Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wot te na - na mój gust to pod swoje skrzydla albo do rezerw wezmie go Mazurek, albo go wypozyczą. Do Heko dla przykładu.
    No pewnie, że będzie podstawowym zawodnikiem ! Czy po to wydawali na zawodnika 800 tyś. ojro zeby teraz sadzac go na lawe (owszem trzeba brac tez poprawke na dyspozycje/kondycje czy inne uwarunkowania) ?

Komentarz

• Wdowczyk mowil tylko, ze potrzebna jest rywalizacja na prawej stronie
      zobaczymy we wtorek

Komentarz

• zdjecia z przywitania Radovicia :

Zastanawia mnie co innego...czy Legia ma jakiegokolwiek innego lewego pomocnika niż Roger (ew. Kiełbik) ? :O
        Dopiero teraz przyszło mi na myśl, że w przypadku kontuzji Edsona na lewą obronę wchodzi Kiełbowicz. A jeśli Roger miałby słabą dyspozycję, względnie kontuzję ?

Komentarz

• to wtedy Chałas (raczej obrońca, ale ew. pomoc), a na lewą obronę Bronowicki
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Do Raffi:

Teraz jak już mamy prawe skrzydło to na prawej obronie będzie grał Bronowicki(bo nie trudno być lepszym od Szali a pozatym to Bronek jest niezły) więc nie sądze aby to on był na zmiane za Edsona A Chałas przyznam że go nie widziałem na żywo ale czy człowiek który nie ma żadnego ogrania w pierwszej lidze i nawet nie wiem czy siedział na ławce na paru spotkaniach zeszłego sezonuon ma zastępować Edsona?? to chyba coś nie tak Nie uważasz??

Komentarz

• Mróz - wiem, że to było do Raffi'ego, ale nie mogłem się powstrzymać i nie czytać :P
              Oglądałeś mecze Legii w poprzednim sezonie? Po tym wnosisz, że nie trudno być lepszym od Szali? Czy może tak już sobie lecisz na obiegowej opinii z wcześniejszych lat - "Szala - drewno ! , Szala- drewno ! " ??

Ja Ci powiem, że wcale nie wiem, czy nie byłoby lepiej, gdyby w kadrze Szala grał zamiast Baszczyńskiego. Hmmm... już wiem. Byłoby lepiej.
              bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                to wtedy Chałas (raczej obrońca, ale ew. pomoc), a na lewą obronę Bronowicki
                Chałas ?!

Kurcze zawsze mi sie wydawało ,że ten dryblas to poza obroną nie ma innej opcji
                Szałachowski !

ps.

Co do prawej obrony - wole obecnego Szale niż Bronowickiego
                choć z drugiej strony Bronka chyba jeszcze w pełni nie oglądaliśmy - w obronie
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Wojtek na prawej obronie IMO nei do ruszenia. No to Bronisławowi Bronowickiemu chyba ława przypadnie...

Szałach może grać i na prawej i na lewej.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Radović podpisał na cztery lata ostatecznie.

Szala w formie jest nie do ruszenia, ale Bronowicki będzie grywał - jest pierwszym rezerwowym na trzech-czterech pozycjach (zależnie od tego, czy uznać go za lepszego czy gorszego od Kiełbowicza). Poza tym szykuje się nam dużo meczów w tym sezonie.
                    All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Kurczybyk młodszy odekmnie Jaki ja stary jestem

Komentarz

• W poprzedniej rundzie Szala był lepszy od Baszczyńskiego... W poprzenich latach to Szala grał sytraszny piach, a teraz jeden z lepszych prawych obrońców w Polsce, więc nie sądze że ta prawa obrona to będzie bez problemów dla Bronowickiego... Dobrze mieć czasami kłopot bogactwa
                        „Odzyskuje wiarę w miasto krwawych historii,
                        wielkiej piłki i najlepszego rapu z Polski”

Komentarz

• Do biotronic:

Tak sie składa że widziałem i grał na swoim równym poziomie(a to wcale nie oznacza że dobrym).Już wystarczy jego bezmyślnych fauli(również chodzi mi o jego łokieć).A Bronowicki to jest klasa w pierwszym meczu pokazał na co go stać i że jest najlepszy na prawej stronie w klubie(wtedy).Szali wystarczy że zagra po swojemy i my już mamy LM do tyłu :/

Komentarz

• Szala miał rundę życia i nie jest powiedziane, że w następnym sezonie też tak będzie grał. Bronowicki jest o tyle dobrym zawodnikiem, że może grać praktycznie na czterech pozycjach więc w sezonie na pewno sobie sporo pogra mimo iż może na żadnej z tych pozycji nie będzie tym pierwszym.

Komentarz

• Łokieć Szali czasmi się przydaje... Przeciwnicy muszą czuć respekt. Piłka nożna to gra dla facetów i nie można się na boisku zachowywać jak panienka (vide nasza reprezentacja w meczu z Ekwadorem)
                              bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
                                Łokieć Szali czasmi się przydaje... Przeciwnicy muszą czuć respekt. Piłka nożna to gra dla facetów i nie można się na boisku zachowywać jak panienka (vide nasza reprezentacja w meczu z Ekwadorem)
                                Właśnie. Wszyscy się uczepili Wojtka, a on w minionej rundzie razem z Choto byli naszymi najlepszymi obrońcami. Outtara strzelał bramki, ale w obronie zachowywał się czasem jak idiota. Chociażby czerwień z Zagłębiem.

Naprawdę trochę więcej szacunku do Wojtka, bo prawdopodobnie pod okiem Wdowczyka zrobił największe postępy. I imponuje mi jego zawziętość. A co do łokcia- ktoś dostał raz z łokcia podczas meczu i unikał z nim starć.

Jak dla mnie Szala teraz zdecydowanie bije na głowę Baszczyńskiego, który niestety, ale zatrzymał się w rozwoju piłkarskim... Niestety dla polskiej piłki.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X