Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Do Gutka:

Uważam że jak jest okazja sie wzmocnić na przyszłość to czemu z niej nie skorzystać.Przecież można go dać na ogranie do jakiegoś innego klubu.Popatrz na taki Ajax ile oni mają piłkarzy młodych i utalentowanych.Jeden odchodzi za grube pieniądze, a drugi już bryluje na jego pozycji(wiem że daleko nam do ajaxu ale warto wydać troche kasy na młodych bo to może zaprocentować na przyszłość, patrz na przykład Janczyka i Błaszczykowskiego).Pozatym trzeba tak robić aby podtrzymywać polską piłke nożną bo niedługo w naszej lidze będzie grało tylu obcokrajowców co w Anglii(oczywiście nie mam nic przeciwko jeżeli ci zagraniczni piłkarze są klasowi )

Komentarz

• Ja to doskonale rozumiem.
      Ale wątpie czy taki Oziemczuk przyjdzie do Legii grać za czapkę gruszek.
      Poza tym napad jest ostatnią pozycją w Legii na której brakuje młodych zdolnych.

Komentarz

• Gdybyśmy mieli w Młodych Wilkach takie talenty* to nie musielibyśmy myśleć o transferach

*http://www.youtube.com/watch?v=HuDyk...20kon%20Jevtic

Jak wam sie podoba??

Komentarz

• a co to ma wspólnego z tematem poza tym, że już drugi raz ktoś to tu wkleja?
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Racja nie ten temat

Komentarz

• też tak słyszałem dzisiaj a dokładnie czytałem że Oziemczuk wyjeżdza na testy do Francji-Auxerre jest nim zainteresowane,ale po co nam ,słabo wybiegany,niedoświadczony w 1lidze gracz jak K.O pozatym niezawsze występuje w ataku bo może grać z tyłu lub w pomocy a my na te pozycje mamy o wiele lepszych pod prawie każdym względem zawodników.Jakby nie było jest młody Polniak,Korzym wrócił,Janczyk jak wyleczy kontuzję to będzie rywalizacja,to jeśli chodzi o atak.Potrzeba nam poprostu albo klasowego napastnika który będzie strzelał z każdej pozycji i czym tylko prawidłowo się da a co do Radovicia wie ktoś więcej na ten czas ??myśle że przydałby się taki zawodnik,konkurencja dla Szałacha i wkład dla drużyny.Jeśli chodzi o Hugo Alcantre i Elton to się okaże na boisku po paru meczach czy Mario zrobił znowu efektowne transfery po Edsonie i Guierero bo ich poprzedni sezon w ich wykonaniu był mistrzowski te akcje Edsona,strzały z dystansu,rajdy i zwody Rogera,techniczne uderzenia mmm miodzio normalnie
              -Jeszcze raz cofnąć czas-

Komentarz

• nieaktualne, bo:

Napastnik reprezentacji Polski do lat 19 Kamil Oziemczuk podpisał czteroletni kontrakt z AJ Auxerre - poinformowano we wtorek na stronie internetowej francuskiego klubu.

Oziemczuk od pewnego czasu był obserwowany przez wysłanników Auxerre. Władze francuskiego zespołu zdecydowały się w końcu zaangażować młodego gracza z Polski. Piłkarz od poniedziałku trenuje z zespołem Auxerre. 18-letni Oziemczuk do tej pory grał w Górniku Łęczna. Z tym zespołem rozegrał w polskiej lidze 16 spotkań i strzelił trzy bramki.
                Zamieszczone przez GW
                Miroslav Radović nie przyleciał do Warszawy, ale od przyszłego tygodnia powinien dołączyć do zespołu Legii. Zgrupowanie mistrzów Polski we Wronkach zostanie dokończone w obecnym składzie. Dziś mecz z Groclinem

Partizan Belgrad, z którego Radović przyjdzie do Legii, przez długi czas zaprzeczał, jakoby 22-letni prawy pomocnik miał w najbliższym czasie zmienić barwy. Na początku tego tygodnia jednak na stronie internetowej serbskiego klubu pojawiła się informacja, że warunki transferu zostały uzgodnione. - Jestem już spakowany. Czekałem na to ponad miesiąc - powiedział zawodnik, który występował też w reprezentacji młodzieżowej Serbii i Czarnogóry prowadzonej przez Dragomira Okukę (ale na turniej finałowy mistrzostw Europy były szkoleniowiec Legii go nie zabrał). Na razie jednak do Warszawy, wbrew oczekiwaniom, nie przybył. Czeka go jeszcze załatwienie formalności wizowych. Prawdopodobnie pojawi się na początku przyszłego tygodnia. Legia oczywiście bez niego w piątek kończy zgrupowanie we Wronkach. Dzisiaj zagra kolejny sparing z Groclinem Grodzisk Wielkopolski (kilka dni temu wygrała w Grodzisku 2:0, teraz mecz odbędzie się we Wronkach).

Radović będzie trzecim Serbem w obecnym składzie mistrzów Polski. Przypomnijmy, że w Legii od dawna są pomocnik Aleksandar Vuković i obrońca Veselin Djoković. A w historii przez stołeczny klub przewinęło się jeszcze czterech innych rodaków Radovicia: napastnik Stanko Svitlica, pomocnicy Ajazdin Nuhi i Rudi Gusnić oraz bramkarz Zoran Mijanović (napastnika Gorana Njamculevicia tu nie liczymy, bo on występował jedynie w rezerwach).

Obecna Legia jest natomiast najbardziej cudzoziemska w historii. W kadrze Dariusza Wdowczyka są jeszcze Słowacy Jan Mucha i Michal Gottwald, Brazylijczycy Edson da Silva, Roger Guerreiro, Elton Brandao i Hugo Alcantera oraz obrońca z Zimbabwe Dickson Choto. Razem z Radoviciem i dwójką pozostałych Serbów cudzoziemców będzie więc już dziesięciu. A podczas rozpoczynającego się 10 lipca zgrupowania we Francji ma dołączyć jeszcze jeden albo dwóch zawodników.

Magiera i Sokołowski odchodzą

Niechciani w Legii pomocnicy Jacek Magiera i Tomasz Sokołowski najprawdopodobniej wreszcie znajdą sobie nowe kluby w pierwszej lidze. Magierze podziękowano w połowie poprzedniego sezonu. Na pół roku, do końca rozgrywek wypożyczono go bezgotówkowo do trzecioligowego (macierzystego) Rakowa Częstochowa. - Zimą doznałem urazu łąkotki. Sam poprosiłem o możliwość wypożyczenia do Rakowa - powiedział Magiera, który już podjął treningi z Cracovią. Trenerem w tym klubie jest Stefan Białas znający zawodnika z czasów, gdy prowadził go w Legii pod koniec ubiegłego stulecia. A Legia właśnie z Cracovią zmierzy się 29 lipca przy Łazienkowskiej na inaugurację nowego sezonu ekstraklasy.

Inny problem był z Sokołowskim. On ma jeszcze kontrakt z Legią do końca czerwca, ale 2007 roku. Jesienią też znalazł się na liście piłkarzy niechcianych przez trenera Wdowczyka. Wtedy klubu sobie nie znalazł i pół roku spędził w stołecznych rezerwach. Teraz ma przejść do Arki Gdynia, która w barażach uratowała status pierwszoligowca. Prawoskrzydłowy znajdzie tam dawnego kolegę z Legii Radosława Wróblewskiego, dla odmiany specjalizującego się w grze na lewym skrzydle. Wróblewskiemu klub z Warszawy podziękował rok wcześniej. On też długo odchodził z Legii, ale w końcu odszedł. - Mam nadzieję, że tym razem Legia nie będzie stwarzać problemów - powiedział Sokołowski, który kilka miesięcy temu był bliski przejścia do Lecha Poznań.
                http://www.b92.net/sport/vesti.php?s...&nav_id=202581

strona Radia B92 podaje, że zawodnik i kluby ustaliły już warunki umowę (kontrakt na 3 lata, za 800.000 Euro), a w poniedziałek wyjeżdża do Warszawy. Zawodnik załatwia obecnie sprawy wizowe. Na miejscu czekają go badania lekarskie i po nich będzie mógł podpisać kontrakt.
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• KLIK!
                  Zgadnijcie kto jest strzelcem

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
                    KLIK!
                    Zgadnijcie kto jest strzelcem
                    Widać, że ma tylko prawą nogę. Piłka szła mu ewidentnie na lewą a ten coś tam zakręcił poprzebierał nogami, kombinacje alpejskie odprawił byleby tylko z prawej uderzyć...
                    bez podpisu

Komentarz

• ale strzelił to o co ci chodzi
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Powinien był strzelać na siłę z lewej- po co bramkę walnąć skoro lepiej pokazać, że lewą też umie
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Wiem że to fuckt ale już wcześniej była o tym mowa więc może jest coś na rzeczy

Według Faktu Legia chciałaby sprowadzić z Lecha Poznań Filipa Burkhardta. Kłopot w tym, że w Poznaniu żądają dużych pieniędzy za jego transfer. Legia jest gotowa zapłacić za tego 19-letniego piłkarza, ale mniej, niż oczekuje Lech. - Wszystko powinno wyjaśnić się na początku przyszłego tygodnia - mówi menedżer Filipa Radosław Osuch. Filip chce przejść do Legii. Tym bardziej, że na razie nie znajduje uznania w oczach trenera Franciszka Smudy.

Komentarz

• Strzelił. Teraz strzelił.
                            Włodarczyk też strzelał w sparingach. Orgazm.

Gość nie ma lewej nogi zupełnie i to widać na pierwszy rzut oka. To mnie martwi. Tyle.
                            bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic

Gość nie ma lewej nogi zupełnie i to widać na pierwszy rzut oka. To mnie martwi. Tyle.

człowieku co ty robisz przed kompem

w drogę talenty wyszukiwać jak po jednym strzale wszystko wiesz o playerze

po co nam beret i piekario,biotronic wie lepiej
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• w sumie to chyba normalne, że prawy pomocnik jest prawonożny jak prawą będzie dobrze strzelał, a przede wszystkim dośrodkowywał, to dla mnie lewą może się tylko podpierać
                                To jest miejsce na Twoją reklamę!

Komentarz

Pracuję...
                                X