Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• musse zabijac... gitarra...

Komentarz

• http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=10875
      Jędrzejczyk zostaje, z Wasilukiem się nie dogadali
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• W przyszłym sezonie Legia będzie więc miała w sumie czterech środkowych obrońców - Dicksona Choto, Hugo Alcantarę, Veselina Djokovicia oraz Artura Jędrzejczyka.
        To cytat z wyżej wspomnianego tekstu.

Szczerze mówiąc, trochę niepokoi mnie sytuacja wśród stoperów- mamy trzech, powiedzmy (Hugo Alcantary nie widziałem w akcji) wartościowych środkowych obrońców+ młodego zdolnego. W dodatku Djoković jest do gry również na pozycji defensynego pomocnika.

Jak dla mnie, w obliczu gier w wielu rozgrywkach (Orange Ekstraklasa, Puchar Polski, Puchar Ligi, europejskie puchary), trochę mało. Nie do końca rozumiem sens wypożyczenia Rzeźniczaka. Przecież miałby okazję występów w np. Pucharze Ligi.

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
          Ciekawe co z Ouattarą. Wczoraj na footballtransfers.net pojawiła się informacja, że jednak poszedł do Kaiserslautern, ale nie na podstawie prawa Bosmana lecz za jakąś kwotę pięniędzy (nie wiadomo jaką). Ten serwis naprawdę rzadko podaje błędne informacje.

BTW Swoją drogą to strasznie rozwijające hobby ma ten grajek bez honoru.
          http://www.fck.de/team/profi_s/Quattara_port.php
          Wiesz jakoś nie za bardzo ufam temu serwisowi...
          Dlaczego?!
          Ano między innymi dlatego: ---KLIK---
          Chociaż kto wie...

Komentarz

• To serwis z transferami, a nie składami. Składy to tylko efekt awizowanych przez nich transferów. Nie wyłapują większości transferów z podrzędnych lig (vide OE). Te jednak, które zamieszczają w sieci są w 99% sprawdzone...
            bez podpisu

Komentarz

• Legia sie rozwia, jusz z Barcy napastnikow kupojemy, wiadomo ze Barca ma duza lawke ale przciesz to naj lepsza druzyna swiata.

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
                Legia sie rozwia, jusz z Barcy napastnikow kupojemy, wiadomo ze Barca ma duza lawke ale przciesz to naj lepsza druzyna swiata.
                http://www.bykom-stop.avx.pl/

a skoro używasz Firefoxa to polecam zwłaszcza ten link

http://www.bykom-stop.avx.pl/spellbo...i-firefox.html
                bez podpisu

Komentarz

• z Wasilukiem się nie dogadali
                  Jak zwykle pewnie chodziło o pieniądze... Młody chłopak przyjeżdza do wielkiej Legii i żąda już dużych pieniędzy... :/
                  Carpe Diem

Komentarz

• albo wielka Legia proponuje głodowy żołd... albo i jedno, i drugie

PS K'nda ma 178 cm, i jak na razie to będzie sięstarał o pracę w Legii, bo kto go tak naprawdę zna?
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Czyli przydałby sie jeszcze jeden środkowy obrońca.Wdowczyk mówił że jeszcze potrzebuje kogoś na środek obrony,środek pomocy i środkowego napastnika.Środkowy pomocnik to penie Eric K'Nda jak sie sprawdzi,napadzior to Oriol(może grać jako rozgrywający więc i na środku ataku sobie poradzi),tylko brakuje obrońcy.Ciekawe kto to będzie??to już będzie chyba ostatni transfer.

Komentarz

• Szczerze wątpie :> Ja to bym mawet za darmo poszedł do Legii Ale chłopaka nie rozumiem... Zarabiałby napewno nie mniej niz w Jagielonni, a napewno grać/trenować w Legii lepiej zaowocuje na przyszłość.

Edytka: I tego nie rozumiem. Po co się wypożyczało Rzeźnika skoro zastąpiło się go równie młodymi tyle, że bardziej niedoświadczonymi grajkami : Ten jeden przypadek narazie nie podoba mi się w Legii.
                        Carpe Diem

Komentarz

• Zamieszczone przez Brajek
                          Szczerze wątpie :> Ja to bym mawet za darmo poszedł do Legii
                          Co to ma do rzeczy?

Ale chłopaka nie rozumiem...
                          To widać.

Zarabiałby napewno nie mniej niz w Jagielonni, a napewno grać/trenować w Legii lepiej zaowocuje na przyszłość.
                          Po pierwsze - skąd taka pewność? Po drugie - weź pod uwagę, że Białymstoku ma rodzinę, mieszkanie/dom czy co tam i tak dalej, a w Warszawie, najdroższym polskim mieście, musiałby się jeszcze za te pieniądze utrzymać.
                          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
                            Zamieszczone przez numer_10
                            Legia sie rozwia, jusz z Barcy napastnikow kupojemy, wiadomo ze Barca ma duza lawke ale przciesz to naj lepsza druzyna swiata.
                            http://www.bykom-stop.avx.pl/

a skoro używasz Firefoxa to polecam zwłaszcza ten link

http://www.bykom-stop.avx.pl/spellbo...i-firefox.html
                            Nie wiem jak to ściągnąć ale znalazłem Polskie litery na firefoxie

Komentarz

• Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że Oriol Riera Magen nie będzie piłkarzem Legii. Nie wystąpi nawet w dzisiejszym meczu z Celtikiem Glasgow. Klub od początku nie był przekonany co do potrzeby zatrudniania młodego napastnika. Riera przyjechał do Warszawy w niedzielę wieczorem, wziął udział w poniedziałkowych treningach, a dzisiaj wyjedzie z Warszawy.

legia.com.pl
                              jakoś nie chce mi się wierzyć, że koleś z szerokiej kadry Barcelony jest za słaby na Legię...
                              To jest miejsce na Twoją reklamę!

Komentarz

• Na odwrót.
                                Ciekawe kto z Legii łapałby się do szerokiej kadry Barcelony...
                                bez podpisu

Komentarz

Pracuję...
                                X