Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na pożegnanie roku 2005: Legia Warszawa - Górnik Łęczna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

ale mam kaca

a meczyk sprzedany razem z Sokołowskim za Bronowickiego

Komentarz

Zamieszczone przez Nazgul
      Zamieszczone przez Jaco
      Fajne są niektóre komentarze.. Jeden, barzdo mądry człowiek z forum powiedział dziś tak : "Bronowicki na całe lata albo 3 pkt na dziś".. Co więcej warte?
      Ty się nie wymądrzaj, ja przez Ciebie na mecz poszedłem... :wrr:
      Biedaczek

PS Bardzo mnie ciekawi czy za ten zmecz dostaliśmy zniżkowy talon na Bronowickiego

Komentarz

Zamieszczone przez legart
        PS Bardzo mnie ciekawi czy za ten zmecz dostaliśmy zniżkowy talon na Bronowickiego
        Uważam to za wysoce prawdopodobne. Nie wierzę, że raptem zapomnieli jak się gra. Okoliczności w kaich padły bramki dla Łęcznej (szczególnie druga) tez delikatnie mówiąc dziwne - Fabian obstawił murem swój lewy słupek (słusznie) a piłę dostał w prawy (tez słusznie) - tam gdzie powinien stać. Dlaczego schował się za obrońcami i nie pilnował długiego rogu skoro krótki zasłonił murem?? Takie błędy to ja mogę popełniać bo nie jestem zawodowym piłkarzem - ale nie on...

P.S.: Za co Szala dostał żółtą?
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

Uważam to za wysoce prawdopodobne. Nie wierzę, że raptem zapomnieli jak się gra. Okoliczności w kaich padły bramki dla Łęcznej (szczególnie druga) tez delikatnie mówiąc dziwne - Fabian obstawił murem swój lewy słupek (słusznie) a piłę dostał w prawy (tez słusznie) - tam gdzie powinien stać. Dlaczego schował się za obrońcami i nie pilnował długiego rogu skoro krótki zasłonił murem?? Takie błędy to ja mogę popełniać bo nie jestem zawodowym piłkarzem - ale nie on...
          a jednak raz na iles tam kolejek tez ma prawo do bledu pozatm on nie obstawial krotkiego rogu , tylko dal tam kroka myslac ze strzal bedzie po krotkim (taka intuicja bramkarska) a dostal po dlugim. Zwlaszcza ze ta pilka jakos dziwnie leciala, zmieniac w powietrzu lekko tor lotu , co z zylety tam gdzie stalem ladnie bylo widoczne. Poprostu przez ta pogode sie zdekoncentrowal i "zastal" w czasie meczu, na co bramkarz najbardziej jest narazony (co juz jest jego bledem :P )

Komentarz

Nie ma co rozpamietywac tej porażki

Ps. Słowa Szałachowskeigo : "Zabrakło ostatniego podania". Mi się zdaje że to on jest pomocnikiem....

Komentarz

Zamieszczone przez VANAHAIM72
              Zamieszczone przez hary1988
              A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany.
              A mi sie wydawale, ze Burkhardt zagral niezle spotkanie - "dorzucil" kilka swietnych pilek; zrobil to, co nalezalo do pomocnika. Nie jego wina, ze wszystkie byly marnowane przez tfu! "Wlodara", badz mylil sie sedzia odgwizdujac spalone.
              Mial pare podan, zgadzam sie. Ale strasznie wkurwiala mnie nonszalacja z jaka to robil Albo ja juz jestem przewrazliwiony jakis...

Komentarz

Zamieszczone przez Sokol
                a jednak raz na iles tam kolejek tez ma prawo do bledu pozatm on nie obstawial krotkiego rogu , tylko dal tam kroka myslac ze strzal bedzie po krotkim (taka intuicja bramkarska) a dostal po dlugim. Zwlaszcza ze ta pilka jakos dziwnie leciala, zmieniac w powietrzu lekko tor lotu , co z zylety tam gdzie stalem ladnie bylo widoczne. Poprostu przez ta pogode sie zdekoncentrowal i "zastal" w czasie meczu, na co bramkarz najbardziej jest narazony (co juz jest jego bledem :P )
                Na powtorce (kamera z za bramki) wygladalo jakby pilka musnela reke zawodnika w murze i leciutko zmienila tor

Komentarz

Szałachowskiego
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

było ale coś od siebie dodam

zagranie Włodara ni to strzał, ni podanie wzdłuż bramki godne podziwu

co ten debilek chciał zrobić sam chyba nie wie
                    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Zamieszczone przez Pan Artysta
                      było ale coś od siebie dodam

zagranie Włodara ni to strzał, ni podanie wzdłuż bramki godne podziwu

co ten debilek chciał zrobić sam chyba nie wie
                      po obejrzenu powtorki stwierdzam ze lepiej jakby od razu lobowal. No ale to umieja tylko rasowi napastnicy Ciekawe co ten Gottwald zaprezentuje. Moze on ebdzie mial lepsza skutecznosc

Komentarz

Zamieszczone przez (L)ukasz
                        Nie ma co rozpamietywac tej porażki
                        A może są tacy, którzy długo tę porażkę - i w ogóle całą tę kolejkę ligi zapamiętają na dlugo?

Ciekaw jestem ile bym skasował za taki kuponik:

Groclin - Górnik Z. 2
                        Legia - Górnik Ł. 2
                        Bełchatów - Wisła X

From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8587

jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz