Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez detoxizer
    Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy Wdowiec dobrze postąpił wypożyczając Rzeźniczaka do Widzewa... Niech obejrzy pierwszą bramkę dla Grodziska dzisiaj :/
    Święte słowa... Coś niedobrego dzieje się z tym zawodnikiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
      Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy Wdowiec dobrze postąpił wypożyczając Rzeźniczaka do Widzewa... Niech obejrzy pierwszą bramkę dla Grodziska dzisiaj :/
      Nie muszę - widziałem parę goli straconych przez Legię...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Kurczę, w rundzie jesiennej tamtego sezonu mieliśmy problem z lewą stroną, w rundzie wiosennej z prawą, a teraz ze środkiem... Vuko walczy, ambitny, ale my potrzebujemy gościa, któremu na 10 podań wyjdzie 8-9. A nie jak u Vuko na 10 może 2,3.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• z tym że jednak mamy Burego, jeśli jemu się chce to gra o niebo lepiej niż Vuko... i myślę że Wdowiec już zadba o to żeby mu się chciało. A kontuzja pleców ponoć niegroźna..

zaraz zaraz a nie mówił nasz treneiro że blisko jest do podpisania umowy z jakimś ofensywnym pomocnikiem?
          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• zaraz zaraz a nie mówił nasz treneiro że blisko jest do podpisania umowy z jakimś ofensywnym pomocnikiem?
            Mówił, że na początku sierpnia ma dołączyć środkowy pomocnik mogący również grać w ataku. Myślę, że czekali na rezultat losowania i jeśli byłoby one dobre (myślę, że w miarę dobre jest) to wtedy go zakontraktują. Tak więc czekamy

Komentarz

• Nie sadze aby po calym okresie przygotowawczym przychodzil jakis kluczowy zawodnik. Raczej to bedzie uzupelnienie skladu.

Komentarz

• jesli kogos interesuje to jest ciekawy wywiad z Eltonem z dzisiejszego MSE.

Elton Brandao – Imperator z Warszawy.

Skąd ksywka imperator z Warszawy?
                - Sposobem gry przypominam trochę Adriano. To wielki piłkarz i jeszcze sporo mi do niego brakuje, ale ciągle mnie do niego porównują. Jak wiadomo Adriano nazywany jest ,,Imperatorem z Mediolanu’’, więc Roger i Edson śmieją się, że ja jestem teraz ,,Cesarzem Warszawy’’.
                Nowy imperator narodził się po meczu z Cracovią. Nie tylko zdobyta bramka o tym zdecydowała.
                - W tym dniu grało mi się wyjątkowo. Jednak nie mogło być inaczej, skoro dopingowała taka publiczność. Roger i Edson opowiadali mi, że warszawscy kibice są z drużyną na dobre i na złe, ale nie wiedziałem, że przekonam się o tym tak szybko. Ten nieustanny doping w pierwszej połowie, gdy przegrywaliśmy i gdy naprawdę za dobrze nie graliśmy, był dla nas bardzo ważny. Pozwolił otrząsnąć się i skutecznie zaatakować rywali.
                Mamy wrażenie, że gra głową nie jest twoją najmocniejszą stroną. W kolejnych dwóch meczach miałeś dogodne sytuacje, ale uderzałeś niecelnie.
                - Na pewno najlepiej czuję się, gdy mam piłkę przy lewej nodze, ale prawą też potrafię uderzyć. Rzeczywiście, nie wykorzystałem dogodnych sytuacji, gdy musiałem główkować. Jak widać, mam sporo do nadrobienia. Nie jestem jeszcze kompletnym graczem. Zdarzały mi się jednak bramki strzelane głową. W tym elemencie nie jestem taki ostatni.
                Przyjechałeś do Polski prosto z Brazylii. Nie obawiałeś się zbyt dużego przeskoku? Większość twoich rodaków trafia do innych europejskich krajów za pośrednictwem Portugalii. Poza tym jesteś jeszcze młodym człowiekiem.
                - Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem by być zawodowym piłkarzem. Już jako trzynastolatek opuściłem rodziców i wybrałem się do innego stanu, by grać w silnym klubie. Mój tata zawsze mnie wspierał. To on woził mnie po różnych klubach, gdzie byłem testowany. Przełomowym momentem było trafienie do Sao Caetano. To znany brazylijski klub, gdzie bardzo dobrze pracuje się z młodzieżą. Stamtąd zostałem wypożyczony do innych zespołów.
                A co ze szkołą?
                - Szkołą? Hm… Nigdy nie lubiłem nauki. Od robienia kolejnych fakultetów jest mój brat, który właśnie został lekarzem. Od początku wolałem skupić się na futbolu.
                Życie piłkarza to nie tylko mecze i treningi…
                - W Polsce nie mam zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach uwielbiam chodzić z kolegami do Galerii Mokotów. Przesiadujemy tam w kafejkach, łazimy po butikach. Tak spędzam czas wolny. My, Brazylijczycy trzymamy się razem. Wszyscy mieszkamy na Ursynowie i śmiejemy się, że stworzyliśmy brazylijskie miasteczko. Będzie jeszcze trudniej, jak do Hugo dojedzie jego żona z synkiem, ale przecież jest jeszcze Roger.
                Miałeś trochę więcej szczęścia niż wspomniany Roger i Edson. Twoi rodacy trafili nad Wisłę w grudniu. Było o wiele mniej przyjemnie. Nikt ich nie wprowadzał w tajniki życia w Warszawie.
                - O tak, słyszałem, że zimą jest tu bardzo chłodno. Ale jestem na to przygotowany. Roger opowiadał mi, że już zaliczył pad na śniegu, ja jeszcze na to poczekam. Szczerze mówiąc, śnieg widziałem tylko w telewizji. Bardziej jestem przyzwyczajony do klimatów, które teraz panują. Dla nas, Brazylijczyków, gra w takim upale to coś oczywistego.
                A czego jeszcze dowiedziałeś się od Rogera o naszym kraju.
                - Że jest tu bardzo dużo pięknych dziewcząt i że wszystkie mówią w bardzo trudnym do zrozumienia języku. Ale pierwsze słowa, jakie mnie nauczyli koledzy to ,,piękna’’ i ,,ładna’’. Jest jeszcze kilka, ale ponoć to przekleństwa. Nie będę powtarzał.
                Skoro mowa o dziewczętach, to może usidli cię któraś. Mieliśmy w kadrze Nigeryjczyka z polskim paszportem. Czas na Brazylijczyka?
                - Roger śmieje się, że muszę koniecznie znaleźć dziewczynę w Polsce. I jeszcze się z nią ożenić. Kto wie? A co do reprezentacji, to zawsze marzyłem o brazylijskiej. Wiem jednak, jak ciężko się do niej dostać. To wielki zaszczyt reprezentować naród. Nie wykluczam, że może kiedyś będę mógł grać w reprezentacji waszego kraju.
                Mariusz Piekarski pochwalił się, że wystarczyło mu dwadzieścia minut, by przekonać się do twoich umiejętności.
                - Nie wiedziałem, że ogląda mnie ktoś z Polski. Tak się złożyło, że grałem przeciwko Sao Caetano, drużynie, z której byłem wypożyczony. Dla mojego zespołu to było niezwykle ważne spotkanie. Walczyliśmy o utrzymanie w lidze! Nikt nie musiał mnie dodatkowo zachęcać. Dałem z siebie wszystko i rzeczywiście przyczyniłem się do naszej wygranej.
                Miałeś jakieś propozycje z Europy oprócz tej z Polski?
                - Nie. Było kilka ofert z Brazylii. Jednak bez namysłu zdecydowałem się na przejście do Legii. Każdy Brazylijczyk marzy o grze w Europie. Ważnym momentem było to, że będę mógł występować w zespole, który walczy o mistrzostwo kraju i Ligę Mistrzów.
                Po Islandczykach czekają na was Ukraińcy. A tak naprawdę twoi koledzy z Brazylii.
                - Na razie koncentrujemy się na środowym rewanżu. Potem będę myślał o Szachtarze. Rzeczywiście, Da Silva Brandao i Elano to moi znajomi z Sao Caetano. To nie przypadek, że obaj trafili do ukraińskiej drużyny za duże pieniądze. Pamiętam, że prezentowali wysoki poziom. Już nie mogę się doczekać naszej rywalizacji.
                Poziom polskiej ligi nie jest najwyższy. Czy Legia jest dla ciebie trampoliną do mocniejszego klubu?
                - Nie uważam polskiej ligi za słabą. Na razie myślę, by z Legią odnieść jak najwięcej sukcesów. Chcę się zaaklimatyzować w waszym kraju, na pewno przede mną jeszcze sporo nauki. Może kiedyś uda się trafić do włoskiej czy francuskiej ligi? Teraz jednak o tym nie myślę.

Komentarz

• Co z transferem Balde? Sprawa cos podejrzanie ucichla...

Komentarz

• Tradycyjna polityka informacyjna Legii... "Co się stało? Proszę zadzwonić za rok".

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=11267
                    All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• dobra tam, wazne ze jest naszym zawodnikiem.

Komentarz

• Od wtorku Wisła testuje dwóch młodych napastników. Charles Nwaogu to zaledwie 16-letni Nigeryjczyk, który od roku jest w Polsce, trenuje w juniorach Polonii Warszawa. Z kolei Przemysław Trytko to młody napastnik bądź ofensywny pomocnik Gwarka Zabrze. Jest członkiem kadry do lat 19.

Czy on przypadkiem nie mial podpisac kontraktu z Legią?? Juz sie pogubilem z deczka w tych Nigeryjczykach i Brazylijczykach...wydawalo mi sie, ze mowili ze jest tak dobry, ze za dobry na nasze rezerwy i dolaczy do pierwszej druzyny Legii...a tu widze Dan lapy wyciaga...
                        ...a reszta to już HISTORIA!!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Herodotus
                          Od wtorku Wisła testuje dwóch młodych napastników. Charles Nwaogu to zaledwie 16-letni Nigeryjczyk, który od roku jest w Polsce, trenuje w juniorach Polonii Warszawa. Z kolei Przemysław Trytko to młody napastnik bądź ofensywny pomocnik Gwarka Zabrze. Jest członkiem kadry do lat 19.

Czy on przypadkiem nie mial podpisac kontraktu z Legią?? Juz sie pogubilem z deczka w tych Nigeryjczykach i Brazylijczykach...wydawalo mi sie, ze mowili ze jest tak dobry, ze za dobry na nasze rezerwy i dolaczy do pierwszej druzyny Legii...a tu widze Dan lapy wyciaga...
                          Tak to ten sam. A wystarczyło przejrzeć ten topik na poprzedniej stronie.
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• powiem więcej, strona jego drużyny napisała tydzień temu, że podpisał już umowę z Legią, ale jak widać - nie bardzo

Balde w Legii

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa informuje, że Klub pozyskał nowego zawodnika. Jest nim 21-letni obrońca, wychowanek Girondins de Bordeaux – Mamadou Balde.

Klub związał się z zawodnikiem rocznym kontraktem, a na Łazienkowską piłkarz trafił na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2007 r., z opcją transferu definitywnego.

Mamadou Balde urodził się 12 grudnia 1985 r. w Velingara (Senegal), mierzy 181 cm i waży 76 kg. Jest wychowankiem Girondins de Bordeaux. Do kadry I zespołu trafił w sezonie 2005/06.

Trener Dariusz Wdowczyk: „Mieliśmy możliwość obserwowania tego zawodnika w trakcie zgrupowania we Francji. Uważam, że będzie on wzmocnieniem naszej drużyny. Należy do tych obrońców, którzy oprócz przerywania akcji rywala potrafią też wyjść z piłką do przodu.”

Zamieszczone przez 90minut.pl
                            Adrian Stępień w Arce
                            Etatowy reprezentant Polski do lat 18 Adrian Stępień podpisał 4-letni kontrakt z Arką Gdynia.

Adrian urodził się 25 stycznia 1988 roku. Do tej pory reprezentował barwy takich klubów jak Jurand Barciany, Debiutant Gdańsk, Legia II Warszawa. Nowy piłkarz Arki jest środkowym pomocnikiem. W juniorskich reprezentacjach Polski do tej pory rozegrał 52 mecze i strzelił 1 bramkę.
                            aż strach pomyśleć co będzie, jeśli nam jeszcze kogoś powołają do którejś z reprezentacji mlodzieżowych... Pewnie też będzie musiał odejść
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Dobrze gral ten Stepien? Dziwne jest dla mnie, ze pozwalaja odejsc mlodemu, chyba utalentowanemu zawodnikowi(wniosek na podstawie gry w kadrze), a zmaiast tego sciagaja blizej nieokreslonych zawodnikow. Chyba, ze nowi sa lepsi.
                              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez M@+
                                dobra tam, wazne ze jest naszym zawodnikiem.
                                to bardzo dobrze i będzie mógł zagrać z Groclinem

Komentarz

Pracuję...
                                X