Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nasz nowy nabytek. klik!

i tak wiem, ze nie ma tego jeszcze na zadnym www, ani nigdzie, ale to jest 99% informacja.
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• ciekawie,ciekawie
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• To nie ten co go tak Wisła chciała kupic?
        Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ju(L)ek
          To nie ten co go tak Wisła chciała kupic?
          I my też

PS. Zna ktoś serbski?! - http://www.partizan.co.yu/stampadet....ik=sr&IDV=3644

Komentarz

• no, ale to było 3 dni temu. Napisane jest, że nie przejdzie do Legii, bo kwota zaproponowana za Legię nie zaspokoiła apetytów "czarno białych". Jak pamiętamy, Legia proponowała 600 tys, Partizan chciał miliona. Plotka głosi ,że spotkali się jednak w połowie

NAJBR®I IGRAÈ CRNO–BELIH
            no proszę, proszę...
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Endrju
              Nasz nowy nabytek. klik!

i tak wiem, ze nie ma tego jeszcze na zadnym www, ani nigdzie, ale to jest 99% informacja.
              Dużo lepsza niż taka w stylu wiem ale nie powiem
              Only You

Komentarz

• Czy on naprawde jest wart tyle hajsu? Wedlug 90miut w zeszlym sezonie zagral tylko w 12 meczach w Partizanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez 90minut.pl
                  Reprezentant serbskiej młodzieżówki w Legii
                  Legia jest bliska pozyskania kolejnego zawodnika. Po dwóch Brazylijczykach następnym nabytkiem będzie Serb. Kilka tygodni temu informowano o tym, że Legia nie dogadała się z Partizanem Belgrad w kwestii odstępnego za prawego pomocnika serbskiej młodzieżówki Miroslava Radovicia, jednak w sobotę nastąpił nagły zwrot akcji.

22-letni pomocnik w rozmowie z jedną z serbskich agencji prasowych potwierdził, że w sobotę doszło do porozumienia pomiędzy klubami: - Czekałem na rozwiązanie tej sytuacji od miesiąca, wreszcie się udało. Powoli się pakuję i czekam na podróż - jak tylko dojadę do Warszawy, czekają mnie testy medyczne - mówił w sobotę Radović.

O zainteresowaniu Legii Radoviciem po raz pierwszy doniósł Fakt; potem w wywiadzie dla oficjalnej strony Partizana dyrektor wicemistrzów Serbii Nenad Bjeković poinformował, że oferta z Warszawy faktycznie była, ale za niska - Partizan żądał za swego piłkarza miliona euro, Legia oferowała tylko 600 tys. Według informacji małopolskiej prasy do walki o zawodnika włączyła się Wisła Kraków, teraz jednak źródła serbskie donoszą, że Legia spotkała się z Partizanem w pół drogi i Radović zostanie legionistą w zamian za przelew 800 tysięcy euro na konto klubu z Belgradu.

Pomocnik ma podpisać w Warszawie trzyletnią umowę. Mierzy 182 cm wzrostu i waży 76 kg, 18 razy wystąpił w prowadzonej przez Dragomira Okukę młodzieżowej reprezentacji Serbii i Czarnogóry i zdobył w niej jednego gola.

źródło: własne / Legia.com.pl
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Jeżeli dojdzie to do skutku(mam nadzieje)to pozostanie nam sprowadzić już tylko jakiegoś super napastnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mróz7
                      Jeżeli dojdzie to do skutku(mam nadzieje)to pozostanie nam sprowadzić już tylko jakiegoś super napastnika.
                      Jak za tego Serba zapłąca tyle co piszą na 90minut to ja bym już nie liczył na jakiegoś "super napastnika"
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• a jakaś alternetywa dla Choto i Hugo?????? sam Djoko chyba nie wystarczy ;/

Komentarz

• Do e(L)egion:

Taki super napastnik nie koniecznie musi być zakupiony.Przecież jest wielu dobrych i już ogranych napastników którzy nie mogą grać w klubie bo mają dużą konkurencje, a wtedy można sie z takim dogadać i go wyporzyczyć(bo zapewne ma on ambicje grać w LM albo Pucharze UEFA a nie siedzieć na ławce). Jego klub też będzie zadowolony bo będzie przykładowo pokrywał tylko 50% jego pensji [/b]

Komentarz

• Jest potrzebne jeszcze pare wzmocnień na ławke.Bo kto zastąpi(oby nikt nie musiał) Hugo, Choto, Edsona, Bukharta(bo Vuko nie da rady) Trzeba sie moim zdaniem poważnie przyjrzeć młodym i już ogranym zawodnikom Amicy i Górnika Zabrze.Może to jakieś rozwiązanie

Komentarz

• Endrju jednak masz słabe informacje :P

Marek Jóźwiak: Radović - na razie nie!
                              Poniedziałek, 2006-06-26 13:58
                              Kilka godzin temu w internecie pojawiła się informacja jakoby Legia pozyskała reprezentanta serbskiej młodzieżówki Miroslava Radovicia. Sprawę wyjaśnia Marek Jóźwiak - Na chwilę obecną nie jest to informacja zgodna z prawdą. Legia chciałaby go pozyskać, ale jego klub Partizan Belgrad nie chce go wypożyczyć. Na wykup Legii póki co nie stać. Sprawa stoi w martwym punkcie - opowiada popularny "Beret".

22-letni pomocnik jest wyceniany przez Partizana na około 1 milion euro. Prasa serbska donosiła, że Legia zaproponowała 600 tys, co nie satysfakcjonowało działaczy z Belgradu.

Miroslav Radović urodził się 16 stycznia 1984. Mierzy 182 cm i waży 76 kg. W ostatnim sezonie rozegrał w barwach Partizana 12 spotkań i strzelił 2 gole. Jego ogólny dorobek w barwach swego klubu to 49 spotkań i 8 bramek.
                              Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Rezerwowy ze slabszej ligi od naszej za 800 tysiecy ojro. Chyba sie komus cos pomerdalo

Komentarz

Pracuję...
                                X