Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1 A tam żaden Poborsky nie przyjdzie
    2 Wątpie aby laikowaty biznesman znał ... nawet jego
    3 Ja tam bym nie chciał starego dziada kosmicznie opłacanego
    4 To Wisła Płock o nim wspomina więc skąd tu mowa o kontekście Legii ?
    5 Aa Talib ma ''sprawdzone info''
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
      3 Ja tam bym nie chciał starego dziada kosmicznie opłacanego
      O ile pamiętam swego czasu byłeś za przedłużeniem Zielinskiemu kontraktu (z podwyżką uposażenia)?
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zieliński to nie stary dziad tylko "żywa legenda"

Komentarz

• Zamieszczone przez Junior89
          Zieliński to nie stary dziad tylko "żywa legenda"
          No zaraz zaraz, używajmy jednolitych kryteriów i wyłaczmy na chwile subiektywne sympatie
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together

Komentarz

• jak chcesz obiektywnie to może być i stary dziad i "żywa legenda"

Komentarz

• Zamieszczone przez Junior89
              jak chcesz obiektywnie to może być i stary dziad i "żywa legenda"
              Ja to widziałem inaczej - mianowicie pomimo wieku (ponad 35 lat) Zieliński był bezkonkurencyjnym obrońcą nie tylko w skali Legii ale i całego kraju. I z tego względu byłem za tym, aby go w Legii zatrzymać.
              Jeśliby się tak zdarzyło, że Legia zapraszałaby do gry w tym klubie jakiegoś piłkarza dużej klasy po 30 tez byłbym za. Młodziez musi mieć się od kogo uczyć.

Jesli zas brać politykę personalną klubu całościowo to jedynym ubytkiem którego naprawdę żałuję jest Sagan. Nie doceniałem za bardzo go kiedy grał ale teraz widac jak go brakuje...
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together

Komentarz

• OK , źle to ująłem

Wg. Mnie niepotrzebny jest konkretnie 33 ( a może już 34 ? ) letni skrzydłowi Poborsky. Mam rzecz jasna bardzo małą wiedze na temat jego formy , ale patrząc na szczątki jego gry w niedawnej LM oraz oglądając ze dwa mecze reprezentacji Czech myśle ,że to nie jest długowieczny piłkarz pokroju Gianfranco Zoli.

Jak tak sobie go przypominam to motoryka już nie ta sama którą imponował jeszcze w Lazio , więcej w tym wszystkim doświadczenia i dobrego rozegrania piłki.

Tak więc ja byłbym negatywnie nastawionym - nie lubie ''statecznych'' ( chyba dobre słowo ? ) skrzydłowych ... którym dodatkowo pewnie trzeba by było dać jedną z najwyższych w zespole pensje.

ps. Pozatym i tak nie przyjdzie

pss. Nazqul nie lubie stereotypów no ,ale umówmy sie .... bramkarze i środkowi obrońcy zazwyczaj są troszke inaczej postrzegani pod wiekowym względem
                Skrzydłowy - to dla mnie ostatnia pozycja w zespole która powinna być obsadzona zawodnikiem który kroczy po linii pochyłej swej kondycji i przebojowości.

psss. Ale zapewne pomimo moich narzekań ... pewnie gdyby teraz przylazł to by motał prawie każdą lewą obroną w lidze yh.

pssss. Zresztą o co ja sie martwie ? O jego pensje ? Niech AjTiAJ płaci
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Cracovia chce Surmę
                  ja też chcę Surmę . W Cracovii

Komentarz

• Nooo.
                    Ale watpie zeby ITI go puscilo.
                    W koncu pan Surma powiedzial ze gra dla prezesow.
                    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Może i gra dla prezewsów, ale czynie jest według nich za stary?
                      Gdzie jest małpka? Nie ma nie ma jej, jest w Krakowie hej..
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Już Wichniarkowi ofertę złożyli działacze ITI.Jak dla mnie ten pomysł z Wichniarkiem to jest poroniony,będzie napewno tak gral jak Aco po powrocie do Polski,pozatym pamiętam kilka jego meczow w poprzednim sezonie Bundesligi to pokazał się kilka razy od "najlepszej": strony,a co do Surmy jak gra dala prezesów to niech teraz gra dla Comarchu,w jego miejsce będzie Jarząb - rodowity Warszawiak .A jescze co do Surmy , to bodajże jest wychowankiem Wisły więc ciekawe życie by miał w Krakowie.

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                        F.Nietzsche

Komentarz

• Zamieszczone przez jarcyś
                          Cracovia chce Surmę
                          ja też chcę Surmę . W Cracovii
                          No nie rozpłaczę się jeśli odejdzie
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

• problem z Wichniarkiem jest taki że w Niemczech zarabia milion euro rocznie :O
                            a myślę, że Legia mogła by mu dać jakieś 25% tego...
                            no chyba, że Wichniar nie gra dla kasy

Komentarz

• z nim jest inny problem... a taki ze on nam wcale nie jest az tak bardzo potrzebny. Ja bym wolał kogoś mniej znanego i mniej drogiego i nie Polaka kto umie strzelac bramki. Taki Svitlica II by sie przydał...
                              ale oprócz napastnika jest potrzebny ktoś na lewe skrzydło i ktoś w srodek pomocy ale ofensywnie grający

Komentarz

• Zamieszczone przez wokulski
                                ,a co do Surmy jak gra dala prezesów to niech teraz gra dla Comarchu,w jego miejsce będzie Jarząb - rodowity Warszawiak .A jescze co do Surmy , to bodajże jest wychowankiem Wisły więc ciekawe życie by miał w Krakowie.
                                W końcu wujek Surmy to kapelan Cracovii.
                                NA ZAWSZE LEGIA

Komentarz

Pracuję...
                                X