Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ems
    (wniosek: brazylijczykow tez jak mrowkow, do tego litwin, bosniak... )
    To u nas powoli zaczyna się robić jak mrówków w dwóch mrowiskach.
    Tam znalazłem 4 u nas będzię 5-6...

Jasne, że trzeba wzmacniać się obcokrajowcami, ale nie da się nawiązać kontaktu z managerami, którzy znają się nie tylko na rynku brazylijskim i portugalskim?

(Ja chcę dobrego małego skośnego).

Będziemy w Chinach sprzedawać legijne koszulki z napsiem Xao Thi (na przykład). Zarobimy miliony i sprowadzimy za tę kaskę dobrego "kogoś".
    bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
      na papierze Cleber przewyższa Hugo
      Po czym wnosisz? Bo chyba nie z wnikliwej obserwacji ligi portugalskiej... Zresztą Academica, w przeciwieństwie do Vitorii, się w niej utrzymała.
      All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic

Będziemy w Chinach sprzedawać legijne koszulki z napsiem Xao Thi (na przykład). Zarobimy miliony i sprowadzimy za tę kaskę dobrego "kogoś".
        Nigdy nie myślałeś o karierze polityka ?

Co do postu Emsa - zwróćcie uwagę, że tam 3 z 4 Brazylijczyków gra w pomocy, a czwarty w ataku. U nas już mamy dwóch obrońców - brazylijczyków.

Komentarz

• jak beda grac jak Roberto C. i Cafu to moga byc

ale tak powaznie patrzac to w kraju gdzie technika nie stoi na najwyzszym poziomie a najwazniejsze sa warunki fizyczne, powinnismy znalesc jakis wlasnych drwali do obrony bo chyba jacys by sie znalezli :P

Komentarz

Co do postu Emsa - zwróćcie uwagę, że tam 3 z 4 Brazylijczyków gra w pomocy, a czwarty w ataku. U nas już mamy dwóch obrońców - brazylijczyków.
            Szczególnie ten Edson do niczego się nie nadaje

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
              Zamieszczone przez Gutek
              na papierze Cleber przewyższa Hugo
              Po czym wnosisz? Bo chyba nie z wnikliwej obserwacji ligi portugalskiej... Zresztą Academica, w przeciwieństwie do Vitorii, się w niej utrzymała.
              Nie wiem dlaczego, ale odniosłem wrażenie, że on przychodzi z drugiej brazylijskiej.
              mój błąd.

Dwie poziomem podobne drużyny (Vitoria i Academica), choć fakt faktem, ze druzyna Hugo sie utrzymala, Clebera nie. Dwoch zawodnikow grajacych w podstawowym skladzie, z tymze Cleber był kapitanem. Pięć lat różnicy na korzyść (?) 27-letniego, młodzsego Hugo. Wychodzi na to, że to mniej więcej ten sam poziom.

Aha, przejrzalem sobie druzyne Hugo na transfermarkcie, okazalo sie ze wedlug Szkopów jest on jednym z trzech najdrozszych pilkarzy w tej druzynie(700.000). Biorąc oczywiscie poprawke na ich dane, naszego Janczyka wycenili bowiem na 1.100.000.

Komentarz

Zamieszczone przez biotronic

Nigdy nie myślałeś o karierze polityka ?

Zła opinia o brazylisjkiej obronie jest ... niesłuszna Lucio jest Brazylijczykiem, Roque Junior też i Juan nawet - żeby wymienić tylko środkowych.
                A chyba nikt nie powie złego słowa na temat Edsona, co? Moim zdaniem jest za dobry na polską ligę, ale ćśśśś - nie mówcie mu tego, bo jeszcze gdzieś wybędzie.

Kariera polityka? Dzwonił do mnie znajomy spytać się czy nie chcę startować na radnego przypadkiem, bo jest miejsce na liście. Splunąłem przez lewe ramię i grzecznie odparłem, że to nie moja opcja polityczna (PiS)
                bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                  Zamieszczone przez Gutek
                  Szczególnie ten Edson do niczego się nie nadaje
                  No tak, przecież co to za różnica, włączający się ze skrzydła boczny obrońca w systemie 4-4-2, a środkowy stoper. Oczywiście, że żadna. Przypomnij sobie jak Edson do spolki z Rogerem byl kiwany w meczu z Korona Kielce.
                  Nie twierdze ze to zly pilkarz, bo prawdopodobnie na dzien dzisiejszy jest najlepszym Legionistą.

Komentarz

• Poczekajmy na mecz z Celtikiem. Zobaczymy jak sie zaprezentują nasze wzmocnienia, a dopiero lamentujmy o ilościach brazylijczykach, systemach itp itd

Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Prawdopodobnie Hugo ma obywatelstwo portugalskie ale pewności nie mam.

Mam nadzieję, że to już ostatni Brazylijczyk … co za dużo to nie zdrowo. Przydałby się ktoś z Bałkanów na przykład.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L)
                        Prawdopodobnie Hugo ma obywatelstwo portugalskie ale pewności nie mam.

Mam nadzieję, że to już ostatni Brazylijczyk … co za dużo to nie zdrowo. Przydałby się ktoś z Bałkanów na przykład.
                        Po co nam ktoś z Bałkanów?? Co to w ogóle za tok myślenia. Jak ktoś jest dobry i do wzięcia to trzeba go brać, a nie się zastanawiać ze tych za dużo a tych za mało.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Nie.

Konieczny byle jaki byle z bałkanów.

no cóż nie mamy powodu do paniki jak dotychczas nasi Canarinhos dawali radę (oprócz Cruza) więc jestem dobrej myśli.
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Po co nam ktoś z Bałkanów?? Co to w ogóle za tok myślenia. Jak ktoś jest dobry i do wzięcia to trzeba go brać, a nie się zastanawiać ze tych za dużo a tych za mało.
                            Chodzi o to, że stamtąd można ściągnąć w miarę dobrych zawodników za nie zbyt duże pieniądze. Przecież nie będziemy grali jedenastoma Brazylijczykami.

Komentarz

• Ale Ty masz problem... Narazie będzie 5, a nie 11. Wyluzuj. Daj im grać i potem oceniaj.
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L)
                                Chodzi o to, że stamtąd można ściągnąć w miarę dobrych zawodników za nie zbyt duże pieniądze.
                                No właśnie nie bardzo można, o czym świadczą przykłady Popovicia, Milijasza czy Radovicia, żeby tylko kilku z ostatniego okresu wymienić.

Przecież nie będziemy grali jedenastoma Brazylijczykami.
                                A dlaczego nie? I czym się różni skład z 11 Brazylijczykami od składu w którym jest dwóch Albańczyków, trzech Serbów, jeden Czarnogórzec, dwóch ze Słowenii i po jednym z Bośni, Chorwacji i Macedonii?

Komentarz

Pracuję...
                                X