Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy zawodnik! (Manuel Garcia)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy zawodnik! (Manuel Garcia)

Kontrakt z Legią prawdpodobnie podpisze Argentyńczyk Manuel garcia.Ciekawe czy poradzi sobie w naszym klubie.Narazie zapowiada się obiecująco 2mecze-4gole

Jak poinformowało "Życie Warszawy" testowany przez Legię Argentyńczyk Manuel Garcia, który w dwóch meczach sparingowych strzelił cztery gole, po powrocie do Polski podpisze ze stołecznym klubem kontrakt.
    Przebywających na zgrupowaniu we Francji piłkarzy Legii czeka jeszcze jedno spotkanie. W sobotę stołeczni futboliści zmierzą się z Lens. Dzień później wrócą do Polski.

Od środy we Francji przebywa dyrektor sportowy Legii Jerzy Engel. Nie tylko przygląda się piłkarzom podczas zgrupowania i spotkań, ale także prowadzi negocjacje. Jak dowiedzieliśmy się wczoraj, dyskutował na temat transferu do Legii testowanego Argentyńczyka Manuela Garcii, który strzela bramki w meczach sparingowych Legii jak na zawołanie. Napastnik z Ameryki Południowej po powrocie z francuskiego zgrupowania ma podpisać z Legią kontrakt. Jest to o tyle ważne, że po odejściu Cezarego Kucharskiego i Marcina Mięciela i w perspektywie sprzedaży Stanko Svitlicy w Legii pozostałby tylko jeden zdrowy napastnik - Marek Saganowski.

Coraz mniej dzieli Legię od zawarcia ugody z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Wczoraj prezes Legii SSA Edward Trylnik rozmawiał z wierzycielami. - Dopóki nie mam dokumentów w ręku, sprawa nie jest załatwiona. Mamy czas do poniedziałku i jestem przekonany, że zdobędziemy niezbędne dokumenty. Być może już w piątek - stwierdził prezes Trylnik.

Więcej w "Życiu Warszawy"

Moze okaze sie drugim Batigolem .

Komentarz

Dajcie to tutaj:

http://www.legialive.pl/forum/viewto...=asc&start=390

Komentarz

Zamieszczone przez beny_77
        nie trzeba!!
        transfer jest prawie potwierdzony( a tylko takie transfery zasluguja na wyroznienie w postaci nowego tematu) Takze piszmy na ten temat TUTAJ. Tamten watek (ruchy transferowe) juz za bardzo sie rozrosl i tam bedziemy pisac o spekulacjach,przymiarkach itd. O potwierdzonych transferach mozemy zakladac nowe watki(oczywiscie nie wszyscy na raz-jeden wystarczy;-))

a propo tematu: WRESZCIE cos pozytywnego.Oby sie sprawdzil.
        GARCIA GARCIA :+:

Komentarz

Jakze prorocze było skoandowanie na Legii "Manuela za Mieciela". (mimo iz Marcina troszke za ostro sie wtedy jechało ale i nam i jemu wyszło to na dobre mimo wszystko)

Ja jednak powiem iz takie pewne na 100% to nie jest ze bedziemy go mieli. Jak podaje Legia.net menedżer Leszek Nowakowski, który sprowadzał już argentyńczyków do Polski uważa, że problemem może być kwota odstępnego. Sam zawodnik zgodziłby się na pensję 3 tysięcy dolarów miesięcznie, ale Racing Buenos Aires może zarządać nawet miliona dolarów! Jedynym roziwazaniem jest wiec prawdopodobnie wypozyczenie Manueli.

Mi chłopak zaimponował 2 mecze i 4 bramki to mowi duzo o napastniku. Jednak chciałbym go jeszcze zobaczyc Live bo w ten sposob mozna sie przekonac o jego umiejetnosciach.
          Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
          że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
          choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
            nie trzeba!!
            transfer jest prawie potwierdzony( a tylko takie transfery zasluguja na wyroznienie w postaci nowego tematu) Takze piszmy na ten temat TUTAJ. Tamten watek (ruchy transferowe) juz za bardzo sie rozrosl i tam bedziemy pisac o spekulacjach,przymiarkach itd. O potwierdzonych transferach mozemy zakladac nowe watki(oczywiscie nie wszyscy na raz-jeden wystarczy;-))

a propo tematu: WRESZCIE cos pozytywnego.Oby sie sprawdzil.
            GARCIA GARCIA :+:

Oki! Chociaż mam nadzieję, że przez to"prawie potwierdzony", nie trzeba będzie jednak przenosić tematu do przezemnie wskazanego! Jak go potwierdza/zatwierdzą to sam tu będę pisał...
            Narazie rzeczywiście robi wrażenie (4/2), ale czy ktoś widział jak strzelał te bramki, co grał oprócz tego, czy pasuje w parze z Saganowskim?

Komentarz

My tez mielismy w tamtym sezonie dwoch argentynczyków,podobno mieli byc rewelacyjni :/
              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
              RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                My tez mielismy w tamtym sezonie dwoch argentynczyków,podobno mieli byc rewelacyjni :/
                Ale chyba nie strzelali tylu bramek? A właściwie to gdzie oni się podziali? Może Garcia to jeden z nich?

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                  Ale chyba nie strzelali tylu bramek? A właściwie to gdzie oni się podziali? Może Garcia to jeden z nich?
                  Za to mase goli w sparingach strzelał Miodrag Andjelkovic...w lidze strzelił tylko jedną

Nie wiem gdzie sa ci argentynczycy i niespecjalnie za nimi tesknie.
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                    Zamieszczone przez Kiju
                    Za to mase goli w sparingach strzelał Miodrag Andjelkovic...w lidze strzelił tylko jedną

No i dlatego uważam, że o rewelacyjnej formie nowych zawodników należy mówić najwcześniej... po sezonie, w którym wystąpili!

Komentarz

dwie bramki Garcia i dwie Saganowski i Legia ma Trybuny bez krzsełek

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                        Zamieszczone przez Kiju
                        ZAuwaz z jakimi zespolami gracie sparingi - 4-6 liga niemiecka.

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju

ano, ano. Był taki i nawet chciałem go dać do mojej drużyny do piłkarzyków (bo go strasznie koledzy po fachu z Widzewa polecali).
                          Dlatego teraz też się wstrzymam od chwalenie i wysławiania piłkarza, który strzela na razie w sparingach. pożyjemy, zobaczymy

Komentarz

Prawda jest tak ze ze sprowadzanych do Polski brazylijczyków i nigeryjczyków na 10 sprawdza sie 1 a z argentynczyków nie sprawdzil sie jeszcze nikt.

MiniP,rok temu Widzew miał lepszych sparingpartnerów.

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                              [...] a z argentynczyków nie sprawdzil sie jeszcze nikt.

[...]
                              Chyba częściowo sprawdził się M.Cantoro, bo został na dłużej w Wiśle. Jednak to jest wyjątek potwierdzający regułę.
                              Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                              Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Pracuję...
                              X