Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Junior89
    no chyba, że Wichniar nie gra dla kasy

To akurat fakt. Wichniarek nie gra. Chyba, że w gierkach treningowych.

I to drugie tez fakt. Robi to dla kasy.
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Paluch, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma, a Wichniarek to nie tak dawny reprezentant Polski quand meme

Komentarz

• A ja tam chce zeby On przyszedl do nas , szybki , waleczny no i krola tez ustrzelil (przynajmniej byl jak gral w reprze i w lidze ).

Komentarz

• Dla mnie bez różnicy jakich transferów dokona Legia Warszawa. Jeżeli będą grali bardzo dobrze i beda efekty to bez roznicy kto do nas dojdzie a kto odejdzie. I jeszcze zalezy mi aby doping byl dobry. PZDR

Komentarz

• Dla mnie bez różnicy jakich transferów dokona Legia Warszawa. Jeżeli będą grali bardzo dobrze i beda efekty to bez roznicy kto do nas dojdzie a kto odejdzie. I jeszcze zalezy mi aby doping byl dobry. PZDR

Komentarz

• To może sprowadzimy Brzęczka jeszcze. Też swego czasu w reprezentacji grał.
              Ja mówie odgrzanym kotletom stanowcze nie.
              Co z tego ze grał w reprezentacji jak teraz nigdzie nie gra?
              Po co nam zawodnik który jak Karwan bedzie próbował dojść do zajebistej formy a i tak mu sie nie uda?
              Ja jestem na NIE chociaz nie mam nic do Wichniarka

Edit: Pozatym nie rozumiem słów "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma"
              Za cene Wichniarka możemy mieć takich 3 z zagranicy albo i lepszych

Komentarz

• Za takiego wichniarka można sobie kupić jakiegoś gracza z Artmedii Petrzałka,a taki transfer to byłoby naprawdę wzmocnienie.

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                F.Nietzsche

Komentarz

• Zamieszczone przez wokulski
                  Za takiego wichniarka można sobie kupić jakiegoś gracza z Artmedii Petrzałka,a taki transfer to byłoby naprawdę wzmocnienie.
                  Sądzisz że któryś ze Słowaków by tu przyszedł? Że dałby sobie spokój z drużyną z powodzeniem grającą w LM dla drużyny nie potrafiącej awansować do rozgrywek zasadniczych PUEFA? Bez kitu...

Zresztą cena piłkarzy Artmedii skoczyła zapewne bardzo. Ale szukać na Słowacji można, czemu nie

W ogóle to popadacie panowie w skrajności straszne. Piłkarz albo gra, albo nie. Dobrzy sa młodzi, perspektywiczni, ambitni, świeży, z zębem i dobrzy sa starzy, doswiadczeni wyjadacze. Weźcie Sheringhama. Zastanawiałem się po cholere on w MU skoro byli bramkostrzelni napastnicy: Yorke, Cole, Solskjaer - ale to Sheringham wygrał dla MU LM w 1999. I zapierdzielal jak mały samochodzik...

Moje zdanie: Jak dobry, to brać.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• a ja chce Surme

w Cracovi
                    i krzyzyk mu na droge

Komentarz

• Zamieszczone przez el talibbo
                      Ja mam informatora ktory doniosl mi ze zostaly podjete pewne kroki...

ale
                      Ciocia Żoliborka?

Only You

Komentarz

• Sądzisz że któryś ze Słowaków by tu przyszedł? Że dałby sobie spokój z drużyną z powodzeniem grającą w LM dla drużyny nie potrafiącej awansować do rozgrywek zasadniczych PUEFA? Bez kitu...

Zresztą cena piłkarzy Artmedii skoczyła zapewne bardzo. Ale szukać na Słowacji można, czemu nie

W ogóle to popadacie panowie w skrajności straszne. Piłkarz albo gra, albo nie. Dobrzy sa młodzi, perspektywiczni, ambitni, świeży, z zębem i dobrzy sa starzy, doswiadczeni wyjadacze. Weźcie Sheringhama. Zastanawiałem się po cholere on w MU skoro byli bramkostrzelni napastnicy: Yorke, Cole, Solskjaer - ale to Sheringham wygrał dla MU LM w 1999. I zapierdzielal jak mały samochodzik...

Moje zdanie: Jak dobry, to brać.
                        Głównie tak jak zauważyłeś chodziło mi o Słowaków,tam są piłkarze niewiele gorsi od Czechów a warci o wiele mniejsze pieniądze niż Czesi,można by także poszukać jakiegoś piłkarza na bałkanach.
                        Chociaż gdyby ITI się uparło to by może któregoś z piłkarzy Petrzałki ściągneło by do Legii.
                        Co ciekawe po 15 kolejkach Corgoò ligi Artmedia jest dopiero 3 traci aż 7 punktów do lidera Trnavy.

F.Nietzsche

Komentarz

• Zamieszczone przez Ziemniak
                          Dla mnie bez różnicy jakich transferów dokona Legia Warszawa. Jeżeli będą grali bardzo dobrze i beda efekty to bez roznicy kto do nas dojdzie a kto odejdzie. I jeszcze zalezy mi aby doping byl dobry. PZDR
                          no Kaczorowski, kosowski, Reiss, Olisadebe, Świerczewski, Goliński...

widać ze masz 14 lat

Komentarz

• Zamieszczone przez wokulski
                            Głównie tak jak zauważyłeś chodziło mi o Słowaków,tam są piłkarze niewiele gorsi od Czechów a warci o wiele mniejsze pieniądze niż Czesi,można by także poszukać jakiegoś piłkarza na bałkanach.
                            Chociaż gdyby ITI się uparło to by może któregoś z piłkarzy Petrzałki ściągneło by do Legii.
                            Co ciekawe po 15 kolejkach Corgoò ligi Artmedia jest dopiero 3 traci aż 7 punktów do lidera Trnavy.
                            Tą Slwoacją to ja bym się tak nie podniecał za bardzo. Jeszcze niedawno Groclin bez problemów przeszedł Duklę Bańska Bystrzyca, która okazała się bardzo słaba.

Co do WIchniarka to od razu zanazaczam iż moim zdaniem jego przyjście do nas to science fiction gdyż takie głosne ogłaszanie czegoś co moze nastąpić w przyszłości juz nie raz Legia ogłaszała, ze przypomnę ten letni transferowy "hit". Co z tych zapowiedzi wychodziło wszyscy dokładnie wiemy. No ale jesli okazałoby się że rzeczywiście jest okazja go wziąć to ja bym go brał. Nie jest on jeszcze takim odpadem, a w piłkę grac potrafi. W Hercie mu isę nie udało, ale w naszej lidze napewno by sobie poradził. Takie jest moje zdanie.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Tą Slwoacją to ja bym się tak nie podniecał za bardzo. Jeszcze niedawno Groclin bez problemów przeszedł Duklę Bańska Bystrzyca, która okazała się bardzo słaba.
                              Tylko widzisz Bańska Bystrzyca potrafiłą u siebie zremisować z Groclinem gdy Legiunia przegrała 0:2.Ja się tak nimi nie jaram,bo nie wszystkie piłkarskie talenty słowackie śa takie zajebiste jak piszą gazet (Jakubko przymierzany przed sezonem do Legii,nie strzelił w tym sezonie jeszcze bramki)ale napewno jest tam dużo talentów i dobrych piłkarzy za rozsądną cenę (tańsi niż piłkarze z popularnego w polskiej lidze zaciągu Bałkańskiego).
                              Aktualna tabela ligi słowackiej:
                              http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/?tab=celk
                              A co do napastników do Legii to ja bym polecał pewnego pana z Bródna

F.Nietzsche

Komentarz

• Czy mnie się tylko zdaje, że "gruby knur grajewski" jest menadżerem Wichniarka :O

Komentarz

Pracuję...
                                X