Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sokołów 2-óch

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sokołów 2-óch

Już od dosyć dawna w Legii jest 2 Sokołów. Co Wy sądziecie o obu i każdym z osobna? Który powinien grać w wyjściowej jedenastce?
    0
    Sokół I
    0%
    0
    Sokół II
    0%
    0
    Żaden (Szala na prawej :D)
    0%
    0
    Obaj (jeden w środku)
    0%
    0
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Mi się wydaje że Sokół II powinien grać w pierwszej 11 a w połowie zmiana

Nasz stary Sokół ma o wiele lepsze dośrotkowania
    http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Mi szczerze mówiąc żaden z Sokołów nie odpowiada. Nr 1 to już nie to co kiedyś, a nr 2 chyba gwiazdą już nie będzie skoro ma 26 lat i nie chcą go nawet w Amice. O Szali na prawą stronę to już nie wspomnę... :/
      Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
        Mi szczerze mówiąc żaden z Sokołów nie odpowiada. Nr 1 to już nie to co kiedyś, a nr 2 chyba gwiazdą już nie będzie skoro ma 26 lat i nie chcą go nawet w Amice. O Szali na prawą stronę to już nie wspomnę... :/
        To nie tak, że go nie chcą tylko skończył mu się kontrakt i wybrał Legię. Kariery nie zrobił takiej do jakiej ma predyspozycje przez non stop nękające go kontuzje i to nie byle jakie. Ja mam nadzieję, że limit pecha już wyczerpał i w Legii pokaże na co go stać. Tak jak Sagan.

Co do wyboru to większe nadzieje pokładam w Sokole II, ale do starego czuję jakiś sentyment. Może dlatego, że jest to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników Legii.
        Only You

Komentarz

Ja tez nie glosuje bo Sokoloa II nie widzialem w akcji a o Sokole I tez malo wiem przez te jego kontuzje...
          Legia To MY

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
            Co do wyboru to większe nadzieje pokładam w Sokole II, ale do starego czuję jakiś sentyment. Może dlatego, że jest to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników Legii.
            Święta racja, Justka - a do tego to jeden z nielicznych jeżeli nie jedyny Legionista któremu żadna z nóg nie przeszkadza w grze - jak na przykład prawa Wróblowi...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Dałem głos na obydwu - mlody na prawej, stary na lewej (w końcu to jego pozycja. Z Kiełbia zrobiłbym lewego obrońcę (nadaje się) a Wróbel do ataku. Ale będzie ptactwa na boisku Kupujemy Sikorę i Gęsiora
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

Zdecydowanie Sokół I. Mlody niech się uczy (chociaż już nie taki młody) ale mam więcej ufania do starego a i strzały z dystansu ma bombowe.
                Tomasz Sokołowski iiiiiiii............ :free:
                Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
                http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

a ja stawiam na II uwazam ze nadaje sie lepiej na obroncow od poczatku meczu Sokol (I) jest lepszy na podmeczonych kiedy ma troche miejsca...

Komentarz

Sokol II młoda krew , takiej trzeba

Komentarz

Niech SOkół II gania pierwsze 60 minut, a na ostanie 30 niech wchodzi Sokół I.

Komentarz

Duże nadzieje wiążę z Sokołem II.Mam nadzieję,że okaże się prawdziwym wzmocnieniem.Sokół I z kolei może okazać się prawdziwym jokerem wchodząc pod koniec meczu.
                        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

przede wszystkim nazwiska nie graja ...ale chyba rzecza normalna jest to zeby gral w pierwszej "11" zawodnik, ktory jest w lepszej dyspozucji, w lepszej formie, wiec takie ustalanie skladu czy I czy II Sokol jest troche nie na miejscu
                          Warszawa

Komentarz

sokolek drugi jest najzabawniejszym zawodnikiem jaki osttanimi czasy trafil do Legii. koles zupelnie nie widzi granicy na linii pilkarz-kibic i za to szacunek dla niego. dla niego najzupelniej normalne jest podejsc do obcej osoby, wdac sie z nia w pogawedke, zaczepic etc przy tym dosc sensownie mowi. mam nadzieje , ze rownie dobrze bedzie gral bo podejscie do kibicow ma opanowane perfekt.
                            turinio
                            nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

Wg. mnie nie po to przychodził do Legii aby siedzieć na ławce ( Sokół 2 ).
                              W zeszłym roku ''starszy'' przegrywał rywalizacje w pierwszym składzie z Nuhim który najmocniejszy nie był, tak wiec chyba jest coś w tym że starszy juz nie wytrzymałby odpowiednio , tempa gry od pierwszych minut, jednakże wciaz uwazam ze jest to zawodnik kreatywny o mocnym strzale i celnych dośrodkowaniach wiec jego wchodzenie na plac w drugiej połowie wskazane , i to niekoniecznie za prawego pomocnika.

pozdr
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                              X