Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez maciek90 Zobacz posta
    A Zagłębie bierze Denisa Rakelsa. K...wa, pewnie przyjdzie za darmo, albo za grosze, błyśnie w lidze, a później inne kluby rzucą się na niego. Niestety, ale wtedy Zagłębie zażyczy sobie za niego kupę kasy. O tym zawodniku będzie jeszcze głośno.
    Jeszcze w zeszłym roku wspominałem na tym forum o nim. Świetny zawodnik.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
      Jeszcze w zeszłym roku wspominałem na tym forum o nim. Świetny zawodnik.
      Ja też, ale bardziej na legia.net. Samo zainteresowanie FC Basel w zeszłym roku tym zawodnikiem, a w tym roku Rubinu wystawia już dobrą opinie temu zawodnikowi. Chociaż poziom ligi łotewskiej jest niski to w wieku 18 lat strzelić 18 bramek i zostać królem strzelców to niezły wyczyn. No, ale Beret nie słyszał o takiej opcji jak zakontraktowanie zawodnika i późniejsze wypożyczenie go chociażby właśnie do Zagłębia.
      "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Nie żebym chciał jakoś szczególnie bronić Bereta, ale nie zjebywałbym go za każdy FM-owski talent, którego nie kupił, a którego znalazł jakiś internauta. Poza tym w tej chwili, to kupowanie po to, żeby wypożyczać raczej nie byłoby priorytetem - raz, że sami mamy stadko na wypożyczeniu, dwa że my potrzebujemy armaty na dzisiaj, a nie na pojutrze. Zresztą, jakby to do nas przyszedł 18-tolatek z ligi łotewskiej, to na formum by końca nie było.

Co nie zmienia faktu, że koło Wisły i Lecha naprawdę konkretni zawodnicy się kręcą, a u nas na orbicie testowany słoweński no-name i jakieś przypadkowe plotki + Gol z Cetnarskim. Frustrujące.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
          Nie żebym chciał jakoś szczególnie bronić Bereta, ale nie zjebywałbym go za każdy FM-owski talent, którego nie kupił, a którego znalazł jakiś internauta.
          Już powoli irytują mnie wpisy typu "wyłącz FM-a", pojeździj, pooglądaj, a później się wypowiadaj. A to, że ktoś wpisuje nazwisko potencjalnego wzmocnienia może świadczyć tylko o tym, że byłby lepszą osobą odpowiedzialną za transfery w Legii niż Jóźwiak z Miklasem. Swoją drogą pamiętam jak pan Cyżniewski (osoba najbardziej znająca się na swojej pracy w Polsce jeśli chodzi o transfery) czerpał wiedzę od kibiców i nie było mowy o grze typy football manager.

Komentarz

• Ych... nie do końca o to mi chodziło. Raczej o to, że jakby się postarać, to by się znalazło 40 takich Rakelsów i rozliczanie Bereta za nie ściągnięcie każdego z nich jest absurdem - zwłaszcza że akurat nie do końca "młodych potencjalnie zdolnych" nam potrzeba, tylko takich, którzy gwarantują sensowny poziom na dzień dobry. A zupełnie inną rozmową jest to, że nie mamy też tych drugich - tu akurat pole do ciskania gromami jest wielkie.

A tak zupełnie z innej beczki, wprawdzie z racji odejścia Grubasa sprawa jest już nieaktualna, ale ciekawostka z wywiadu z IV (z oficjalnej):

legia.com: O Legii mówi się, że gra w niej wielu cudzoziemców.

Ivica Vrdoljak: - I co z tego? Ja nie patrzę na narodowość, tylko cieszę się, że mam fajnych kolegów. Wspieramy się na boisku oraz poza nim, ale tak musi być w prawdziwym zespole. Bardzo sobie cenię dobry kontakt z najmłodszymi - Borysiukiem, Żyro i Kucharczykiem.

legia.com: Czy spotykacie się poza treningami?

Ivica Vrdoljak: - Przyznam, że jeszcze nie mieliśmy spotkania w szerszym gronie. Jednak często umawialiśmy się z Kubą Wawrzyniakiem i Maćkiem Iwańskim, dlatego śmieszą mnie komentarze w prasie, które informowały o naszym rzekomym konflikcie. Ja mam z nimi bardzo dobry kontakt. „Iwanek” jako jedyny polski zawodnik przesłał mi życzenia świąteczne. Obu bardzo zależało i zależy na możliwie najlepszych wynikach Legii.
            Ot ciekawostka.

Komentarz

• No to Sougou w Lechu na 99%. Zajebiście Na co wy ***** czekacie?
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Detox, uspokoj sie kurfa! Jozwiak powiedzial ze bedą w lutym transfery to bedą! Ja mu ufam, Tobie tez radze!

Beda takie transfery ze ci oko zbieleje!
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                  Detox, uspokoj sie kurfa! Jozwiak powiedzial ze bendom w lutym transfery to bendom! Ja mu ufam!
                  Mówisz, że to teraz te gwiazdy za miliony ojro?

Komentarz

• Jakie miliony? jakie euro?!

Beret bedzie płacił miliardy... lirów.
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
                      Swoją drogą pamiętam jak pan Cyżniewski (osoba najbardziej znająca się na swojej pracy w Polsce jeśli chodzi o transfery) czerpał wiedzę od kibiców i nie było mowy o grze typy football manager.
                      Sam gdybym miał tworzyć siatkę scoutów to zatrudniłbym po jednym kibicu z każdej drużyny I i II ligi, aby bez zbędnego słodzenia mogli zdawać relacje na temat gry zawodników w jego drużynie. Informacja jest droższa od złota w XXI wieku

Komentarz

• Co do FMa radzę poczytać o tych talentach... a ludzie którzy tworzą tą grę nie mają tych statystyk wyssanych z palca i skauci którzy się tym zajmują zjadają po stokroć naszą spółkę do transferów.

To tak dla ścisłości w ramach tego tekstu o talentach tej gry.
                        Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                          No to Sougou w Lechu na 99%. Zajebiście Na co wy ***** czekacie?
                          oby w lutym wśród tych bezrobotnych którzy zostali bez klubu znaleźli się przynajmniej tak wyśmienicie wyglądający piłkarze jak Ci których zakontraktowano wśród rywali , oczywiście wyśmienicie wyglądający na papierze bo póki co to jedna wielka niewiadoma.

ale Sougou i Murawski to nie są jakieś promocje z biedronki.

Tylko pytanie , co to za magiczna data ten 1 luty której tak kurczowo trzymają się nasi klubowi spece???

Skoro piłkarze z kartą na ręku będąc bez klubu i tak będą mogli znaleźć pracodawcę w zachodnich ligach , nie będą wcale przyparci do muru jak to się wydaje klubowym bystrzakom którzy myślą że w trwodze uda im się wyłapać perełki...

Co ma oznaczać ta magiczna data w kontekście tego że naszym targetem są bezrobotni z kartą na ręku ? kolejny genialny ruch zarządu .

Wkroczą do akcji 1 lutego , pierwszych bezrobotnych zakontraktują nie wcześniej jak przed 10 lutym , i mamy 2 tygodnie na wkomponowanie nowych ludzi do zespołu.

wygląda to na niezłą fuszerkę , totalne partactwo , dyletanctwo i amatorstwo !!!

żadnej logiki nie widzę w takim nowatorskim i unikatowym w skali światowej podejściu do kwestii wzmocnień i transferów...

pozostaje nam złudna wiara że w tym szaleństwie jest metoda... (szydera)
                          Ostatnio edytowany przez PUSTY STADION !!!; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Na tę chwilę to nasza kadra prezentuje się rzeczywiście dość mizernie na tle rywali...

Komentarz

• Pusty chodzi raczej o zawodników, którym kończy się kontrakt w czerwcu 2011, a do końca stycznia nie znajdą zatrudnienia w "cywilizowanych" ligach. Wbrew pozorom takich zawodników jest sporo.

Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                              Na tę chwilę to nasza kadra prezentuje się rzeczywiście dość mizernie na tle rywali...
                              Czy ja wiem? Wisła bez bramkarza, a ratunkiem ma być Peskovic. Wystarczy będzie prosto w bramę walić i gol murowany.

Lech musi gonić, a wbrew pozorom 8 punktów do nas i 11 do Jagi to jest spora różnica na półmetku.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                                Pusty chodzi raczej o zawodników, którym kończy się kontrakt w czerwcu 2011, a do końca stycznia nie znajdą zatrudnienia w "cywilizowanych" ligach. Wbrew pozorom takich zawodników jest sporo.
                                Wierzysz w to, że ktoś taki będzie chciał przyjść już teraz do polskiej ligi niż poczekać 4-5 miesięcy i przebierać w ofertach bardziej atrakcyjnych niż nasza?

Komentarz

Pracuję...
                                X