Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na canale+ powiedzieli, że Barcelona nie zgodziła się na występ piłkarza w dzisiejszym meczu i zarządała natychmiastowej decyzji w sprawie transferu :O

Wdowczyk powiedział, że to zapora nie do przebycia dla Legii czy coś takiego.
    Dziwna sprawa...

Komentarz

• Zwłaszcza, że podobno rozwiązał kontrakt z Barceloną

Komentarz

• Takie srednie te nasze transfery wam powiem. Elton spoko ale tylko jak ma pilke.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
          Takie srednie te nasze transfery wam powiem. Elton spoko ale tylko jak ma pilke.
          W przypadku Radovicia to średnio to mało powiedziane. Słabiutko zagrał.

Komentarz

• A czego sie spodziewac po rezerwowym slabszej druzyna niz nasza? I to jeszcze za taka kase

Komentarz

• słabiutko? :O bez przesady, ja tam w nim widzę coś fajnego.
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Widzialem w jego wykonaniu jedna fajna akcje. Moze to i dobrze, gdyby nie to ze potem sie obcialem ze to Bronowicki

Komentarz

• Hmmm, obawiam się, że możemy zostać w el. LM bez napastników odpowiedniego formatu.
                  Elton - wielka niewiadoma, ale poważny minus to gra bez piłki
                  Włodarczyk - bez komentarza
                  Gottwald - dobry, ale jako joker
                  Korzym - za młody. Musi jeszcze pracować
                  Janczyk - kontuzja, w el. LM może być jeszcze bez formy

IMO na gwałt potrzebujemy dobrego napadziora...

Komentarz

• Elton dla mnie jest tragiczny niestety. Taki troche ciemniejszy Włodar :/. A technika jak na Brazylijczyka to taka, ze o moj Boze...

Na szczescie Radovic jak sie tylko troszke zgra z druzyna, bedziemy mieli naprawde wiele pociechy na bokach za sprawa Rogera + Edsona i Radovica + Bronowiskiego (najlepszy dzis na boisku).

Takze uwazam, ze wart byl tych 500 tysiecy ojro.

Teraz tylko jeszcze znajdźcie napastnika, który by te śliczne akcje bokami konczyl...
                    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                    w środek meczu, nasze twarze mokną,
                    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Elton dla mnie jest tragiczny niestety. Taki troche ciemniejszy Włodar . A technika jak na Brazylijczyka to taka, ze o moj Boze...
                      Nie chwal dnia przed zachodem słońca.

Komentarz

• M+@, umiesz czytać ze zrozumieniem ?
                        Czy w jakimkolwiek słowie, Żoliborek chwali Eltona ?

Chyba, że chodzi Ci o to, że Endrju zbyt szybko skreśla go, ale z taką interpretacją tego przysłowia się jeszcze nie spotkałem.

Oglądałem tylko ostatnie dwadzieścia minut meczu, ale muszę stwierdzić, że najlepszym naszym transferem w ostatnich kilkunastu latach był Dowhań ! (i jaki perspektywiczny )
                        To co on robi z bramkarzami... cuda panie, cuda.

Komentarz

• o Svitlicy to samo mówili

Komentarz

• Co do Radovica to nie zagrał słabego meczu. Kilka razy ładnie przchwycił poszedł po skrzydle. To jego pierwszy mecz, poczekajmy z ocena jeszcze trochę.

Co do Eltona: Endrju grubo sie mylisz co do jego techniki widziałem dwa treningi z jego udziałem i naprawde ma niezła! Wiec równierz z jego ocena radze jeszcze troche poczekać...
                            „Odzyskuje wiarę w miasto krwawych historii,
                            wielkiej piłki i najlepszego rapu z Polski”

Komentarz

• Niektórzy chyba mieli za wielkie nadzieje zwiazane z tym sparingiem. Moim zdaniem z pierwszymi ocenami nalezy się wstrzymac conajmiej do zakończenia zgrupowania we Francji, a najlpiej do rozpoczęcia sezonu.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Cze każdy jest na nie. na pewno teraz mamy lepszą pake nisz rok temu, napewno nie pokonalśmy by Celtiku.

Komentarz

Pracuję...
                                X