Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bury ma umiejetnosci, ale jak ktos wspomnial nie ma glowy. Choc wolalbym Burego od paczka

Komentarz

• Zamieszczone przez Ltks Zobacz posta
      Za ile poszedł Fabiański ? Mucha w Legii nie był gorszy od Fabiana a raczej lepszy.
      Chyba żartujesz, Mucha lepszy od Fabiana ? To bardzo dobry bramkarz, ale umiejętności ma słabsze i od Łukasza i Boruca. Szerze wątpię, by nawet się przebił w Evertonie.

Mucha został trochę zbytnio gloryfikowany, bo po prostu ten klub potrzebował gwiazdy, byliśmy ( i jesteśmy ) w czarnej dupie, a on grał dobrze.

Ltks, Za samego Rzeźniczaka to Francuzi oferowali ponad mln euro, ale ja mam nadzieję, że Jakub zostanie, bo wartościowych zawodników to u Nas można na palcach jednej ręki policzyć.

Komentarz

• Jeżeli chcą odgrzać kotlet o nazwie Burkhardt to może sięgną i po niego, skoro jedynym wyznacznikiem jest cena, a nie wartość sportowa:

"W Legii Warszawa napastnik Mikel Arruabarrena był pośmiewiskiem kibiców. Teraz Hiszpan jest liderem strzelców trzeciej ligi hiszpańskiej i interesuje się nim drugoligowe Recreativo Huelva.

Arruabarrenę kibice Legii pamiętają jako jeden z nieudanych transferów byłego dyrektora sportowego kubu, Mirosława Trzeciaka. Piłkarz ten miał być gwiazdą stołecznego klubu i seryjnie zdobywać gole. Zamiast tego seryjnie marnował sytuacje podbramkowe i w lidze ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Hiszpan związał się z Legią na trzy lata, jednak już po pół roku został wypożyczony SD Eibar, a po kolejnych sześciu miesiącach rozwiązał kontrakt z "Wojskowymi" za porozumieniem stron.

Obecnie Arruabarrena jest piłkarzem trzecioligowego hiszpańskiego klubu CD Leganes i - jak informuje serwis "futbolnews.pl" - spisuje się tam znakomicie. Na koncie ma już 13 trafień i o cztery gole wyprzedza kolejnego piłkarza w klasyfikacji najlepszych strzelców.

Dobra forma piłkarza sprawiła, że zainteresował się nim klub drugiej ligi, Recreativo Huelva, który zajmuje dopiero 15 miejsce w tabeli i szuka wzmocnień, które pomogą mu się piąć w górę. Jednym z nich ma być ponoć właśnie Arruabarrena
        ".
        http://www.legia.net/wiadomosci,3971...hiszpanii.html

Z tekstu wynika, że on też miał dobrą ostatnią rundę...Miklas z Jóźwiakiem do dzieła, niech z Hiszpanii pomoże wam Trzeciak...
        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
          Chyba żartujesz, Mucha lepszy od Fabiana ? To bardzo dobry bramkarz, ale umiejętności ma słabsze i od Łukasza i Boruca. Szerze wątpię, by nawet się przebił w Evertonie.

Mucha został trochę zbytnio gloryfikowany, bo po prostu ten klub potrzebował gwiazdy, byliśmy ( i jesteśmy ) w czarnej dupie, a on grał dobrze.

Ltks, Za samego Rzeźniczaka to Francuzi oferowali ponad mln euro, ale ja mam nadzieję, że Jakub zostanie, bo wartościowych zawodników to u Nas można na palcach jednej ręki policzyć.
          Akurat Mucha w Evertonie ma z kim rywalizować bo Howard od odejścia z United się odrodził, i musi czekać na swoją szansę, Łukasz dziś nie grałby wyjściowym składzie Arsenalu gdyby nie kontuzja Almuni, tak samo Boruc nie grałby w Fiore gdyby nie wypadł ze składu Frey, tak to jest że jak sie ma dwóch dobrych bramkarzy to stawia się na tego który zna drużynę dłużej.

Chociaż tutaj Fabiański dla mnie nie jest lepszy w niczym od Muchy, świadczą o tym jego wpadki z początku sezonu czy faktu że nie potrafił wygrać rywalizacji ze zdrowym Almunią który jest słabym bramkarzem.

Dla mnie Mucha nie jest w niczym gorszy od Łukasza i jest wart porównywalnych pieniędzy 2-3mln euro.
          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Już nawet Cracovia, która zamyka tabelę okazała się lepsza jeżeli chodzi o transfery. Dzisiaj kontrakt z klubem podpisał Andraz Struna, młody, bardzo perspektywiczny zawodnik (dobra gra głową, bardzo nieustępliwy) z mistrza Słowenii - NK Koper. Widziałem go w akcji w zeszłym sezonie i muszę przyznać, że krakowski klub może mieć z niego wiele pożytku, taki zawodnik z powodzeniem mógłby trafić do Legii, jednak tutaj wolą dziadków z kartami zawodniczymi w ręku. Nie wiem czy tak trudno jest wysłać kogoś na południe Europy (Słowacja, Słowenia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia) i dobrze przejrzeć tamtejsze rynki? Ot nawet takie Palermo potrafi wyciągać zawodników z Mariboru za grosze, a są na tyle dobrzy, że z powodzeniem występują w Serie A, gdzie poziom rozgrywek jest znacznie wyższy niż w Polsce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
              Już nawet Cracovia, która zamyka tabelę okazała się lepsza jeżeli chodzi o transfery. Dzisiaj kontrakt z klubem podpisał Andraz Struna, młody, bardzo perspektywiczny zawodnik (dobra gra głową, bardzo nieustępliwy) z mistrza Słowenii - NK Koper. Widziałem go w akcji w zeszłym sezonie i muszę przyznać, że krakowski klub może mieć z niego wiele pożytku, taki zawodnik z powodzeniem mógłby trafić do Legii, jednak tutaj wolą dziadków z kartami zawodniczymi w ręku. Nie wiem czy tak trudno jest wysłać kogoś na południe Europy (Słowacja, Słowenia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia) i dobrze przejrzeć tamtejsze rynki? Ot nawet takie Palermo potrafi wyciągać zawodników z Mariboru za grosze, a są na tyle dobrzy, że z powodzeniem występują w Serie A, gdzie poziom rozgrywek jest znacznie wyższy niż w Polsce.
              Być może trudno, Jóźwiak i Miklas wolą zdać się na opinie swoich zaufanych...
              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Już nawet Cracovia, która zamyka tabelę okazała się lepsza jeżeli chodzi o transfery. Dzisiaj kontrakt z klubem podpisał Andraz Struna, młody, bardzo perspektywiczny zawodnik (dobra gra głową, bardzo nieustępliwy) z mistrza Słowenii - NK Koper. Widziałem go w akcji w zeszłym sezonie i muszę przyznać, że krakowski klub może mieć z niego wiele pożytku, taki zawodnik z powodzeniem mógłby trafić do Legii, jednak tutaj wolą dziadków z kartami zawodniczymi w ręku. Nie wiem czy tak trudno jest wysłać kogoś na południe Europy (Słowacja, Słowenia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia) i dobrze przejrzeć tamtejsze rynki? Ot nawet takie Palermo potrafi wyciągać zawodników z Mariboru za grosze, a są na tyle dobrzy, że z powodzeniem występują w Serie A, gdzie poziom rozgrywek jest znacznie wyższy niż w Polsce.
                Wiesz Kagawa przeszedł do Borussi za 350 tysięcy euro... a Sorensen do Juve za 175 tysięcy euro bodaj, powiem tylko że jest podstawowym obecnie obrońcą w Juve
                Jak w Legii nie zmienią ludzi odpowiedzialnych za transfery to nic się nie zmieni.
                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Gdyby ten zawodnik przyszedł do nas to znowu byłyby lamenty, że ściągają drewno
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Gdyby ten zawodnik przyszedł do nas to znowu byłyby lamenty, że ściągają drewno
                    Ale tylko do momentu, gdy w końcu by się okazało, że jednak do nas nie przyjdzie. Wtedy na powrót byłby młodym super-talentem, którego nam sprzątnięto sprzed nosa.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                      Gdyby ten zawodnik przyszedł do nas to znowu byłyby lamenty, że ściągają drewno
                      Tego zawodnika trudno nazwać drewnem, gdyż miał pewne miejsce w składzie mistrzowskiego zespołu. Niemniej w Polsce dominuje taka mentalność, słaba liga nie oznacza, że piłkarz jest słaby

Komentarz

• jasne, a pilkarzy mitrza Sri Lanki tez bys w ciemno bral?

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
                          jasne, a pilkarzy mitrza Sri Lanki tez bys w ciemno bral?
                          Sri Lanka chyba nie grała w ostatnich finałach MŚ.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• a to juz zmienia calkowicie postac rzeczy trzeba Bereta wyslac do Korei Pln.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
                              a to juz zmienia calkowicie postac rzeczy trzeba Bereta wyslac do Korei Pln.
                              Człowieku... to byłby interes życia. Taki piłkarz z KRLD zasuwał by za miskę ryżu tak, że by go nikt w tej kartoflanej lidze nie dogonił. 100% zaangażowania w każdym meczu bez strojenia fochów. Człowiek który zaznał biedy, ma inne podejście do zawodu.

Jestem za!

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Człowieku... to byłby interes życia. Taki piłkarz z KRLD zasuwał by za miskę ryżu tak, że by go nikt w tej kartoflanej lidze nie dogonił. 100% zaangażowania w każdym meczu bez strojenia fochów. Człowiek który zaznał biedy, ma inne podejście do zawodu.
                                Widać to w szczególności po piłkarzach z Afryki albo koszykarzach NBA ze slumsów.

Komentarz

Pracuję...
                                X