Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na pożegnanie roku 2005: Legia Warszawa - Górnik Łęczna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rolnik
    odpowiedział(a)
    http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8587

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez (L)ukasz
    Nie ma co rozpamietywac tej porażki
    A może są tacy, którzy długo tę porażkę - i w ogóle całą tę kolejkę ligi zapamiętają na dlugo?

Ciekaw jestem ile bym skasował za taki kuponik:

Groclin - Górnik Z. 2
    Legia - Górnik Ł. 2
    Bełchatów - Wisła X

Zostaw komentarz:

• -Hary-
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pan Artysta
    było ale coś od siebie dodam

zagranie Włodara ni to strzał, ni podanie wzdłuż bramki godne podziwu

co ten debilek chciał zrobić sam chyba nie wie
    po obejrzenu powtorki stwierdzam ze lepiej jakby od razu lobowal. No ale to umieja tylko rasowi napastnicy Ciekawe co ten Gottwald zaprezentuje. Moze on ebdzie mial lepsza skutecznosc

Zostaw komentarz:

• Pan Artysta
    odpowiedział(a)
    było ale coś od siebie dodam

zagranie Włodara ni to strzał, ni podanie wzdłuż bramki godne podziwu

co ten debilek chciał zrobić sam chyba nie wie

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Szałachowskiego

Zostaw komentarz:

• Harcerz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sokol
    Zamieszczone przez Nazgul
    Zamieszczone przez legart
    PS Bardzo mnie ciekawi czy za ten zmecz dostaliśmy zniżkowy talon na Bronowickiego
    Uważam to za wysoce prawdopodobne. Nie wierzę, że raptem zapomnieli jak się gra. Okoliczności w kaich padły bramki dla Łęcznej (szczególnie druga) tez delikatnie mówiąc dziwne - Fabian obstawił murem swój lewy słupek (słusznie) a piłę dostał w prawy (tez słusznie) - tam gdzie powinien stać. Dlaczego schował się za obrońcami i nie pilnował długiego rogu skoro krótki zasłonił murem?? Takie błędy to ja mogę popełniać bo nie jestem zawodowym piłkarzem - ale nie on...
    a jednak raz na iles tam kolejek tez ma prawo do bledu pozatm on nie obstawial krotkiego rogu , tylko dal tam kroka myslac ze strzal bedzie po krotkim (taka intuicja bramkarska) a dostal po dlugim. Zwlaszcza ze ta pilka jakos dziwnie leciala, zmieniac w powietrzu lekko tor lotu , co z zylety tam gdzie stalem ladnie bylo widoczne. Poprostu przez ta pogode sie zdekoncentrowal i "zastal" w czasie meczu, na co bramkarz najbardziej jest narazony (co juz jest jego bledem :P )
    Na powtorce (kamera z za bramki) wygladalo jakby pilka musnela reke zawodnika w murze i leciutko zmienila tor

Zostaw komentarz:

• -Hary-
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez VANAHAIM72
    Zamieszczone przez hary1988
    A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany.
    A mi sie wydawale, ze Burkhardt zagral niezle spotkanie - "dorzucil" kilka swietnych pilek; zrobil to, co nalezalo do pomocnika. Nie jego wina, ze wszystkie byly marnowane przez tfu! "Wlodara", badz mylil sie sedzia odgwizdujac spalone.
    Mial pare podan, zgadzam sie. Ale strasznie wkurwiala mnie nonszalacja z jaka to robil Albo ja juz jestem przewrazliwiony jakis...

Zostaw komentarz:

• (L)ukasz
    odpowiedział(a)
    Nie ma co rozpamietywac tej porażki

Ps. Słowa Szałachowskeigo : "Zabrakło ostatniego podania". Mi się zdaje że to on jest pomocnikiem....

Zostaw komentarz:

• Sokol
    odpowiedział(a)
    PS Bardzo mnie ciekawi czy za ten zmecz dostaliśmy zniżkowy talon na Bronowickiego
    Uważam to za wysoce prawdopodobne. Nie wierzę, że raptem zapomnieli jak się gra. Okoliczności w kaich padły bramki dla Łęcznej (szczególnie druga) tez delikatnie mówiąc dziwne - Fabian obstawił murem swój lewy słupek (słusznie) a piłę dostał w prawy (tez słusznie) - tam gdzie powinien stać. Dlaczego schował się za obrońcami i nie pilnował długiego rogu skoro krótki zasłonił murem?? Takie błędy to ja mogę popełniać bo nie jestem zawodowym piłkarzem - ale nie on...
    a jednak raz na iles tam kolejek tez ma prawo do bledu pozatm on nie obstawial krotkiego rogu , tylko dal tam kroka myslac ze strzal bedzie po krotkim (taka intuicja bramkarska) a dostal po dlugim. Zwlaszcza ze ta pilka jakos dziwnie leciala, zmieniac w powietrzu lekko tor lotu , co z zylety tam gdzie stalem ladnie bylo widoczne. Poprostu przez ta pogode sie zdekoncentrowal i "zastal" w czasie meczu, na co bramkarz najbardziej jest narazony (co juz jest jego bledem :P )

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)

P.S.: Za co Szala dostał żółtą?

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco
    Fajne są niektóre komentarze.. Jeden, barzdo mądry człowiek z forum powiedział dziś tak : "Bronowicki na całe lata albo 3 pkt na dziś".. Co więcej warte?
    Ty się nie wymądrzaj, ja przez Ciebie na mecz poszedłem... :wrr:
    Biedaczek

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    ale mam kaca

a meczyk sprzedany razem z Sokołowskim za Bronowickiego

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jaco
    Fajne są niektóre komentarze.. Jeden, barzdo mądry człowiek z forum powiedział dziś tak : "Bronowicki na całe lata albo 3 pkt na dziś".. Co więcej warte?
    Ty się nie wymądrzaj, ja przez Ciebie na mecz poszedłem... :wrr:

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Chyba jednak dorze się stało że zamiast pójść na mecz kupywałem meble dla Marysii. Z fragmentów w magazynie O. (przypierwszej bramce koszmarny błąd Burhardta i brak asekuracji obrony, przy drugiej niestety zez zbieżny Fabiańskiego) wynika że zupełnie zasłuzenie przegraliśmy. Ale kop w morde naszym kopaczom przed przerwą zimową się przyda coby w samozachwyt nie popadli.

PS Włodar ucz się od małolata z Łęcznej

Zostaw komentarz:

• VANAHAIM72
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez hary1988
    A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany.
    A mi sie wydawale, ze Burkhardt zagral niezle spotkanie - "dorzucil" kilka swietnych pilek; zrobil to, co nalezalo do pomocnika. Nie jego wina, ze wszystkie byly marnowane przez tfu! "Wlodara", badz mylil sie sedzia odgwizdujac spalone.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X