Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na pożegnanie roku 2005: Legia Warszawa - Górnik Łęczna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na pożegnanie roku 2005: Legia Warszawa - Górnik Łęczna

Zakładam temat już dziś, bo właśnie dziś ukazał się ciekawy artykuł nt. ostatniego ligowego meczu Legii w tym roku:

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8474

Zamieszczone przez legia.com.pl
    To może być rzeczywiście gorący tydzień przy Łazienkowskiej. Dzisiaj sfinalizowano transfer pomocnika Nenada Milijasza z FK Zemun (ósmy zespół Serbii i Czarnogóry w bieżącym sezonie). Wszystko wskazuje również, że w ciągu kilku dni zostanie uzgodniony zakup obrońcy Grzegorza Bronowickiego z Górnika Łęczna. Dodajmy do tego już podpisany kontrakt słowackiego napastnika Michala Gottwalda oraz wypożyczenie młodego obrońcy Artura Chałasa z Hetmana Zamość i oto wyłania się obraz transferowej ofensywy Legii. W dodatku ofensywy prowadzonej już w grudniu, a nie w połowie okresu przygotowawczego czy nawet w ostatniej chwili przed końcem okna transferowego, co jest normą w polskich warunkach.

W nowej sondzie chcemy Wam zadać pytanie dotyczące jednego z wymienionych wyżej zawodników. Na początek założenia. Założenie 1: do piątku pomyślnie rozstrzyga się sprawa transferu Grzegorza Bronowickiego. Założenie 2: piłkarz Górnika Łęczna leczy uraz na tyle, że jest w stanie zagrać w niedzielę przeciwko Legii. Pytanie brzmi: czy Bronowicki powinien zagrać we wspomnianym meczu? Jeśli zagra, to stworzy sytuację dwuznaczną. Jeśli bowiem zagra dobrze, a jego klub urwie punkty Legii, to zaszkodzi nowemu klubowi, dla którego strata punktów może kosztować mistrzostwo Polski. Jeśli zagra słabo, to może stracić szacunek w środowisku, w którym wyrósł, a już na pewno pojawią się niezdrowe spekulacje dotyczące przyczyn jego słabej postawy. Z drugiej strony, dlaczego Bronowicki ma nie zagrać, skoro jest profesjonalistą? Sam deklarował w niedawnym wywiadzie dla Gazety Wyborczej: "Bez względu na wszystko będę chciał zagrać. Z Górnikiem mam ważny kontrakt. A na takie mecze jak z Legią czeka się przez pół roku. Nie mogę przepuścić takiej okazji. To zresztą dodatkowa szansa, by się pokazać. I przekonać niezdecydowanych".

Podsumowując, pytamy naszych Czytelników, jak postąpiliby na miejscu piłkarza i jego obecnego klubu. Czy obrońca Górnika Łęczna powinien dla świętego spokoju zachować się jak Leszek Pisz, który będąc piłkarzem Motoru Lublin odmówił gry w meczu o utrzymanie przeciwko Legii, z którą był po słowie (1992 rok). A może Grzegorz Bronowicki powinien pójść śladem Macieja Żurawskiego, który mając zagwarantowane przejście z Lecha do Wisły Kraków, dał z siebie wszystko strzelając swojej nowej drużynie, we wrześniu 2000 roku, dwie bramki (Lech wygrał wówczas 4:1). Tak samo postępuje teraz Krzysztof Gajtkowski, który ciągnie grę Lecha, mimo iż od miesiąca wie, że będzie grał w Koronie, bezpośrednim rywalu poznaniaków do europejskich pucharów.

Gorąco zachęcamy do głosowania i dyskutowania tematu.
    No i co o tym sądzicie? Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań - niech Bronowicki gra i niech gra jak najlepiej... W końcu jeszcze jest piłkarzem Górnika.
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Jak zagra to niech gra jak najlepiej.
    Jak zacznie wydziwiać, to będzie znaczyło, że ma skłonności do kombinowania.
    A takich to nie chcemy
    jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

3-0 dla Legii..

Komentarz

ważne żeby wygrać ja myśle , że będzie 2:0 dla Legii

Komentarz

wyniki typujemy w innym dziale

ps: 3:0

Komentarz

Jak już wróżymy to ja jestem za 5-0, bo jeśli Wisła wygrałaby jedną bramką swój mecz to na zimę mielibyśmy lidera
            "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

Wisła wcale nie musi wygrac, wiec my wygrywamy tym razem 3:1 (bramke tracimy przypadkiem) a Wisła remisuje w Bełchatowie i mamy lidera.

Komentarz

Właśnie wróciłem kupilem se juz bilet a tak jak juz typowanie to ja stawiam 4-1 dla Legia Bramka dla Górnika Łęczna z karnego ktory zostal podyktowany w kontrowersyjnej sytuacj:P

LEGIA MISTRZ

Komentarz

wolałbym coś wiecej niż typowanie wyników, bo to każdy może napisać, i to w innym dziale
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Niestety obawiam sie ze nie bedzie duzo ludu 14:30 !! TO O POMSTE DO NIEBA SIE PROSI !! A dlaczego?? bo jakies wiesniaki z anal+ robia laczona transmisje z jakimis wiesniakami z belchatowa co swiatla na stadionie nie maja :/ Żal dupe sciska...
                    Mam nadzieje ze moja wizja sie nie sprawdzi i bedzie komplet bo mam juz dosyc pustych trybun Na Arce bylo nareszcie dobrze
                    Tę burzę włosów każdy zna,
                    Przy ustach dłoni chwiejny gest,
                    To Włodar,Włodar, Włodar jest !

Komentarz

Zamieszczone przez mnich
                      Niestety obawiam sie ze nie bedzie duzo ludu 14:30 !! TO O POMSTE DO NIEBA SIE PROSI !! A dlaczego?? bo jakies wiesniaki z anal+ robia laczona transmisje z jakimis wiesniakami z belchatowa co swiatla na stadionie nie maja :/ Żal dupe sciska...
                      Mam nadzieje ze moja wizja sie nie sprawdzi i bedzie komplet bo mam juz dosyc pustych trybun Na Arce bylo nareszcie dobrze

mylisz się . Bełchatów ma oświetlenie , a mecze grudniowe dlatego są rozgrywane o tej porze , bo tak ustalił Pzpn jeszcze przed rozpoczeciem sezonu, podobno w trosce o kibiców przyjezdnych....:P

Komentarz

Wiec czesc mojej koncepcji jest sluszna PZPN+anal+ = debile
                        Tę burzę włosów każdy zna,
                        Przy ustach dłoni chwiejny gest,
                        To Włodar,Włodar, Włodar jest !

Komentarz

Zamieszczone przez mnich
                          widac ze nie byłes na tym wyjeździe ...

Komentarz

Oj mnichu, grabisz sobie
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Nie wiecie czy w sobote mozna wyrobic sobie te nieszczesna karte kibica? A jesli tak to do ktorej?
                              Trzeba miec do niej fotke?
                              Z gory dzieki za odpowiedz.

Komentarz

Pracuję...
                              X