Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na pożegnanie roku 2005: Legia Warszawa - Górnik Łęczna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

dobra, moze rzeczywiscie nie byl on zbyt trafiony, ale ja juz na prawde nie mam sily i ochoty tracic nerw na tych gamoni...
    Nigdy Sam

Komentarz

Zamieszczone przez cin
      ej, spojrzcie na to z drugiej strony- Leczna dzieki temu odskoczyla dzis na kolejne 3 punkty Polonii.
      Nie wolno w taki sposób zartowac.

Komentarz

oni chyba myśleli, że ostatni mecz to się sam wygra :/
        To jest miejsce na Twoją reklamę!

Komentarz

Ja bym sedziemu dał spokoj. W koncu, mimo tego sedziowania, to nie on przegral mecz...

Gardze zmarnowanymi setkami wlodara czy bledami choto. Jak mozna tak przejsc obok meczu?! Pazie j....ne ! A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany. Liczylem w przerwie Wdowiec ich konkretnie ochrzani i zaczna grac lepiej. Niestety... Ale mysle ze to lanie moze wyjsc na dobre. Teraz wszyscy juz wiedza ze wicelider to nie jest miejsce zasluzone, a raczej adekwatne do gry (bo wyniki sa) i ze trzeba ten burdel uprzatnac. Maja czas...

Komentarz

Wdowczyk malo kur***y nie dostal Techniczny chial juz go linami przywiazac do krzeselka :d tak poierdzielal sedziego ze go az na trybunie slyszalem

Włodar, Osioł, Magic papapa z Legii w zime !!
            Tę burzę włosów każdy zna,
            Przy ustach dłoni chwiejny gest,
            To Włodar,Włodar, Włodar jest !

Komentarz

obejrzalam skrót w pomarańczach.
              ten kiks Burkhardta przed pierwszą bramką dla Górnika
              druga bramka - niestety, ale Łukasz to puścił, chociaż wydaje mi się, że i mur był ustawiony źle.

dalej wkurzona

Komentarz

Zamieszczone przez zuz

mówienie kogo chce się wywalić z klubu w przerwie zimowej przed ostatnim meczem to dla mnie paranoja.
                mówisz, że chcesz go sprzedać? ok, ale go w takim razie nie wystawiaj.
                komu by sie chciało pracować jakby szef powiedział, że i tak po dwóch dniach leci?
                Mam podobne zdanie

Powinien się wstrzymać z tym i podać nazwiska np. po dzisiejszym meczu.

I tak za długą serię mieliście
                -Widzew Łódź-

Komentarz

Zamieszczone przez (L)ukasz
                  Natomiast Sokołowski, Surma, Szałachowski i Karwan grają bosko - jeden Bóg wie jak im wyjdzie.
                  Ja rozumiem złość, ale żeby od razu Tomaszewskiego cytować...

Powtórzę-ostatnia seria była na wyrost. Po tym meczu z pewnymi panami można się pożegnać bez skrupułów.
                  "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                  F. Sinatra

Komentarz

Fajne są niektóre komentarze.. Jeden, barzdo mądry człowiek z forum powiedział dziś tak : "Bronowicki na całe lata albo 3 pkt na dziś".. Co więcej warte?
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco
                      Fajne są niektóre komentarze.. Jeden, barzdo mądry człowiek z forum powiedział dziś tak : "Bronowicki na całe lata albo 3 pkt na dziś".. Co więcej warte?
                      Może jakiś tam honor i ambicja, ale o czym ja w ogóle gadam.... nie ma takiego pojęcia w polskiej piłce nożnej :/
                      Only You

Komentarz

Beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja w wykonaniu Kibiców, Piłkarzy i pogody Doping na bardzo niskim poziomie zimno deszcz ze sniegiem i w dodatku brak dobrej gry Legionistow. Jeszcze raz BEZNADZIEJA

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco

To musiało by pójść polecenie z góry. Co takiego Włodarczyka/Burkhartda/Rosłonia obchodzi czy przyjdzie Bronowicki czy nie? Musieliby dostać polecenie od ajtiajów... Może, może... Wiem, też oglądałem "Piłkarskiego pokera", który ponoć właściwie jest paradokumentem...
                          "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                          F. Sinatra

Komentarz

Zamieszczone przez hary1988
                            A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany.
                            A mi sie wydawale, ze Burkhardt zagral niezle spotkanie - "dorzucil" kilka swietnych pilek; zrobil to, co nalezalo do pomocnika. Nie jego wina, ze wszystkie byly marnowane przez tfu! "Wlodara", badz mylil sie sedzia odgwizdujac spalone.
                            Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Komentarz

Chyba jednak dorze się stało że zamiast pójść na mecz kupywałem meble dla Marysii. Z fragmentów w magazynie O. (przypierwszej bramce koszmarny błąd Burhardta i brak asekuracji obrony, przy drugiej niestety zez zbieżny Fabiańskiego) wynika że zupełnie zasłuzenie przegraliśmy. Ale kop w morde naszym kopaczom przed przerwą zimową się przyda coby w samozachwyt nie popadli.

PS Włodar ucz się od małolata z Łęcznej

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco
                                Ty się nie wymądrzaj, ja przez Ciebie na mecz poszedłem... :wrr:
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X