyny przyjezdnej. W tej sytuacji zostanie rozegrany mecz kontrolny z Legionovią. Odbędzie się on na płycie głównej o godz. 16:45. Wstęp wolny! Wszystkich serdecznie zapraszmy!

za legianet.com

i to sie nazywa walka z rasizmem i antysemityzmem na stadionach FIFA powinna brac z nas przykład
                    teraz wiadomo że żaden piłkarz z Izraela nie bedzie zbluzgany przez kibiców 8o

Komentarz

Chcieli mi zapier... cztery puszki Carlsberga przy wejściu na "żyletę". Zakręciłem się na piecie i poszedłem z powrotem...

Ps. Polska policja to s... !!!

Komentarz

Już dotarłem meczyki no mogą być ale z Macabi mogli wygrać wyżej teraz chyba Legionovia gra z Macabi ale niewiem
                        Szkoda że prawie cała Żyleta opustoszała jak deszcz zaczoł padać... :/

Komentarz

Legia 5-0 Legionovia
                          Dziś na stadione Legii odbywa się turniej, w którym wezmą udział 3 drużyny. Gospodarz Legia oraz Legionovia i Maccabi. Mecze będą trwały po 45 minut każdy z każdym.
                          Pierwszy mecz z Legionovią Legia rozpoczęła w składzie: Boruc - Magiera, Jarzębowski, Jóźwiak, Szala, Kiełbowicz, Vuković, Surma, Sokołowski I - Garcia, Saganowski. 8 minucie Saganowski po dośrodkowaniu Vukovicia trafił w słupek, ale 5 minut później strzałem z główki trafił już do siatki. W 19 minucie Garcia podwyższył na 2-0 strzałem pod poprzeczkę. 28 minucie Vuković strzałem z 16 metrów po rykoszecie trafił w okienko i już 3-0. W 43 minucie Garcia zdobył swojego drugiego gola podwyższając na 4-0 i kilkadziesiąt sekund później Saganowski także wpisał się po raz drugi na listę strzelców ustalając tym samym wynik meczu na 5-0.

Legia 1-0 Maccabi

Mecz z Maccabi Legia rozpoczęła w identycznym składzie jak z Legionovią: Boruc - Magiera, Jarzębowski, Jóźwiak, Szala, Kiełbowicz, Vuković, Surma, Sokolowski I - Garcia, Saganowski. Już w 2 minucie Marek Jóźwiak strzałem z 8 metrów wyprowadzil Legię na prowadzenie. W 15 minucie trener Legii Dariusz Kubicki dokonał pierwszej zmiany. Boisko opuścił Sokołowski I a jego miejsce zajął Sokołowski II. W 22 minucie Stanko Svitlica zastąpił Garcie a w 24 minucie Saganowski został ukarany żółtą kartką. W 38 minucie Wróblewski zastąpił Saganowskiego. W 40 minucie Maccabi miało sytuację sma na sam, ale ją zmarnowało. To samo uczynił minutę później Wróblewski. Mecz zakończył się bójką piłkarzy. Tak więc Legia została zwycięzcą turnieju

www.legialive.pl
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

ejze ! tego drugiego meczu mialo nie byc ?!

Komentarz

Zamieszczone przez Sinuhe
                              Chcieli mi zapier... cztery puszki Carlsberga przy wejściu na "żyletę". Zakręciłem się na piecie i poszedłem z powrotem...

Ps. Polska policja to s... !!!
                              trzeba bylo dzwonic... my z Łysolkiem, Nathi, Afganem, Adiqiem i jeszcze dwoma osobami siedzielismy na krytej bo stwierdzilismy ze bedzie padac tzn Łysolek i Nathi stweirdzili bo ja do konca upieralem sie ze nie bedzie :P

ogolnie bylo smiesznie...
                              fajne momenty:
                              ja 3/4 zylety biegiem do bramek zeby wpakowac sie na kryta bo zaczelo padac...
                              jak juz wiekszosc zmienila trybune to postanowila dodac otuchy zylecie wiec bylo "zyleta jestesmy z Wami"...
                              odpalilem race fajnie bylo

no i ta wspaniala bojka tylko ze szkoda ze tak daleko... :P

Komentarz

Pracuję...
                              X