Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz z FB Legii:
    W pogoni za prawdziwymi kebsami

Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
    już się nie mogę doczekać tego zagranicznego balastu z zagranicy w miejsce Polaków.
    nie miałbym nic przeciwko zaciągowi z Bałkanów. W porównaniu z Iwańskim to wzory charakteru i profesjonalizmu.

Komentarz

• To że odszedł to spoko, ale zastanawiam się- kto na jego miejsce? Cetnarski?

Czyżby dlatego Skorża wspominał o dwóch ofensywnych pomocnikach?
      Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• baciek, ale Koksu nie pije alkoholu. on tylko wpieprza omlety, krowy i pakuje :/
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zyzio(L) Zobacz posta
          Maciuś "Sadełko" Iwański odchodzi z Legii do Manisasporu. info z oficjalnej strony.
          Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest !
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Ale Maciuś musi przejść jeszcze testy medyczne. A nie wiem jak tam patrzą na taką budowę ciała...
            A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• On mówił chyba o Kubusiu Wawrzyniaku, a nie Kubusiu Rzeźniczaku

Jak Turcy biorą wszystkich jak leci, to i Wawrzyniaka może wciągną

Swoją drogą, śmieszne to okienko transferowe, transfer ekstraklasy do Turcji...

Komentarz

• Maciej Iwański opuszcza Legię
                ***************************/viewtopic.php?p=771#771
                http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Komentarz

• Nie zdziwie sie jak teraz Vrdoljak zacznie na nowo zapiepszac.
                  ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Jeszcze jeden, jeszcze jeden!
                    3,5 roku (odejście Surmy) czekałem na równie dobrą wiadomość.

Komentarz

• Zaczyna mi się podobać to okienko

Komentarz

• Zamieszczone przez Sonny Zobacz posta
                        Zaczyna mi się podobać to okienko
                        Ciekawe, czy równie zadowolony będziesz jak nikt do nas nie przyjdzie i wszyscy będziemy znowu przeżywali kompromitacje z Polonią, Lechem i Wisłą.
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Ciekawe, czy równie zadowolony będziesz jak nikt do nas nie przyjdzie i wszyscy będziemy znowu przeżywali kompromitacje z Polonią, Lechem i Wisłą.
                          Tak jakby Iwański miałby być dla nas jakimś zbawieniem. Wylatuje od nas nielubiany rezerwowy. Odejście Iwańskiego jest wartością samą w sobie, chociażby za niego miałby wchodzić dzieciak z ME.

Komentarz

• Jaki był ten Iwański taki był, ale odchodzi zawodnik ofensywny a jak wiadomo na razie w kontekście transferów mowa tylko o defensorach co mnie bardzo niepokoi.
                            Zamknij MORDĘ nie stadiony kłamco i hipokryto!

Komentarz

• Za "wszyscy wiedza co" metrowy drag w dupe na pozegnanie.

Jeszcze Koksu i Rybu$ i bedzie cudownie

Nie dosc ze paczek z jego fochami wypada ze skladu to jeszcze sie troche kasy zaoszczedzi
                              http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Info cieszy W siną dal... w siną dal.. to za Grubasa który odszedł w siną dal

Niemniej czekam teraz na jakiegoś nowego playmakera z prawdziwego zdarzenia.
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X