Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

wlasnie w orange ekstaraklasa powiedzieli ze Wichniarek jest przymierzany do Legii

Komentarz

Zamieszczone przez Sokol
      wlasnie w orange ekstaraklasa powiedzieli ze Wichniarek jest przymierzany do Legii
      bleee
      Only You

Komentarz

Jeśli to prawda z Wichniarkiem i rzeczywiście trafiłby do Legii to albo to wypali albo nie. Trudno powiedzieć bo przecież w Hercie nie pogrywa to nie da się za bardzo go teraz ocenić. Znając ITI to jest możliwość sciągnięcia go za przyzwoitą kwotę. Jeśli by go zatrudnili to mam cichą nadzieję, że nie popełnią błędu i podpiszą z nim w miarę nie długi kontrakt (bo pewnie będzie chciał sporo zarabiać), ale z opcją przedłużenia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

co do Wichniarka to nie wierzę, żeby mógł grać jakoś słabo, pamiętam jak Saganowski przychodził, też zaczynał z ławki, a jak sobie przypomniał jak się gra to od razu do reprezentacji Wichniarek nie byłby zły

Komentarz

Co do Kiełbia, to po jego wczorajszym meczu chyba tylko szaleniec by się nim zainteresował w kontekście Legii I, ale chłopak był świeżo po chorobie i zapewne jeszcze nie w pełni dyspozycji po 1-miesięcznej przerwie w grze.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
              Zamieszczone przez Sokol
              bleee
              ...mam tak samo jak tyyyy...

Komentarz

jeżeli Wichniarek przyjdzie do Legi to jestem tego pewien, że zostanie jedna z gwiazd w zespole.. przydałby sie taki zawodnik.. ale na to że przyjdzie są małe szanse.. zawsze w Legii jest tak że z dużej chmury mały deszcz.. dużo się mówi mało sie robi.. z Wichniarem bedzie pewnie tak samo..

Komentarz

Dla mnie moga brac Pedniarka. Fajnie bedzie zobaczyc znowu piane z mord Leszkow

Komentarz

Zamieszczone przez Nazgul
                    No nie powiem że Wichniarek by mi się nie podobał...

:O nie podejrzewałem Ciebie o coś takiego

a tak serio - na tle naszej ligowej cienizny byłby wyrózniającą się postacią pewnie, ale i tak pójdzie gdzies indziej - np do 2 bundesligi za 3 razy większą kasę
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• No wlasnie jesli chodzi o Wichniara i hajs to sprawa wyglada calkiem dobrze bo Artur ma pochodzi z bardzo,bardzo zamoznej rodziny i nawet gdyby nie gral w bundeslidze i tak mialby full-hajsu.Jest wiec szansa na to ze Artur bedzie chcial o cos jeszcze pograc w naszej slabej lidze.Podejrzewam ze z lawki/trybun Herthy dalej do kadry niz z Legii.

Natomiast plotki o tym ze Legia gada z Poborskym nalezy wlozyc wedlug mnie miedzy bajki.Po jaki ch.. taki kopacz mialby przyjezdzac na stare lata do Polski biegac po klepiskach i kopac sie po kostkach,bezsens.Ale jesli chce niech przychodzi na lewe skrzydlo jeszcze z 1,5 roku powymiata.
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez el talibbo
                        No wlasnie jesli chodzi o Wichniara i hajs to sprawa wyglada calkiem dobrze bo Artur ma pochodzi z bardzo,bardzo zamoznej rodziny i nawet gdyby nie gral w bundeslidze i tak mialby full-hajsu.Jest wiec szansa na to ze Artur bedzie chcial o cos jeszcze pograc w naszej slabej lidze.Podejrzewam ze z lawki/trybun Herthy dalej do kadry niz z Legii.

Natomiast plotki o tym ze Legia gada z Poborskym nalezy wlozyc wedlug mnie miedzy bajki.Po jaki ch.. taki kopacz mialby przyjezdzac na stare lata do Polski biegac po klepiskach i kopac sie po kostkach,bezsens.Ale jesli chce niech przychodzi na lewe skrzydlo jeszcze z 1,5 roku powymiata.

Ja słyszałem o Poborskym do Wisły Płock, a nie Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Armand
                          Zamieszczone przez el talibbo
                          No wlasnie jesli chodzi o Wichniara i hajs to sprawa wyglada calkiem dobrze bo Artur ma pochodzi z bardzo,bardzo zamoznej rodziny i nawet gdyby nie gral w bundeslidze i tak mialby full-hajsu.Jest wiec szansa na to ze Artur bedzie chcial o cos jeszcze pograc w naszej slabej lidze.Podejrzewam ze z lawki/trybun Herthy dalej do kadry niz z Legii.

Ja słyszałem o Poborskym do Wisły Płock, a nie Legii.
                          Ja mam informatora ktory doniosl mi ze zostaly podjete pewne kroki...

ale
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez el talibbo
                            taaa
                            przecież powyżej 30 to już dla iTi jest za stary

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini
                              Zamieszczone przez el talibbo
                              taaa
                              przecież powyżej 30 to już dla iTi jest za stary
                              Mini ale nie widzisz tych tłumów z popcornami biegnących na stadion ujrzeć

taaaakiego gracza

Komentarz

• dokladnie podejrzewam ze Poborsky (a raczej jego slawa) posluzylaby iti do przyciagniecia jak najwiekszej liczby gapiow.

Komentarz

Pracuję...
                                X