Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibice Widmo za PS ale akurat tu maja jakas racje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Lolek
    Niestety, na Legii panuje ogólne przyzwolenie do wchodzenia na łapę. To fakt a nie przypuszczenie.
    Niestety ale mysle ze bierze sie to z tego, ze tak z polowe kibicow zaczynalo od przelazenia przez plot czy smarowania bramkowemu. Niestety poki ochroniarze beda brac to ludzie beda dawac i tu tkwi najwiekszy problem. Jak bym im (ochroniarzom) najpierw zabral te bilety uniwersalne a dal np. dwom powaznym ludziom na trybune ktorzy by podchodzili na zawolanie. Wiem ze to idiotyczny pomysl, ze zwolnilo by to wchodzenie ale i tak przez macanie musza zawsze na chwile wstrzymac wpuszczanie ludzi. A jesli taki bilet mialo by mniej ludzi to moze by to troche ukrocilo wchodzenie na reke (mniej ludzi=wieksze place=wieksze ryzyko=wieksza odpowiedzialnosc=mniejsza chec do brania cashu).
    Spadam na weekend z okolicy moze odpoczne od wyrywania krzeselek i umow z ZUSem bo juz mnie serducho boli :/ .

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
      zakladajc ze to wina wejsc na lewo:
      1)zmiana firmy ochroniarskiej a przy podpisywaniu umowy mozna dodac jakis paragraf ze po sprawdzeniu wydrukow z tego nowego systemu i tego ile ludzi bylo firma bedzie placila ewentualne odszkodowania
      Pierwszy strzał w płot. Umowę z firmą podpisał jeszcze poprzedni prezes. Jej warunki stawiają Legię pod ścianą.
      A ta ostatnia nowa umowa z firma ochroniarska co to niby miala byc mnienj korzystna ale wyszło na strone klubu to tu nie mozna było takich dać paragrafów.

Co do wchodzenia "na łape" to jest to ciezki temat. Samemu trudno mi jest cos powiedziec bo z jednej strony to złodziejstwo ale z drugiej strony przecietny kibic Legii jest w wieku szkolnym i nie majac mozliwosci kupna biletu ulgowego to skad ma brac hajs na dopingowania swej druzyny. Ja ( i pewnie kazdy) tez chyba wolałbym dac w łape niz nie obejrzec meczu Legiuni. Obecnie mam karnet wiec mnie to wali ale dawniej tez zdarzało mi sie dac w łape zamiast kupowac bilet i przyznaje sie do tego bez bicia.
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

jest jeszcze jeden pomysl... ochrona musi byc bo takie sa wymogi bezpieczenstwa ale na bramkach postawic ludzi z SSLW... przeciez jzu troche osob sie zapisalo a skoro ktos jest gotowy placic 10 zloty miesiecznie to raczej nie w glowie mu przekrety... i dopiero za ta osoba stal by ochroniaz ktory by w razie jakis problemow na zawolanie bramkowego interweniowal... wczesniej mozna by zrobic w NL i na legialive.pl i innych stronach akcje ogloszeniowa ze od nowego sezonu/rundy/meczu wchodzi w zycie program "taki i taki" zeby przygotowac ludzi i troche zmiejszyc ewentualne problemy...

Komentarz

jest jeszcze jeden pomysl... ochrona musi byc bo takie sa wymogi bezpieczenstwa ale na bramkach postawic ludzi z SSLW... przeciez jzu troche osob sie zapisalo a skoro ktos jest gotowy placic 10 zloty miesiecznie to raczej nie w glowie mu przekrety...
          Heh, powiem Ci że to nie nowy pomysł. Ale - raz. Jak postrzegali by sami kibice takich kontrolerów? Przecież części z nich utrudniłoby to życie... Dwa - pomyślcie, jak odwdzięczyliby się ochroniarze... Ktoś na tym stadionie robi oprawy... I nie zawsze rzeczy do tego używane są zgodne ze stadionowym regulaminem... Ciag dalszy chyba sami sobie możecie wyobrazic.

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
            jest jeszcze jeden pomysl... ochrona musi byc bo takie sa wymogi bezpieczenstwa ale na bramkach postawic ludzi z SSLW... przeciez jzu troche osob sie zapisalo a skoro ktos jest gotowy placic 10 zloty miesiecznie to raczej nie w glowie mu przekrety...
            Heh, powiem Ci że to nie nowy pomysł. Ale - raz. Jak postrzegali by sami kibice takich kontrolerów?.
            Heh. Słuszna uwaga, zwłaszcza biorąc poprawkę na fakt, że niektórzy maja wielką pretensję do zarządu Legii że nie dał w łapę strażakowi i teraz demontuje cztery rzędy siedzeń bo strażak tak kazał... To jak jeszcze by im się ukróciło lewe wjazdy na mecze to w ogóle... A jakby to zrobili sami kibice? No kurna konfidencja...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

W tej chwili rozwiązanie jest bardzo proste, idziesz, dajesz w łapę Panu X ochroniarzowi i maszerujesz donieść na prokuraturę. Najlepiej zorganizować wycieczkę Japończyków by w łapę dać jak najwięcej, by było za co ścigać. Pod tym względem w końcu coś dobrego zrobił rząd.

Tylko pamiętaj młody Michniku, weź dyktafon bądź mini kamerę włóż w czapkę.

Komentarz

Zamieszczone przez Johnny Knoxville
                W tej chwili rozwiązanie jest bardzo proste, idziesz, dajesz w łapę Panu X ochroniarzowi i maszerujesz donieść na prokuraturę. Najlepiej zorganizować wycieczkę Japończyków by w łapę dać jak najwięcej, by było za co ścigać. Pod tym względem w końcu coś dobrego zrobił rząd.

A po cholerę?
                Wystarczy zabrać ochroniarzom możliwość otwierania bramek i tyle.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb

A po cholerę?
                  Wystarczy zabrać ochroniarzom możliwość otwierania bramek i tyle.
                  To było napisane z przymrużeniem oka.

Nie da się ich odsunąć, przez to że wchodzi się na Żyletę jak do wagonu z bydłem, muszą stać pajacyki by móc w razie czego odblokować bramkę. Wyobraź sobie jakby tam nikogo nie było, a bramka by się zablokowała albo komuś biletu nie chciała przyjąć – tragedia murowana.

Komentarz

To było napisane z przymrużeniem oka.
                    Wiem

Nie da się ich odsunąć, przez to że wchodzi się na Żyletę jak do wagonu z bydłem, muszą stać pajacyki by móc w razie czego odblokować bramkę. Wyobraź sobie jakby tam nikogo nie było, a bramka by się zablokowała albo komuś biletu nie chciała przyjąć – tragedia murowana.
                    No w każdym razie musi być ktos kto będzie miał na to oko. Najwyraźniej klub nie potrafi pilnować swoich interesów...

A wystarczyłoby wpuszczać na łuki po piątaku i na Żyletę po 15 PLN...
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

Andrzej, w Legii nic się nie zmieni do póki będą tam rządzić ludzie jacy rządzą obecnie. Zobacz wypowiedzi Trylnika i Zajarczyka, przecież to się włos na głowie jeży. Trylnik chcę już do sądu podawać Legia Live!, że dopuszcza komentarze, kibiców nazywa (nie wprost) debilami z dechami w łapach. Nie potrafią przez tyle czasu ani jednej pamiątki wyprodukować w ramach marketingu itd. Przecież to jest jakaś paranoja.

Komentarz

Jak zobaczyłem rozliczenie to od razu coś mnie tknęło. Ale narzuca się kilka spraw. Po jaką cholerę zamontowałi kołowrotki (bramki na żylecie). Druga rzecz to chłopaki z SSLW nie są w ciemię bici i od razu powinni interweniować w klubie NL i innych. Trzecia sprawa to zmiana firmy ochroniarskiej chyba coś ma wspólnego z tym procederem w chodzenia na łapę.
                        Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
                          Jak zobaczyłem rozliczenie to od razu coś mnie tknęło. Ale narzuca się kilka spraw. Po jaką cholerę zamontowałi kołowrotki (bramki na żylecie). Druga rzecz to chłopaki z SSLW nie są w ciemię bici i od razu powinni interweniować w klubie NL i innych. Trzecia sprawa to zmiana firmy ochroniarskiej chyba coś ma wspólnego z tym procederem w chodzenia na łapę.
                          Obawiam się, że zmiana firmy ochroniarskiej nic nie da. Gra toczy się o wielką kasę i kazdy z tych ochroniarzy bedzie dążył do tego by ten proceder trwał. Może na początku bedą zachowywać pozory ale z czasem wszystko wróci do normy. Myślę, że pewnym rozwiązaniem byłoby kontrolowanie pracy ochrony na bramkach przez ludzi ze stowarzyszenia. Przez kibiców dla których dobro klubu jest ważniejsze niż napchanie sobie kieszeni.

Zamieszczone przez Lolek
                          Dwa - pomyślcie, jak odwdzięczyliby się ochroniarze... Ktoś na tym stadionie robi oprawy... I nie zawsze rzeczy do tego używane są zgodne ze stadionowym regulaminem... Ciag dalszy chyba sami sobie możecie wyobrazic.
                          Ciąg dalszy właśnie obserwujemy. Legia ma problemy z otrzymaniem licencji, kasy nie ma na nic :/ To jest lepsze?
                          Only You

Komentarz

Ciąg dalszy właśnie obserwujemy. Legia ma problemy z otrzymaniem licencji, kasy nie ma na nic To jest lepsze?
                            Chyba nie sugerujesz, ze nie dostalismy licencji, bo były wałki z biletami?

Komentarz

Pomysł z ludźmi stowarzyszenia może być niezły. Nawet jak ich Legia nie dopuści, (choć wątpie bo to dla nich kazdy grosz jest ważny) to moga stać z boku i rejestrować. Poza tym kołowrotki są chyba od czegoś i mają liczyć....
                              Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

ja pomijam teraz wszystkie plany co do rozwiazania tej kwestii... przeciez tak naprawde to zalezy od nas? jestem ciekaw ilu z nas by zareagowalo jakby cos takiego widzialo? i nie chodzi o atak na ochroniaza ale o te osoby ktore daja w lape...

Komentarz

Pracuję...
                                X