Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Krzpac
    hehehe

Bedzie kolejny Kaczorowski czy az tak zle Rzezniczak miec nie bedzie?
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23
      Bedzie kolejny Kaczorowski czy az tak zle Rzezniczak miec nie bedzie?
      Wydaje mi się, że może być coś pomiędzy... ;--)

Zamieszczone przez Junior89
      Rzeźnik i Klatt wypożyczeni z opcją pierwokupu.
      Cóż, widocznie Rzeźniczak przekroczył limit błędów, i już nie jest zdolnym, rozwijającym się obrońcą młodego pokolenia
      Opcja pierwokupu tak naprawde nic nie ozacza, jak będzie chciała go Legia, z powrotem wróci...

Komentarz

• Krzpac, ocb ?
        Ja rozumiem opcję pierwokupu w ten sposób, że klub do którego jest wypożyczany zawodnik , w tym wypadku Widzew, po wpłaceniu ustalonej wczesniej kwoty moze kupic zawodnika i nikt inny nie bedzie mial tu nic do gadania. Jak Amica z Legią (Burkhardt).

Komentarz

• Tak ale piłkarz też musi chcieć podpisać kontrakt i chyba do tego pije Krzpac

Komentarz

• mój błąd

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
              Krzpac, ocb ?
              Ja rozumiem opcję pierwokupu w ten sposób, że klub do którego jest wypożyczany zawodnik , w tym wypadku Widzew, po wpłaceniu ustalonej wczesniej kwoty moze kupic zawodnika i nikt inny nie bedzie mial tu nic do gadania. Jak Amica z Legią (Burkhardt).
              Zeby Widzew mógł poźniej wykupić Rzeźniczaka Legia musi chciec go sprzedać, a czy jest pewnosć ze po roku gry Widzewie Legia nie będzie zainteresowana Rzeźniczakiem i go nam sprzeda?

Widzew co runde kogoś wypożycza i nikogo z tych zawodników nie zatrzymał. Widzew wypożyczył np. Iwana z Wisły, który u nas się mniej więcej sprawdził, Widzew chce go pozyskać, Iwan bardzo chce u nas grać, ale Wisła nie chce go sprzedać nam, woli go dalej, do innego klubu, wypozyczyć...

Komentarz

• Znaczy się, nawet gdy jest opcja pierwokupu, to klub sprzedający/wypożyczający musi wyrazić zgodę na sprzedaż ? Myślałem, że w sprawie Burego Amica nie miała nic do gadania.
                Co to za wielka gwiazda-defensor ma się pojawić w Widzewie tak w ogóle ?

Komentarz

Znaczy się, nawet gdy jest opcja pierwokupu, to klub sprzedający/wypożyczający musi wyrazić zgodę na sprzedaż ? Myślałem, że w sprawie Burego Amica nie miała nic do gadania.
                  Ja tak dokładnie nie wiem jak to wszystko wygląda... Opcja pierwokupu to szerokie, wszystko zalezy od tego jak jest to w kontrakcie sformułowane?
                  Ponoć juz nieaktualne, bo ma grac w Grecji... teraz wyborcza pisze, ze ma u nas grac 19-letni Stefano Napoleoni, mistrz Włoch juniorów ... ale to temat o tranferach Legii, nie Widzewa... koniec rozmywania

Komentarz

Znaczy się, nawet gdy jest opcja pierwokupu, to klub sprzedający/wypożyczający musi wyrazić zgodę na sprzedaż ? Myślałem, że w sprawie Burego Amica nie miała nic do gadania.
                    Amica miala do gadania tylko bury nie chcial tam grac.
                    Pierwokup obowiazuje miedzy Legia a klubem trzecim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzpac
                      Widzew wypożyczył np. Iwana z Wisły, który u nas się mniej więcej sprawdził, Widzew chce go pozyskać, Iwan bardzo chce u nas grać, ale Wisła nie chce go sprzedać nam, woli go dalej, do innego klubu, wypozyczyć...
                      Pewnie by wam go wypożyczyli na dłuższy okres, gdyby nie przepisy które nie pozwalają wypozyczać piłkarzy drugi raz do tego samego klubu.

Komentarz

• kawałek wywiadu z Eltonem:

Nie ma Pan problemów z aklimatyzacją?
                        Jestem nieco zmęczony sezonem w Brazylii. W ciągu 30 dni rozegrałem w drugoligowym Santo Andre osiem spotkań, w których strzeliłem cztery gole. Nie sądzę natomiast, abym miał z aklimatyzacją jakieś problemy. W Polsce też jest gorąco. Do wszystkiego można się przyzwyczaić
                        to się jeszcze zdziwi

całość: http://www.legialive.pl/wywiad.php?WywiadID=18603
                        To jest miejsce na Twoją reklamę!

Komentarz

• Ekhm... Czy to aby na pewno dział "transfery w lidze polskiej"? Tu jest mowa o transferach u Mistrzów Polski.

Sorry Grzywa nie mogłem sobie darować tego ostatniego zdania
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Przed kwadransem rozpoczął się trening piłkarzy Legii. Na początek zawodnicy zaliczali kilometry wokół Kanałku Piaseczyńskiego. Biegał 'stary skład', bez nowych ludzi zapowiadanych przy Łazienkowskiej. Nie oznacza to, że nowych piłkarzy nie ma na Legii. Z informacji, których nie udało się nam jeszcze zweryfikować wynika, że w klubie pojawiło się dwóch nowych cudzoziemców, a także trzech młodych zawodników z Białegostoku. Na razie jednak Legia ćwiczy w składzie analogicznym z widzianym na wczorajszych zajęciach.

Aktualizacja z godziny 10.30: Po godzinie biegania zawodnicy weszli na boisko. W zajęciach bierze udział młody bramkarz wypożyczony z MSP Szamotuły, Jacek Skrzyński.

Aktualizacja z godziny 11.00: Potwierdziły się nasze informacje dotyczące zawodników z Białegostoku. Jest ich trzech, stoją przy linii bocznej i obserwują zajęcia legionistów. Wyjadą z zespołem na zgrupowanie do Wronek.
                            za Legia.com.pl

edit link

z tego artykuły zastanawia mnie to zdanie :
                            Zostali oni wyselekcjonowani spośród kilkudziesięciu piłkarzy, których w ostatnich miesiącach testowała Legia.
                            Grupa kilkudziesięciu piłkarzy, a najlepsza wyselekcjonowana trójka z Hetmana ?
                            A jeśli dodamy do tego testowanego przez Legię Wasiluka, też z Hetmana...

Komentarz

• Zamieszczone przez Legia.com.pl
                              Nowym zawodnikiem Legii jest Brazylijczyk Hugo da Silva Alcântara. Ten wysoki (190 cm wzrostu) 27-letni środkowy obrońca (ur. 28.07.1979 roku) podpisał z mistrzem Polski trzyletni kontrakt. Hugo przybył do Warszawy z Vitorii Setubal, której był zawodnikiem od lipca 2001 roku. Ostatni sezon spędził jednak na wypożyczeniu w zespole Academica Coimbra (Vitoria Setubal zajęła w ostatnich rozgrywkach 8 miejsce, a Academica 14). W Coimbrze Brazylijczyk rozegrał 27 meczów (z 34 granych przez zespół w sezonie), w większości od pierwszej do ostatniej minuty, zdobył 2 bramki, otrzymał 9 żołtych i 1 czerwoną kartkę.

Komentarz

• a prawdziwy casting dopiero będzie....
                                Wasiluk był z MOSP Jagiellonia, a nie "MOSP Hetman", jak to oficjalka napisała.
                                No i 3 chłopaków z AON Rembertów (choć ponoć 2 z tego całkiem dobrych jest, tyle że są z rocznika 89, więc boję się, żę za wiele na razie nie powalczą.

Hugo da Silva Alcântara nowym piłkarzem Legii
                                Nowym zawodnikiem Legii jest Brazylijczyk Hugo da Silva Alcântara. Ten wysoki (190 cm wzrostu) 27-letni środkowy obrońca (ur. 28.07.1979 roku) podpisał z mistrzem Polski trzyletni kontrakt.

Hugo przybył do Warszawy z Vitórii FC Setúbal, której był zawodnikiem od lipca 2001 roku. Ostatni sezon spędził jednak na wypożyczeniu w zespole Associação Académica de Coimbra (Vitória zajęła w ostatnich rozgrywkach 8 miejsce, a Académica 14). W Coimbrze Brazylijczyk rozegrał 27 meczów (z 34 granych przez zespół w sezonie), w większości od pierwszej do ostatniej minuty, zdobył 2 bramki, otrzymał 9 żołtych i 1 czerwoną kartkę.

źródło: Legia.com.pl
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X