Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez numer_10
    Cze każdy jest na nie. na pewno teraz mamy lepszą pake nisz rok temu, napewno nie pokonalśmy by Celtiku.
    Rok temu pokonaliśmy jeszcze mocniejszy Bayer.

A'propos Riery nie dziwię się Barcelonie - co by się stało gdyby piłkarz doznał w meczu kontuzji? Z pewnością odesłalibyśmy go z powrotem do Hiszpanii. FCB zadbała o zawodnika po prostu.
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Hehe, no to z Rierą już wsjo jasne hehe.

Tutaj wypowiedź Piekaro - http://www.legia.net/news.php?id=21740 i wszystko jasne.

Pewnie Legia pożałowała kasy nie chciała go ubezpieczyć na mecz, to Barca powiedziała a takiego wała i chłopak poleciał do Kopenhagi...

Komentarz

• http://legia.com.pl :
        FIFA zgodziła się na występy Ouattary w FCK

Moussa Ouattara otrzymał tymczasową zgodę FIFA na występy w FC Kaiserslautern. Dzięki temu wczoraj mógł po raz pierwszy wystąpić w koszulce klubu ze wzgórza Betze. FCK przebywa obecnie na obozie przygotowawczym w Austrii. Ouattara wystąpił w pierwszej połowie sparingu z SV Stadtwerke Kapfenberg i nie był to debiut udany. 'Czerwone diabły' wygrały co prawda 5:3, ale po błędach w obronie przegrywały już 0:3 (bramki w 2., 23. i 25. minucie, czyli w czasie, gdy na środku obrony występował były legionista). Zgoda FIFA nie oznacza oczywiście przyznania racji Niemcom w sporze z Legią. O tym rozstrzygnie arbitraż.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ciekawe jak długo ten arbitraz potrwa, oby nas tylko nie zrobili w bambuko. No chyba ze nasi czegoś nie dopatrzyli.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Djokovic przechodzi do Korony. Szkoda, zjebiscie go lubilem i byl calkiem dobrym grajkiem...

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrek91
              Djokovic przechodzi do Korony. Szkoda, zjebiscie go lubilem i byl calkiem dobrym grajkiem...
              Link!

Szykują miejsce dla nowego defensywnego pomocnika? Przecież wg nowego super planu mamy grać dwoma gdzieś czytałem?...
              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Niespodziewana informacja dobiegła dziś z Łazienkowskiej. Jak się dowiedzieliśmy Veselin Djoković odchodzi z Legii i będzie zawodnikiem Korony Kielce. Popularny "Djoko" jeszcze przez rok ma ważny kontrakt z warszawskim klubem, ale pojawiła się oferta z Kielc i zarówno zawodnik, jak i Klub postanowili z niej skorzystać. Jeszcze we wtorek Serb rozegrał 46 minut w sparingu z Celtikiem Glasgow, ale już dziś dziś nie trenował z zespołem. Na miejsce Djokovicia Legia na pewno będzie szukała nowego zawodnika.
                Zródło: LL

Komentarz

• Cieżko widze naszą formacje obronną :/
                  Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Chyba będziemy grali mocno ofensywną piłkę w najbliższym sezonie
                    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

• Wielka niewiadoma – Hugo i kontuzjogenny – Choto pozostali tylko na środku obrony Chyba będzie trzeba kogoś sprowadzić na tą pozycje, i to nie jednego a dwóch.

Komentarz

• szkoda że ouattara taka pała i woli grac w 2 lidze niemieckiej, ale jak by legiunia wejdzie do lm to będe miał z niego polewe i to nie małą. Z tego co wiem to ten Eric K'nda może grac na srodku obrony wiec moze to jest jakas perspektywa???
                        www.epilka.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrek91
                          Niespodziewana informacja dobiegła dziś z Łazienkowskiej. Jak się dowiedzieliśmy Veselin Djoković odchodzi z Legii i będzie zawodnikiem Korony Kielce. Popularny "Djoko" jeszcze przez rok ma ważny kontrakt z warszawskim klubem, ale pojawiła się oferta z Kielc i zarówno zawodnik, jak i Klub postanowili z niej skorzystać. Jeszcze we wtorek Serb rozegrał 46 minut w sparingu z Celtikiem Glasgow, ale już dziś dziś nie trenował z zespołem. Na miejsce Djokovicia Legia na pewno będzie szukała nowego zawodnika.
                          Zródło: LL
                          a myslalem, ze z:

A ptaszki z Łazienkowskiej wspominają coś o obrońcy z Francji, z bogatą przeszłością, w tym w klubie, który regularnie gra w LM.

Ale to taka plota pewnie tylko
                          juz dawno nici.

Ale jako, ze kandydatura moze okazac sie aktualna to...

http://www.rcstrasbourg.fr/equipe1_f...3&srub=&art=14
                          "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                          żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                          w środek meczu, nasze twarze mokną,
                          nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• no niby jest jeszcze Jędrzejczyk, kto wie, może okaże się lepszy od Rzeźniczaka? chociaż cięzko opierać obronę na takim nowicjuszu

Komentarz

• Może ja się nie znam ale pozbywanie się Djokovica w sytuacji braku zmiennika dla Surmy, urazów Kiełbowicza i Edsona a co za tym idzie brakiem możliwości gry Szali na środku(bo na lewo pójdzie Bronowicki) to- :O

Ja wiem,że ci w klubie to lepsi fachmani ode mnie i że pewnie jakieś tam plany mają ale czy uda im się ściągnąć dwóch środkowych obrońców i defensywnego pomocnika,którzy byliby przynajmniej tak solidni jak Veselin to nieśmiało wątpię.

Jak dla mnie to był dobry gość na ławę.Nie gwiazda ale solidny....
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort
                                Może ja się nie znam ale pozbywanie się Djokovica w sytuacji braku zmiennika dla Surmy, urazów Kiełbowicza i Edsona a co za tym idzie brakiem możliwości gry Szali na środku(bo na lewo pójdzie Bronowicki) to- :O

Ja wiem,że ci w klubie to lepsi fachmani ode mnie i że pewnie jakieś tam plany mają ale czy uda im się ściągnąć dwóch środkowych obrońców i defensywnego pomocnika,którzy byliby przynajmniej tak solidni jak Veselin to nieśmiało wątpię.

Jak dla mnie to był dobry gość na ławę.Nie gwiazda ale solidny....
                                Tyle że może to właśnie Djoković nie chce być rezerwowym i korzysta z oferty gdy ta się tylko pojawia? Ile on miał własciwie jeszcze u nas kontraktu?
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X