Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ...i Pimponga
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• ja chce Jelenia w Legii :O :O :O :O

Komentarz

• Zapomnij... Gość idzie na bank na zachód po tych mistrzostwach. Świetny występ. Chociaż kto wie... Panie Wdowczyk działać!
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
          Zapomnij... Gość idzie na bank na zachód po tych mistrzostwach...
          ...i po gościu.

Jak zwykle...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• A ja uważam że za wszelką cene powinni ściągnąć Bąka
            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Bąk wg. "Kickera" zasłużył na note "5"... Nie wiem, czy dziennikarze tej gazety jakoś szczególniej mu się przyglądali, ale... 6 to jest występ poniżej krytyki. Albo ja się nie znam na piłce albo klient to był najlepszy w obronie u nas...
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Szkoda Jelenia bo on na 90% „zginie” za granicą a w Legii mógłby sobie spokojnie pokopać i obyć się trochę z większym światem. Bąk też nie byłby zły w tym momencie.

Jak na razie Wdowczyk zamiast załatwiać transfery to siedzi całe dnie w Polsacie.

Komentarz

• a moze załatwia tylko po cichu? :>
                  A moze juz wszystko jest dogadane? przekonamy się za kilka dni

Komentarz

• Nie wiem czy nie jest za póżno , ale o Jelenia i Bąka warto powalczyć , bo nie do końca jestem przekonany , że ci nieznani obcokrajowcy są lepsi - to jest loteria , a płacić trzeba nie mało jednym i drugim

Komentarz

• ja to bym Bosackiego ściągnął

nie wiem po co te dywagacje co do Jelenia. Chłop jest drogi a po wczorajszym meczu jego wartośc pewnie o 50% wzrosła. Zakup jego byłby bezsensem. Chociaż na prawą strone mamy w składzie słabą konkurencje

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
                        Chociaż na prawą strone mamy w składzie słabą konkurencje
                        No raczej jakby sie wam udało sciagnac Jelenia co jest na 95% nie mozliwe ani dla Wisły ani Legii to grałby w Ataku a nie na prawej stronie bo to nominalnie napastnik przecie

Ps. A my juz mamy 3 nowych grajków na na na na na

Komentarz

• Co wy tak o tym Jeleniu? Przecież on sam powiedział że jego interesuje gra tylko na obczyźnie. Zresztą to on sie spiął na te mistrzostwa i na jeszcze jeden mecz finałowy pucharu Polski i to wszystko co pokazł w tym roku. Nie ma co szukać wzocnienia do ataku w polskiej lidze no chyba że kupić kogoś młodego na przyszłość tak jak to zotało poczynione z Janczykime

Komentarz

• Zamieszczone przez legia.com.pl
                            Młody na testach

Pierwszą nową twarzą na AWF-ie jest dzisiaj Artur Jędrzejczyk z Igloopolu Dębica. Pochodzenie wskazuje na rękę Leszka Pisza w tej wizycie. 19-letni środkowy obrońca będzie testowany przez Legię. W 2005 roku piłkarz ten był jednym z "Odkryć" Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

12 czerwca Gazeta Krakowska tak opisywała sytuację z meczu Kolbuszowa - Igloopol w czwartej lidze podkarpackiej: "Dębiczanie rozegrali jedno z najlepszych spotkań w rundzie wiosennej, wykazując się ogromnym zaangażowaniem w meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Zaczęło się od kapitalnej akcji Jędrzejczyka, który przebiegł z piłką ponad 60 metrów, mijając rywali jak narciarz tyczki w slalomie. Będąc przy linii szesnastki zdecydował się na strzał, nie dając bramkarzowi gospodarzy żadnych szans. - To było coś pięknego, jak pamiętna bramka Maradony sprzed lat - opowiadał trener Igloopolu Andrzej Garlej."

W sezonie 2005/2006 w barwach Igloopolu Jędrzejczyk rozegrał 25 spotkań strzelając dwie bramki, został ukarany 7 żółtymi kartkami.
                            do rezerw raczej pewnie. Rok temu też jego nazwisko się przewijalo.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa
                              Zamieszczone przez Paluch
                              Chociaż na prawą strone mamy w składzie słabą konkurencje
                              No raczej jakby sie wam udało sciagnac Jelenia co jest na 95% nie mozliwe ani dla Wisły ani Legii to grałby w Ataku a nie na prawej stronie bo to nominalnie napastnik przecie

Ps. A my juz mamy 3 nowych grajków na na na na na
                              ja to go wogole u nas w ataku bym nie widział, zreszta nie ma co o tym mysleć nawet. Nie jestem wcale jego zwolennikiem strasznym.

Ciekawy jestem juz coraz bardziej jak sie przedstawia sprawa transferów. Mogłbły zarzad uchylic choc troche rąbek tajemnicy. Czają sie jakby mieli kupić Ronaldinho

Komentarz

• Zamieszczone przez LL
                                Legia pozyskała kolejnego Brazylijczyka. Na dzisiejszych badaniach wydolnościowych pojawił się 21-letni Elton Brandao. Jest on prawonożnym napastnikiem. "Elton ma duży potencjał i świetny drybling. Został wypożyczony do Legii na rok z opcją pierwokupu" - powiedział Mariusz Piekarski.
                                zaczelo sie

Komentarz

Pracuję...
                                X