Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ewidentnie potrzeba nam środkowego obrońcy i środkowego pomocnika. :/

Komentarz

• Wklejam jako ciekawostkę: http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=11112

A tu oryginał na stronie Korony:

Scenka rodzajowa - autokar drużyny.

- Legia przegrała z Wisłą w Superpucharze Polski - przekazał informację zespołowi Veselin Djoković.
      - To dobrze czy źle? - zareagował trener bramkarzy, Piotr Wojdyga.
      - Bardzo dobrze! - padła natychmiastowa odpowiedź serbskiego obrońcy.

"Djoko" tym samym na dobre wkomponował się w drużynę "Złocisto-Krwistych".
      Żałosne :/

Komentarz

• no to my go przywitamy

Komentarz

• Scenka rodzajowa - autokar drużyny.

- Legia przegrała z Wisłą w Superpucharze Polski - przekazał informację zespołowi Veselin Djoković.
          - To dobrze czy źle? - zareagował trener bramkarzy, Piotr Wojdyga.
          - Bardzo dobrze! - padła natychmiastowa odpowiedź serbskiego obrońcy.

"Djoko" tym samym na dobre wkomponował się w drużynę "Złocisto-Krwistych".

oto jest pytanie co Djoko miał na myśli
          -Jeszcze raz cofnąć czas-

Komentarz

• nieładnie, oj nieładnie Djoko..
            Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
            Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
            Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
            Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Komentarz

• Zakopmy go żywcem!!!!

ogarnijcie się ludzie

Komentarz

• Pies go tracal. Nie moj cyrk, nie moja malpa.
                Niech sobie gada..
                Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• W sobotę na pomeczowej konferencji prasowej trener Dariusz Wdowczyk zapowiedział, że w poniedziałek będą finalizowane rozmowy w sprawie wypożyczenia Mamadou Balde. Ostatecznie 21-letni Senegalczyk nie pojawił się wczoraj w Warszawie. – Balde dołączy do nas w czwartek. To dobry zawodnik, którego chętnie powołam do kadry mojej drużyny. Widziałem go tylko w jednym sparingu we Francji, ale to wystarczy. Stopera Bordeaux wypożyczymy na rok – stwierdził trener Legii Dariusz Wdowczyk.
                  Również w czwartek ma zostać podpisany kontrakt z Charlesem Uchenną Nwagou. 16-letni napastnik z Nigerii, wychowany w szkole piłkarskiej Ekwueme United, może stać się jednym z najlepszych piłkarzy z Czarnego Lądu, który przyjechał do Polski. Młodym zawodnikiem interesował się m.in. były szkoleniowiec stołecznej Polonii Dariusz Kubicki. Piłkarz nie mógł jednak grać w polskiej ekstraklasie ze względu na wiek. Po roku występów w zespole juniorów Polonii (rocznik 1987) został polecony Legii. Jego promotor Mirosław Skorupski, który w stolicy założył filię Ekwueme United, uważa, że taki napastnik to skarb. Początkowo Nwagou miał występować w drugim zespole Legii, ale trenerzy rezerw stwierdzili, że jest zbyt dobry na czwartą ligę.

Komentarz

• Nie uwierzę jak nie zobaczę-już ten Ndubisi Nwojhi (czy jak on sie tam pisał:P ) miał byc takim skarbem-ponoć nawet Celticowi go sprzątneliśmy sprzed nosa a teraz słuch o nim zaginął.
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Reprezentant Ekwadoru Ivan Hurtado, którego doskonale pamiętają reprezentanci Polski z mistrzostw świata w Niemczech, chce grać w polskiej lidze. Agent zawodnika szuka dla niego klubu w Polsce - informuje dziennik "Fakt".

Hurtado jest piłkarzem katarskiego klubu Al-Arabi, ale chętnie zmieniłby otoczenie. - Interesuje mnie gra w czołowych klubach. Są w waszej lidze dwie drużyny, które mają ambitne plany i mogą sporo zapłacić. Z nimi kontaktuje się mój agent - powiedział Hurtado w "Fakcie".

31-letni obrońca ma na myśli Legię Warszawa i Wisłę Kraków. Hurtado otrzymał propozycję gry z drugiej ligi angielskiej i hiszpańskiej.

- Ale to ostateczność. Chcę grać w zespole, który występuje w europejskich pucharach - podkreślił Hurtado.

Komentarz

• i wszystko jasne

Komentarz

• Zamieszczone przez Junior89
                          Reprezentant Ekwadoru Ivan Hurtado, którego doskonale pamiętają reprezentanci Polski z mistrzostw świata w Niemczech, chce grać w polskiej lidze. Agent zawodnika szuka dla niego klubu w Polsce - informuje dziennik "Fakt".

Hurtado jest piłkarzem katarskiego klubu Al-Arabi, ale chętnie zmieniłby otoczenie. - Interesuje mnie gra w czołowych klubach. Są w waszej lidze dwie drużyny, które mają ambitne plany i mogą sporo zapłacić. Z nimi kontaktuje się mój agent - powiedział Hurtado w "Fakcie".

31-letni obrońca ma na myśli Legię Warszawa i Wisłę Kraków. Hurtado otrzymał propozycję gry z drugiej ligi angielskiej i hiszpańskiej.

- Ale to ostateczność. Chcę grać w zespole, który występuje w europejskich pucharach - podkreślił Hurtado.
                          Dla mnie kolejna spekulacja prasowa, jak te wszystkie wymysłe z Janczykiem (BTW znacie tę o Tottenhamie Londyn i 3 milionach Euro?? ) Dlaczego??

Po pierwsze- "FAKT"- oni też opublikowali rewelacje o możliwości transferu Janczyka do "Kogutów".

Po drugie- jeśli miałby do nas przejść Hurtado, to po co nam Mamadou Balde?? Jakoś nie widzę w tym logiki- inna sprawa, że takowej nie widzę w transferze Djokovicia do Korony, czy oddaniu Rzeźniczaka do Widzewa, aby nabrał doświadczenia w momencie, gdy w Superpucharze musi grać jeszcze mniej doświadczony Jędrzejczyk.

Komentarz

• piszą bzdury,bo muszą mieć codziennie jakąś sensację...
                            Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
                            Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
                            Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
                            Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Komentarz

• Zamieszczone przez football
                              piszą bzdury,bo muszą mieć codziennie jakąś sensację...
                              dokladnie nawet czesto nie sportowa

Komentarz

• Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy Wdowiec dobrze postąpił wypożyczając Rzeźniczaka do Widzewa... Niech obejrzy pierwszą bramkę dla Grodziska dzisiaj :/
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X