Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez biotronic
    Strzelił. Teraz strzelił.
    Włodarczyk też strzelał w sparingach. Orgazm.

Gość nie ma lewej nogi zupełnie i to widać na pierwszy rzut oka. To mnie martwi. Tyle.
    A Edson nie ma prawej nogi zupełnie i co z tego? Lepiej grać świetnie jedną nogą niż przeciętnie obiema. Z resztą to prawy pomocnik więc chyba nie umiejętność gry lewą nogą jest najważniejsza. Inna sprawa, że nikt nie potwierdził w 100% tego transferu więc po co te dywagacje? Na ocenę Radovica (jeśli trafi do Legii), Eltona czy Alcantary przyjdzie jeszcze czas. Teraz to tylko szukanie dziury w całym.

Komentarz

• hihi.

Spalcie mnie na stosie za te herezje na temat Radovica.

Dobrze już dobrze.
      Zobaczę jak gra to zmienię zdanie. Może nawet jakiemuś adwersarzowi bro postawię jak strzeli 5 bramek w rundzie :P
      bez podpisu

Komentarz

• To wygladalo jakby mial na lewa a poprostu nie mogl inaczej uderzyc bo "nie wstrzeli" sie z krokami. Widac ze chcial uderzec z pierwszej ,a lewa noga nie mial na to szans (no chyba ze by sie pod jakims dziwnym katem ustawil i celowal w okolice naroznika :P ).

Komentarz

• zajebal z karola

Komentarz

• Uwaga Biotronica jest bardzo sluszna.
            Np taki Sokolowski dwa tez kompletnie nie mial lewej - te jego zejscia do linii, zamach, zejscie na lewa i... nic. Rzygac mi sie chcialo jak na to patrzylem, a tak wygladalo 90% jego akcji. Pierdole takich jednonoznych skrzydlowych.

Komentarz

hihi.

Spalcie mnie na stosie za te herezje na temat Radovica.

Dobrze już dobrze.
              Zobaczę jak gra to zmienię zdanie. Może nawet jakiemuś adwersarzowi bro postawię jak strzeli 5 bramek w rundzie :P

zakład przyjęty :P
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                Uwaga Biotronica jest bardzo sluszna.
                Np taki Sokolowski dwa tez kompletnie nie mial lewej - te jego zejscia do linii, zamach, zejscie na lewa i... nic. Rzygac mi sie chcialo jak na to patrzylem, a tak wygladalo 90% jego akcji. Pierdole takich jednonoznych skrzydlowych.
                No tak, tylko my wciąż nie wiemy czy Radovic potrafi uderzyć z obu nóg czy tylko z jednej, bo z tego 5 sekundowego urywka to niewiele można wywnioskować...

Komentarz

• strzelil z prawej. ja tez z prawej strzelam ale je nie jestem zawodowym pilkarzem, tylko dla szkoly gram. chcialbym zeby tak efektownie zawsze strzelal z prawej

Komentarz

• Raffi, Stępień pojechał na testmecz Lechii - rezygnują z niego czy tylko wypożyczenie?
                    "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                    "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• no właśnie słyszałem, że ma jakieś propozycje.... Nie wiem, ale nie sądzę, by z niego rezygnowali definitywnie.

Jędrzejczyk i Wasiluk zostaną w Legii

Artur Jędrzejczyk i Marek Wasiluk zostaną w Legii. Obaj młodzi zawodnicy byli testowani na zgrupowaniu legionistów we Wronkach. - Mamy bardzo dużo meczów do rozegrania, więc potrzeba nam wielu piłkarzy. Tym, którzy nie będą regularnie występowali w pierwszym zespole, będę dawał szansę w Pucharze Polski czy Pucharze Ekstraklasy. Nie to, że lekceważymy te rozgrywki, ale młodzież musi się gdzieś ogrywać - powiedział nam trener Dariusz Wdowczyk
                      .
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Gutek
                        KLIK!
                        Zgadnijcie kto jest strzelcem
                        Widać, że ma tylko prawą nogę. Piłka szła mu ewidentnie na lewą a ten coś tam zakręcił poprzebierał nogami, kombinacje alpejskie odprawił byleby tylko z prawej uderzyć...
                        lepsze to niż zyz lewą
                        http://www.portal-pisarski.pl

Komentarz

• Radović wylądował !
                          Wbrew niektórym plotkom dopiero przed chwilą, o 23.31, w hali przylotów lotniska na Okęciu pojawił się oczekiwany od kilku dni reprezentant serbskiej młodzieżowki Miroslav Radović. Piłkarz podróżował z Belgradu via Mediolan. Samolot przyleciał z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem.

- Podróżowało mi się do Warszawy dobrze. Nie czuję zmęczenia. Przesiadka nie była kłopotliwa - powiedział Serb. - Cieszę się, że trafiłem do Legii. Czy to, że Aleksander Vuković i Veselin Djoković grają w tej drużynie, miało jakiś wpływ? Ależ tak! Opowiadali mi o klubie, kibicach i samej Warszawie. Także trener Dragomir Okuka bardzo pozytywnie wyrażał się o Legii. Chcę Legii pomóc w grze o Ligę Mistrzów czy ewentualnie w pucharach UEFA - powiedział na gorąco 22-letni prawy pomocnik.

Radović przejdzie jutro badania lekarskie, po czym - o ile nie wydarzy się żadna niespodzianka - podpisze kontrakt. Piłkarze docierają w tej chwili do Warszawy i zapewne dostaną wolne. W każdym razie na najbliższym treningu powinniśmy już zobaczyć 'Rado' w koszulce z 'eLką' na piersi. Widok stadionu Legii nie będzi dla Serba szokiem. Radović gościł już na Łazienkowskiej podczas pożegnalnego meczu Dragomira Okuki na stanowisku trenera 'wojskowych' we wrześniu 2003 roku.

Miroslav Radović urodził się 16 stycznia 1984 roku w miejscowości Sabac, położonej w północnej części Serbii. Mierzy 182 cm wzrostu i waży 76 kg, 18 razy wystąpił w prowadzonej przez wspomnianego Okukę młodzieżowej reprezentacji Serbii i Czarnogóry i zdobył w niej jednego gola. W ostatnich trzech sezonach bronił barw Partizana Belgrad. Witamy!

Za chwilę przedstawimy pierwsze zdjęcia piłkarza na Okęciu.
                          ze Legia.com.pl

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez M@+
                              Bardzo bogata i merytoryczna wypowiedź Gratuluję
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• no dobra... wysile się troche

jak myslicie czy od razu będize podstawowym zawodnikiem? oczywiscie jezeli nie wywinie nam podobnego numeru jak ten młody serb...

Komentarz

Pracuję...
                                X