Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• I Żewłakow i Saganowski dla mnie mogą być, z tym że Janczyk napewno pierwszy plac, a Włodarczyk out.

Komentarz

• Dzisiejsze "Życie Warszawy" podaje, że Żewłakow w Legii. No prawie, bo do podpisu brakuje tylko Wdowczyka. Zastanawiam się czy "prawie" zrobi różnice?
      "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Nie wydaje mi się. Wdowczyk jest w temacie. A sprowadzenie napastnika z zagranicznym doświadczeniem przypomina mi sprowadzenie Kucharskiego wieeeeeeki temu.

Komentarz

• Nie wydaje mi się, żeby to miało być wzmocnienie gwarantujące na udział w LM
          Powiedz mamo powiedz tato czy policja to gestapo. Ależ owszem drogi synu, trzeba tępić skurwysynów!!!
          GRUPA TRZYMAJĄCA WAGE

Komentarz

• Dobra, nic jeszcze nie podpisal, poza tym to on mial do Olympiakosu isc czy brat?
            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• w sumie to mam bardzo mieszane uczucia jeśli chodzi o Żewłakowa.
              Z jednej strony dobrze ze ma doświadczenie w grze zagranicą co w naszej lidze daje dodatkowe atuty ale z drugiej strony nie jest on super zawodnikiem... nigdy mi sie jego gra nie podobała. Za Włodarczyka mógłby grać ale to nie jest to czego chciałem. Ja licze na jakiegoś zdolniache co mnie i wszystkich zaskoczy. Ewentualny powrót Saganowskiego byłby zbawienny. Strasznie lubie tego grajka, z nim w składzie byłbym spokojny chyba o bramki. Tylko jeśli by go nasi działacze sciagneli to "troche" by musieli wiecej kaski wylozyc niż za jego sprzedaz do Portugalii otrzymali

Komentarz

• Żewłakow w słabiutkim Metz nie zaistniał. Fakt ze nie wiem czy dostawał tam jakieś szanse, ale nie zaistniał. Na Polską ligę to bedzie dobry, ale jeśli w pucharach chcemy odnieśc jakis sukces to raczej chyba nie ten kaliber zawodnika. No ale poczekajmy na oficjalne komunikaty
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                  W jakimś wywiadzie na LCP Rzeźnik mówił, że na początku miał w Łodzi trochę problemów z powodu przejścia do Legii (w sklepach podchodzili do niego ludzie i rzucali mu wiązanki na przykład), ale potem się uspokoiło.
                  Rozplakiwal sie wtedy?

Komentarz

• Biuro prasowe KP Legia zapowiedziało, że pierwszych transferów należy się spodziewać około 20 czerwca.

Komentarz

• Spoko. Mi sie nie spieszy.
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez MarianoItaliano
                        Dobra, nic jeszcze nie podpisal, poza tym to on mial do Olympiakosu isc czy brat?
                        Jego brat Michał będzie w nastepnym sezonie występował w Olympikosie

Komentarz

• Zamieszczone przez myszor
                          Zamieszczone przez MarianoItaliano
                          Dobra, nic jeszcze nie podpisal, poza tym to on mial do Olympiakosu isc czy brat?
                          Jego brat Michał będzie w nastepnym sezonie występował w Olympikosie
                          Przed mistrzostwami podpisał kontrakt,ktoś wie na ile lat...??

Komentarz

• Zamieszczone przez Kepke1916
                            Przed mistrzostwami podpisał kontrakt,ktoś wie na ile lat...??
                            Na 3 lata, do 2009

Komentarz

• a może by tak tego Wanchope'a przygarnąć skoro klubu nie ma?
                              bez podpisu

Komentarz

• Eee, 2 bramki Niemcom z takimi błędami w ustawieniu to i Rasiak strzeli.

Komentarz

Pracuję...
                                X