Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• powoli zaczyna mnie irytowac ta ilosc obcokrajowcow.

Komentarz

• Może nie tyle samych obcokrajowców co Brazylijczyków. Co za dużo samby to nie zdrowo...
      Nie dałoby się sprowadzić kogoś z Bałkanów?
      Albo małego szybkiego skośnego na środek pola?

Zdaję sobie sprawę, że w Polsce realnym wzmocnieniem 11 są tylko Jeleń i Bosacki, ale obaj nie do wyjęcia (jak i dwóch piłkarzy Wisły - Brożek, Błaszczykowski i ... to by chyba było na tyle. Zieńczuk nie jest lepszy od Rogera, Baszczyński nie jest lepszy od Szali.) Dlatego trzeba szukać zagranicą. Tylko błagam! Nie róbcie nam z Legii drugiej Pogoni.

A co do samej liczby obcokrajowców jeszcze nie zmieniło się nic jeśli chodzi o 11

Elton za Gottwalda, Hugo za Chujtarre.

http://www.transfermarkt.de/spieler/...ieler_id=17362
      bez podpisu

Komentarz

• Brazylijczyk na środek defensywy ? :O
        oj ciemność widzę...
        Mam nadzieję, że to ostatni Brazylijczyk.

Komentarz

• podejrzewam, że przedostatni

EDIT: do Gutka poniżej: ja nawet nie wiem, jak facet się nazywa, czy się z nim dogadają, czy nie......
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Oho.
            Jak zwykle - wie, ale nie powie

Komentarz

• cholera, nie wiem czy to dobrze... 4 brazylijczyk, w dodatku to nie ten piłkarz, z 2, z którą wczoraj rozmawiała Legia, którego przywiózł Piekarski...

czyli 4 na razie, 5 w drodze (tj. na rozmowach, środkowy pomocnik), a nam dodatkowo potrzeba jeszcze koniecznie prawego pomocnika i jeszcze jednego środkowego obrońcę (+ ewentualnie 1 napastnika). daje to nam 5 brazylijczyków, gadających wyłącznie po portugalsku + 2-3 też napewno nie Polaków - 8piłkarzy, z którymi jedyną drogą kontaktu jest Jóźwiak/Piekarski. może to spowodować pęknięcia w drużynie, brazylijczycy mogą zacząć grać tylko ze sobą na boisku, a nie z całą ekipą...

budzi mój niepokój brak info o Hugo na legia.pl -> są dwie opcje
              1.jeszcze to nie jest pewne na 100%
              2.są już blisko dogadania się z drugim typem, z którym rozmawiają i chcą ich zaprezentować razem

wyjaśniło się, kto przychodzi z AONu do rezerw - oprócz Kamila Majkowskiego (napastnik) także Wojtek Trochim (napastnik) i obrońca Kamil Świdzikowski. mamy w rezerwach już komplet napastników - Lewandowski, Polniak, Paluchowski, Muczyński (nowy z Hetmana), Majkowski i Trochim. teraz czas uzupełnić obronę i pomoc.

pzdr
              "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
              "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Rozłamy w drużynie - o to się nie boję.
                Wierzę, że Wdowczyk w odpowiednim momencie wziąłby ich za ryje i sprowadził do porządku.

Inna sprawa, że jak narazie pozyskaliśmy obrońcę i napastnika (młodych nie liczę). Wisła pozyskała jak do tej pory defensora, napastnika i bramkarza. Myślę, że nie uniknie się porównań tych transferów , a na papierze Cleber przewyższa Hugo. Radovanović, a Elton - tutaj można by już dyskutować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sokol
                  powoli zaczyna mnie irytowac ta ilosc obcokrajowcow.

A kto ma wywalczyć ewentualny awans do LM i to za stosunkowo niewielkie pieniądze?
                  Póki co to jedytna droga, sprowadzać niedrogich, ale raczej dobrych i ogranych Brazylijczyków.

Komentarz

• ptak też sprowadził...
                    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Jak już pisałem: wierzę, że Wdowczyk wie co robi. Też nie mówię, że oni będą na pewno świetnymi piłkarzami. Ale prawda jest taka, że skoro Wisla mając najlepszych polskich piłkarzy, przez 3 lata nie mogła awansować do LM, to nie sądze aby Legii wzmocnionej Polakami udało się tego dokonać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maniek
                        ptak też sprowadził...
                        Ptak, to Brazylijczyków z plaży brał.

Komentarz

• Podpisaliz nim 3-letni kontrakt, czyli:

- są przekonani co do jego umiejętności

albo...

- sprowadzając nową gwiazde chcieli się zabezpieczyć przed ucieczka grajka po sezonie podpisując odrazu 3-letnią umowę

Trzeba wierzyć, że się sprawdzi i stanie się wzmocnieniem na miare Rogera oraz Edsona. Co do obaw niektórych do obcokrajowców - kto ma powalczyć o LM? Nikogo z Polaków, nawet tych grających w kadrze nie widział bym w roli zajebistego obrońcy czy też pomocnika w środku pola...
                          Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• ***** ludzie

popatrzcie na sklad takiego CSKA Moskwa, ktory awansowal do LM:

http://pl.wikipedia.org/wiki/CSKA_Moskwa

Komentarz

• (wniosek: brazylijczykow tez jak mrowkow, do tego litwin, bosniak... )

Komentarz

• dobra widze ze sie chyba nie zrozumielismy,
                                to ze irytuje mnie taka liczba brazyliczykow to nie znaczy
                                ze uwazam ze nie powinno byc ich w Legii. Bo denerwuje mnie
                                to ze nie ma kogo sciaganc w Polsce by byl realnym wzomcnieniem.

Komentarz

Pracuję...
                                X