Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• a, i K'nda jednak może zostać, w każdym razie na pewno zagra jeszcze z St. Etienne.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez ZW
      Kto jeszcze?

Legia ma dwóch dobrych bramkarzy. Wśród napastników trwa rywalizacja. Elton i Michal Gottwald prezentują się bardzo dobrze. Piotr Włodarczyk gra świetnie, kiedy w dniu meczu spędzi czas w pociągu. Dawidem Janczykiem zachwycają się francuscy menedżerowie. O linię pomocy można być spokojnym, tak jak i bocznych obrońców. Po ucieczce z Legii Moussy Ouattary i odejściu do Korony Veselina Djokovicia, kibice obawiają się o stoperów.

– Na tej pozycji może zagrać Wojtek Szala czy utalentowany Artur Jędrzejczyk. Chcę jednak wzmocnić zespół o dobrego środkowego obrońcę. Dlatego testowani będą młodzi piłkarze z Bordeaux. W sierpniu dołączy do nas także nowy zawodnik, który może występować w pomocy czy napadzie. Hugo radzi sobie coraz lepiej, Elton powoli zaczyna pokazywać na co go stać. Wiele do zaoferowania ma Radović. Jestem zadowolony z nowych piłkarzy. Jesteśmy zmobilizowani, umotywowani, skoncentrowani i pewni siebie. Nie buńczuczni, ale pewni – kończy Wdowczyk.
      Zamieszczone przez PS via LCP
      Nikt nie odejdzie

Legia stara się i testuje nowych piłkarzy‚ ale i podczas francuskiego tournee na każdym ze spotkań pojawia się coraz więcej menedżerów‚ którzy mają w notesach warszawskich zawodników. Ostatnio podczas sobotniego meczu z Rennes‚ przez agenta współpracującego z RC Lens oglądani byli Sebastian Szałachowski i Piotr Włodarczyk. Po spotkaniu sporo pochwał zebrali Brazylijczycy: Roger i Elton. Pojawiły się również plotki‚ że Celtic Glasgow interesuje się Dawidem Janczykiem. – Przez najbliższe trzy miesiące z kadry‚ którą w tej chwili mamy‚ na pewno nikogo nigdzie nie puścimy – deklaruje stanowczo trener Dariusz Wdowczyk.
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Nikt nie odejdzie

Legia stara się i testuje nowych piłkarzy‚ ale i podczas francuskiego tournee na każdym ze spotkań pojawia się coraz więcej menedżerów‚ którzy mają w notesach warszawskich zawodników. Ostatnio podczas sobotniego meczu z Rennes‚ przez agenta współpracującego z RC Lens oglądani byli Sebastian Szałachowski i Piotr Włodarczyk. Po spotkaniu sporo pochwał zebrali Brazylijczycy: Roger i Elton. Pojawiły się również plotki‚ że Celtic Glasgow interesuje się Dawidem Janczykiem. – Przez najbliższe trzy miesiące z kadry‚ którą w tej chwili mamy‚ na pewno nikogo nigdzie nie puścimy – deklaruje stanowczo trener Dariusz Wdowczyk.

Komentarz

• Dla Nędzy mogliby zrobić wyjątek

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick

Dla Nędzy mogliby zrobić wyjątek
            ja tam daje mu jeszcze jedna szanse, moze akurat ten sezon bedzie niesamowitym dla Wlodara

jestem optymista

Komentarz

• niesamowita to była dla Nedzy tylko pierwsza runda po ostatnim przyjściu, pamiętam że pierwszą strzelił w Łęcznej, potem jedyną na Lechu, i w ogóle w tamtej rundzie Władeczek z Saganem prawie w każdym meczu po jednej bramce do konta dokładali a teraz w Legii poprostu nie jest w modzie strzelać gole przez napastników

Komentarz

• Zamieszczone przez Junior89
                niesamowita to była dla Nedzy tylko pierwsza runda po ostatnim przyjściu, pamiętam że pierwszą strzelił w Łęcznej, potem jedyną na Lechu, i w ogóle w tamtej rundzie Władeczek z Saganem prawie w każdym meczu po jednej bramce do konta dokładali a teraz w Legii poprostu nie jest w modzie strzelać gole przez napastników
                pamietam bardzo dobrze runde z duetem Wlodarczyk Saganowski

moze Wlodar poradzi sobie z presja i kto wie...

wiara czyni cuda

Komentarz

• A ja przypominam, ze Wlodar jest mimo wszystko naszym najskuteczniejszym napastnikiem.
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                    A ja przypominam, ze Wlodar jest mimo wszystko naszym najskuteczniejszym napastnikiem.
                    I to jest w tym wszystkim najgorsze.

Komentarz

• heh patrząc po pierwszej połowie sparingu, testowani obrońcy chyba nie zachwycają.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Co do Diego Tristana to wlasnie odmowil on Celticowi Glasgow. Powodem - jak przystalo na lamusa z poludnia - brzydka pogoda...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                          Co do Diego Tristana to wlasnie odmowil on Celticowi Glasgow. Powodem - jak przystalo na lamusa z poludnia - brzydka pogoda...
                          Taaa... Pewnie w Szkocji zamiast spodziwanych funtów pada klasyczny deszcz...
                          U nas by mu się spodobało - w zimę ulepiłby z Choto bałwanka...
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• W spotkaniu z St. Etienne wystąpiło dwóch młodych obrońców Bordeaux. Ponadto od początku francuskiego obozu Legia testowała Erico K`Ndę z Beveren. Dziś drużyna wraca do kraju, pora więc na ocenę testowanych zawodników:
                            "Z trzech testowanych piłkarzy zrezygnowaliśmy z dwóch - Erico i Begerie. Drugi stoper Bordeaux - Senegalczyk Balde wywarł na mnie niezłe wrażenie. Będę prowadził rozmowy z francuskim klubem na temat jego kupna bądź wypożyczenia." - powiedział Dariusz Wdowczyk.

Komentarz

• A nasz były już zawodnik Rosłoń będzie swoją dalszą grą czarował na boiska A - klasy czyli 7 ligi w zespole Laura Chylice

Komentarz

• "Bo ja, na przyklad, jestem z Chylic"

Komentarz

Pracuję...
                                X