Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To wlasnie o niego chodzilo w kwestii gwiazdora z Hiszpanii?
    Jeszcze nie widzialem go w akcji, ale jestem ciekawy co potrafi.

Komentarz

• Ma ktoś jakieś dokładniejsze informacje na tema Erica K'Nda?

Komentarz

• Defensywny pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej ze szkółki piłkarskiej skąd wywodzi się większość reprezentantów tego kraju. Jest po jakiejś ciężkiej kontuzji. Poszukaj na legia.net. Tam było jakieś info.

Ja tam go nie potrzebuję. Surma mi całkowicie wystarcza.
        bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
          Defensywny pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej ze szkółki piłkarskiej skąd wywodzi się większość reprezentantów tego kraju. Jest po jakiejś ciężkiej kontuzji. Poszukaj na legia.net. Tam było jakieś info.

Ja tam go nie potrzebuję. Surma mi całkowicie wystarcza.
          Nie Legia.net tylko http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=10864

A co do wystarczania Surmy to zgodzisz się chyba, że potrzebny jest jego zmiennik?
          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Co do zmiennika dla Surmy to wszystko sie rozbija czy Wdowczyk będzie traktował Djokovicia jako zmiennika na środek obrony dla Choto i Hugo czy też dla Surmy na pomoc,ale chyba bardziej by sie przydał zmiennik na obrone Awans do LM jest tylko możliwy gdy będą 2 prawie równorzędne jedenastki, więc nadal twierdze że sie przyda zmiennik dla Edsona.

Komentarz

• Zmiennikiem Edsona jest Kiełbowicz.

Komentarz

• Fakt. Kto jest w takim razie zmiennikiem Rogera? Chyba ciagle sa naciagane kombinacje typu Chalas-Kielbowicz.
                Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• O ile się orientuję to zmiennikami Rogera mogą być Korzym, Szałachowski, Kiełbowicz i Chałas.

Komentarz

• Jeśli już ktoś ma grzać ławę i czekać na miejsce Surmy, to wolę by był to młody Polak, a nie jakiś fochman (od focha ) z zagranicy. Zobaczcie ile razy Arsenal dawał szansę żółtodziobom z rezerw bez nazwisk w LM. Wiem, że szkolenie młodzieży nie jest na tym samym poziomie, ale trzeba ryzykować.

I nie jest tak, że jeden zawodnik jest przypisany tylko do jednej pozycji. Np. taki Szałachowski jak już ktoś wspomniał będzie najprawdopodobniej pierwszym rezerwowym do conajmniej trzech.

Jorge Campos grywał niektóre mecze jako bramkarz, niektóre jako napastnik...
                    bez podpisu

Komentarz

• Do Garma:

Zmiennik dla Rogera to Kiełbowicz,a nie ma zmiennika dla Edsona bo popatrz(twoje propozycje):
                      -Szałachowski to zmiennik na prawą strone(widziałeś żeby grał na lewej?)
                      -Korzym to jest napastnik(może w Odrze grywał w pomocy ale nie wiem i nie wydaje mi sie aby był wartościowym zmiennikiem)
                      -Chałas to wielka niewiadoma i nie moge nic mówić na temat niego dopuki go nie zobacze, ale mimo to wydaje mi sie że to już bardziej zmiennik dla Edsona(ale przydałby sie zmiennik dla Edsona z prawdziwego zdarzenia)

Nie uważasz?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mróz7
                        Do Garma:

Zmiennik dla Rogera to Kiełbowicz,a nie ma zmiennika dla Edsona bo popatrz(twoje propozycje):
                        Nie zgadzam się; Kiełbowicz nie nadaje się do tak ofensywnej gry, jaka będzie konieczna w przypadku skrajnych pomocników Legii.

-Szałachowski to zmiennik na prawą strone(widziałeś żeby grał na lewej?)
                        Tak.

-Korzym to jest napastnik(może w Odrze grywał w pomocy ale nie wiem i nie wydaje mi sie aby był wartościowym zmiennikiem)
                        Wiem jedno - w ataku sobie u nas raczej nie pogra, będzie 6-7 zawodnikiem na dwa miejsca. Znacznie większe szanse ma na lewej pomocy.

-Chałas to wielka niewiadoma i nie moge nic mówić na temat niego dopuki go nie zobacze, ale mimo to wydaje mi sie że to już bardziej zmiennik dla Edsona(ale przydałby sie zmiennik dla Edsona z prawdziwego zdarzenia)

Nie uważasz?
                        Nie.

Komentarz

• Ciekawe co z Ouattarą. Wczoraj na footballtransfers.net pojawiła się informacja, że jednak poszedł do Kaiserslautern, ale nie na podstawie prawa Bosmana lecz za jakąś kwotę pięniędzy (nie wiadomo jaką). Ten serwis naprawdę rzadko podaje błędne informacje.

BTW Swoją drogą to strasznie rozwijające hobby ma ten grajek bez honoru.
                          http://www.fck.de/team/profi_s/Quattara_port.php
                          bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
                            Oho.

Trzeba wiec zaczac uwazac na nasze kobiety.

Jeszcze paru takich hiszpanow, a na Zylecie faceci beda w mniejszosci
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Arczi poczuł się zazdrosny.

Komentarz

• Sio erotumanie!
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X