Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mróz7
    Tak sie składa że widziałem i grał na swoim równym poziomie(a to wcale nie oznacza że dobrym).Już wystarczy jego bezmyślnych fauli(również chodzi mi o jego łokieć).A Bronowicki to jest klasa w pierwszym meczu pokazał na co go stać i że jest najlepszy na prawej stronie w klubie(wtedy).
    Sugeruję wizytę u okulisty.
    Only You

Komentarz

• nie roumiem czemu czepiasz sie Szali po najlepszej rundzie w życiu. calą runde zagrał na równym, wysokim poziomie, nie używał już tak łokcia,a teksty ze wyszla mu jedna runda i koniec sa nie na miejscu skoro nie rozpoczelismy nastepnej.
      A ile meczów zagrał Bronowicki w obronie, że dałbys go do I skadu :/ nie ze mam cos do Bronka,ale Szala sie sprawdzil i nalezy dalej an niego stwiac, a Bronek niech bedzie pewnym zmiennikiem jak na dzis

Komentarz

• Z Barcelony do Legii

20-letni napastnik będący w szerokiej kadrze FC Barcelona Oriol Riera Magen wystąpi we wtorkowym meczu Legii z Celtikiem Glasgow. Tym samym mistrzowie Polski pozyskają tego lata kolejnego piłkarza. Za transferem oczywiście stoi Mariusz Piekarski, który sprowadził na Łazienkowską Edsona, Rogera, Hugo Alcantarę i Eltona. Na razie nie wiadomo, czy zawodnik będzie wypożyczony, czy zakupiony.

Magen swoją przygodę z piłką w zespole EF Osona. Później występował w juniorskich drużynach Espanyolu i krótko w UE Vic. Przed pięcioma laty trafił do Barcelony C, a następnie do Barcelony B. Po dwóch latach gry w rezerwach awansował do pierwszej drużyny. Zadebiutował 7 grudnia 2003 w meczu przeciwko Murcii w ramach rozgrywek o Puchar Króla mając zaledwie 17 lat i 4 miesiące. Na stałe pozostał w Barcy, był wśród 25 piłkarzy zgłoszonych do ostatniej edycji Ligi Mistrzów.

Magen jest uniwersalnym piłkarzem, nominalnie napastnikiem, ale może występować także jako ofensywny pomocnik. Dobrze gra głową i powinien być dużym wzmocnieniem Legii przed walką o Ligę Mistrzów. Niewykluczone, że transfer tego zawodnika spowoduje, że któryś z obecnych w kadrze piłkarzy będzie musiał poszukać sobie nowego klubu.

Legia.net
        Nie za dużo tych napadziorów ? Jeśli ten transfer się potwierdzi to będzie sześciu + Szałach. :O

Komentarz

• Jeżeli to prawda to mi się to przestaje podobać. Liczyłem na choćby Janczyka i Szałacha w podstawowym składzie a tu zapowiada się, że obydwaj w najlepszym razie ława

No to jaki pewniak zostaje w wyjściowej jedenastce? Fabian. I Surma (nic pewnego).

I pomyśleć, że śmiałem się z Schalke czy Chelsea...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
            Jeżeli to prawda to mi się to przestaje podobać. Liczyłem na choćby Janczyka i Szałacha w podstawowym składzie a tu zapowiada się, że obydwaj w najlepszym razie ława
            Czemu?
            Koleś może grać jako ofensywny pomocnik, czyli jakaś alternatywa dla Burego.
            Do tej pory mieliśmy tylko Vuko, który od dłuższego czasu się nie sprawdza.

Na polskiej stronie wielbicieli Barcy, piszą że bardzo dobrze sprawdza się w środku właśnie.
            Only You

Komentarz

• Skandal. Jak można sprowadzać zagranicznego piłkarza lepszego od Włodarczyka. <foch>

Masz rację Nazgul, mi też się to nie podoba.

O ile oczywiście informacja jest prawdziwa.
              All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• W pierwszej jedenastce od 4 do 5 Polaków.
                Fabiański, Szala, Surma, Janczyk i (Burkhardt). Jak na klub grający w LM to całkiem przyzwoicie.
                Uważam jedynie, że obcokrajowcy nie powinni grzać ławy. Jeśli nie mieści się w 11 to wypad. Ławę może pogrzać jakiś rozwijający się Polak. (no właśnie... zna ktoś jakiegoś rozwijającego się Polaka ? )

Jeśli jeszcze dojdzie puchar ekstraklasy to każdy będzie grał. Nawet Chałas.
                bez podpisu

Komentarz

• Nie przesadzacie z tym nadmiarem obcokrajowców ?
                  Stać nas na zatrudnienie 22 równorzędnych Polaków na powiedzmy wysokim poziomie ?

Potrzebowalibyśmy jakieś 22 mln Euro, bo cena za zdolnego Polaka jest dla Legii zawsze taka sama ( 1 mln Euro ) niezależnie czy jest to Madej, Grzelak, Kazimierczak, Łobdziński, Kwiek cz Jeleń. Wszyscy po milion euro.

Ktoś z was ma ochotę jechać do Lubina i powiedzieć Kardeli, że wartość Łobodzińskiego to 300 000 Euro ?

Komentarz

• Zamieszczone przez PS
                    20-letni napastnik debiut w pierwszej drużynie Barcelony zaliczył 17 grudnia 2003 w wieku zaledwie 17 lat. W seniorskiej drużynie rozegrał kilka meczów, strzelił dwa gole i miał trzy asysty, ale przy takich piłkarzach jak Eto'o, Giuly, Ronaldinho czy Maxi Lopez ciężko mu było wywalczyć miejsce w podstawowym składzie.

Transfer piłkarza pilotuje Mariusz Piekarski, który twierdzi, że Riera chce grać w Legi, bo kusi go perspektywa walki o Ligę Mistrzów.
                    - Riera przyjedzie i zagra z Celtikiem. Jeśli tylko spodoba się trenerowi Dariuszowi Wdowczykowi, to zostanie - powiedział Piekarski.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bremm
                      Nie przesadzacie z tym nadmiarem obcokrajowców ?
                      Stać nas na zatrudnienie 22 równorzędnych Polaków na powiedzmy wysokim poziomie ?
                      Z jednej strony zatrudnianie takiej masy obcokrajowców wzbudza we mnie różne dziwne odczucia - jak by nie patrzeć to jest to jednak potencjalny problem dla naszej słabej reprezentacji z drugiej zaś nie widzę w Polsce piłkarza który na 100% byłby znaczącym wzmocnieniem. Jedynie co to młodzi, 17-20 lat ale to jest ruletka...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• ludzie o co wam chodzi??????? chcecie silnej Legii czy nie???? zastanowcie sie!!!! Wszystkie pilkarskie potegi maja sklady zlozone z obcokrajowcow.

Stworzenie silnej POLSKIEJ LEGII jest niemozliwe,albo cena milion euro za zawodnikow ktorzy jeszcze nic nie osiagneli,a jak sa dobrzy to chca odejsc na zachod (Jelen).

W tej chwili jedyna szansa to szkolenie mlodziezy i mozliwosc gry w rozgrywkach Pucharu Polski czy Ekstraklasy. no a europejskie puchary czy nawet liga to troche za wysoko jezeli chcemy miec wyniki.

I nie narzekajcie ze ktos bedie grzal lawe skoro sa lepsi zawodnicy

Komentarz

• wolsz17 mi się wydaje że powód kupowania obcokrajowców jest inny. Legia wydała na Radovića około 800 tys €. to jest obram kasy. Za takei pieniądze można byłoby kupić np. Iwanskiego. ale Radović był szkolony w Partizanie Belgrad. Natomiast Iwański zapewne grał na podwórku z kolegami lub gdzieś w IV lidze. Prawdopodobieństwo nieudanych występów takiego Iwańskiego jest większe niż w przypadku Radovića. Dlatego Legia stara się pozyskać piłkarzy z górnych półek (ten piłakrz Barcelony B). Budowanie drużyny na niepewnych zawodnikach jest wielce ryzykowane, o czym się już zdążyliśmy przekonać (idealny przykład - Kowalski)

Komentarz

• mozna powiedzieć stało się NIE przespalismy czasu transferowego i nie kupujemy zdolnych takich jak egipcjanin który niech na wielbładach pomyka i bakszysz zbiera ale do gry sie nie nadaje

Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukasz
                              wolsz17 mi się wydaje że powód kupowania obcokrajowców jest inny. Legia wydała na Radovića około 800 tys €. to jest obram kasy. Za takei pieniądze można byłoby kupić np. Iwanskiego. ale Radović był szkolony w Partizanie Belgrad. Natomiast Iwański zapewne grał na podwórku z kolegami lub gdzieś w IV lidze. Prawdopodobieństwo nieudanych występów takiego Iwańskiego jest większe niż w przypadku Radovića. Dlatego Legia stara się pozyskać piłkarzy z górnych półek (ten piłakrz Barcelony B). Budowanie drużyny na niepewnych zawodnikach jest wielce ryzykowane, o czym się już zdążyliśmy przekonać (idealny przykład - Kowalski)
                              Iwanskiego??? czy aby na pewno by go sprzedali??? Łobodzinski bedzie mogl za pol roku podpisac kontrakt z nowym klubem,a i tak Zaglebie nie chcialo za niego (jak podawaly gazety) 300 tys.euro. no a wg mnie lepiej zaplacic 800 tys. euro za Radovica niz milion euro za inne polskie "gwiazdy". meidzy polskimi klubami a np. serbskimi jest taka roznica ze u nas polowa jest nie na sprzedaz.

a co do tego pilkarzyka Barcelony, wiadomo ze jest ryzyko i duzych pieniedzy nie ma co za niego raczej placic bez sprawdzenia, najlepiej wypozyczyc. no ale trzeba ufac Wdowcowi, chyba wie co robi. wszyscy sie zastanawialismy po transferach Edsona i Rogera i tak bedzie po kazdym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
                                mozna powiedzieć stało się NIE przespalismy czasu transferowego i nie kupujemy zdolnych takich jak egipcjanin który niech na wielbładach pomyka i bakszysz zbiera ale do gry sie nie nadaje

muhewhe rozwalił mnie ten post. Ja tam się cieszę. Jak na początku odchodzili kolejni gracze z Legii miałem wątpliwość czy w zespole nadal będzie taka rywalizacja o miejsce w podstawowej 11 jak w ubiegłym mistrzowskim sezoni.e Widocznie się myliłem. Teraz można śmiało powiedzieć, że przy dobrym losowaniu w III rundzie gra w lm jest relana (oczywiście jeśli nie prześpią II - rundy ) Aczkolwiek nazwiska to nie wszystko, potrzeba zgrania ale od tego jest już trener :P
                                http://www.portal-pisarski.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X