Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Momentami
    Pewnie mik_as i inne trzeciaki nie miały powodów do narzekania

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
      Podejrzewam że to jest nazwa rodowodowa samojeda. ALe jakby Grzelak tak na co dzień wołał na psa to faktycznie coś nie bardzo by było z jego władzą umysłową.....
      Przepraszam serdecznie, on wcale nie musi tak wołać na psa aby można było stwierdzić u niego problemy z władzą umysłową...
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• ***********!
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Wracając do tego, który Nigdy Nie Będzie Brazylijczykiem, pragnę zauważyć, iż:

Na wystawie w Płocku sunia Grzelaka wygrała swoją klasę (pośrednią). Trzeba jednak uczciwie przyznać, że zwycięstwo przyszło bardzo łatwo. Samo- yedka była bowiem... jedynym zgłoszonym psem w swojej kategorii.

Co prawda trzeba wziąć poprawkę na "rzetelność" SE, ale zaywanie Grzelaka człowiek sukcesu i w tym przypadku jest ryzykowane
          "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• wezcie zejdzie z niego, to przeciez jest biedny, chory człowiek, po prostu piłkarz specjalnej troski. jakbyście mieli takiego w rodzinie to wcale nie byłoby wam do śmiechu
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez m4_pusty_stadion Zobacz posta
              A ty majac calkiem niezly talent jak na polska lige... chcialbys trafic do klubu w ktorym jedynie co uslyszy podczas meczu to ITI SPIER... i inne takie chyba zaden pilkarz nie chce ... ma nieuksztaltowana psychike i podejrzewam ze boi sie ze jego kariera zacznie sie cofac jak do nas przyjdzie... Dlaczego nie ma zadnego polskiego transferu ?? bo nikt tu nie chce przyjsc bo wie jak wygladaja mecze u nas, wiec juz jak sie ma marnowac to lepiej ten szrot z zagranicy niz malolaty z perspektywami od nas
              Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
              Zawsze(L) własnie jak dla mnie Sadlok jest ROZGARNIĘTY. Kto by chciał iśc do klubu, gdzie działacze nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu klubem, inne gwiazdi się obijają, atmosfera wokół klubu jest lekko mówiąc chu***.

Niestety, ale taka jest prawda. Są ludzie, którzy tu przyją dla kasy, ale są też tacy, których jednak nawet kasa nie przekona, aby bawić się w tym bagnie. On nie powiedział, że nie pasuje mu Legia jako taka, nie pasuje mu ta cała otoczka i ja go w pełni rozumiem.
              Już wam tłumacze dlaczego MOIM ZDANIEM Sadlok to pomylony człowiek.

Przede wszystkim jeśli on myśli że zrobi dużą kariere to powinien się zastanowić jak chce tego dokonać. Zakładając że ma oferty z Lecha i Legii. Woli przejść do Lecha bo tam mu się atmosfera podoba. Ale Kolejorz nie chcę zapłacić tyle ile chcą chorzowianie, i zostaje tylko Legia która jest w stanie zapłacić chorzowskim tyle ile będą chcieli a oprócz tego samemu Sadlokowi mogą płacić spory hajs. Mimo wszystko ten odrzuca oferte Legii. I teraz zadajcie sobie pytanie co dalej z jego karierą ? Grając na tym śląskim wypizdowie nikt zza granicy się nim nie zainteresuje. Swoją drogą wątpie że ktoś poważny by się po niego zgłosił. Takich Sadloków na zachodzie mają pod dostatkiem.

Dlatego jeśli interesuję go awans sportowy to niezależnie od tego gdzie chce grać to musi się zawijać z Chorzowa do Legii albo do Lecha, chyba że jeszcze Wisła będzie się o niego starała ale wątpie że zapłacą Ruchowi takie pieniądze jakie za niego chcą.

A tak z innej beczki. Gdybym był na miejscu Sadloka i dostał bym pytanie gdzie chcę grać to na pewno nie odpowiedziałbym gdzie nie chce grać bo panuje w tym klubie taka a nie inna atmosfera. Rozumiem gdyby powiedział że nie lubi Legii i za ***** tam nie pójdzie. I wtedy spoko, jestem w stanie uszanować jego zdanie.

Sądze też że piłkarze najgorsze mają już za sobą ( jeśli chodzi o szydere). Bo gorzej grać nie będą a poza tym są jakieś transfery. W końcu...
              Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
              Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zawsze(L) Zobacz posta
                Już wam tłumacze dlaczego MOIM ZDANIEM Sadlok to pomylony człowiek.

Przede wszystkim jeśli on myśli że zrobi dużą kariere to powinien się zastanowić jak chce tego dokonać. Zakładając że ma oferty z Lecha i Legii. Woli przejść do Lecha bo tam mu się atmosfera podoba. Ale Kolejorz nie chcę zapłacić tyle ile chcą chorzowianie, i zostaje tylko Legia która jest w stanie zapłacić chorzowskim tyle ile będą chcieli a oprócz tego samemu Sadlokowi mogą płacić spory hajs. Mimo wszystko ten odrzuca oferte Legii. I teraz zadajcie sobie pytanie co dalej z jego karierą ? Grając na tym śląskim wypizdowie nikt zza granicy się nim nie zainteresuje. Swoją drogą wątpie że ktoś poważny by się po niego zgłosił. Takich Sadloków na zachodzie mają pod dostatkiem.

A tak z innej beczki. Gdybym był na miejscu Sadloka i dostał bym pytanie gdzie chcę grać to na pewno nie odpowiedziałbym gdzie nie chce grać bo panuje w tym klubie taka a nie inna atmosfera. Rozumiem gdyby powiedział że nie lubi Legii i za ***** tam nie pójdzie. I wtedy spoko, jestem w stanie uszanować jego zdanie.
                No ale zaraz. To śląskie wypizdowie jak je nazwałeś będzie w tym roku grało w pucharach. I niezależnie ile meczy tam zagrają to z całą pewnością jest to moment gdzie można zabłysnąć tak, żeby jednak ktoś się nim zainteresował.
                A co do wypowiedzi to co w tym złego, że tak a nie inaczej powiedział. Nieodpowiada mu atmosfera, co nie znaczy, że jeśli nie będzie lepsza zdania nie zmieni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zawsze(L)
                  Grając na tym śląskim wypizdowie nikt zza granicy się nim nie zainteresuje.
                  Akurat na tym śląskim wypizdowie będą europejskie puchary więc ktoś tam się nim zainteresuje.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                    No ale zaraz. To śląskie wypizdowie jak je nazwałeś będzie w tym roku grało w pucharach. I niezależnie ile meczy tam zagrają to z całą pewnością jest to moment gdzie można zabłysnąć tak, żeby jednak ktoś się nim zainteresował.
                    A co do wypowiedzi to co w tym złego, że tak a nie inaczej powiedział. Nieodpowiada mu atmosfera, co nie znaczy, że jeśli nie będzie lepsza zdania nie zmieni.
                    No dobra. To zakładając że do Legii definitywnie nie chce przejść to powiedz mi jaki on ma jeszcze wybór ? Piszemy o nim jak by on już wszystko wygrał w tej polskiej lidze i może od tak sobie wybierać kluby i mówić gdzie na pewno nie chce grać.

A jeśli chce się promować to na pewno nie w I rundzie eliminacji do LE...Jak awansują do fazy grupowej to jest szansa że ktoś go zauważy. Ale tam nie zagrają na pewno, więc nie ma co się łudzić.

Dla mnie sprawa jest prosta. Albo Legia albo Lech albo Wisła (małe szanse). Jak Lech nie zapłaci tyle ile chce Ruch to jest w głębokiej dupie bo co najwyżej może jeszcze pójść do Dyskopolowców

Dlatego przestańmy pisać o nim jak o zawodniku który został wypromowany przez media jako super młody talent. Ja nie twierdze że tak nie jest bo gra w reprezentacji u Smudy a to coś znaczy, ale tak jak napisałem - nic nie osiągnął i nie osiągnie jak zostanie w Ruchu. Zmarnuje sobie lata tylko.
                    Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Komentarz

• Zamieszczone przez Zawsze(L) Zobacz posta
                      No dobra. To zakładając że do Legii definitywnie nie chce przejść to powiedz mi jaki on ma jeszcze wybór ? Piszemy o nim jak by on już wszystko wygrał w tej polskiej lidze i może od tak sobie wybierać kluby i mówić gdzie na pewno nie chce grać.

A jeśli chce się promować to na pewno nie w I rundzie eliminacji do LE...Jak awansują do fazy grupowej to jest szansa że ktoś go zauważy. Ale tam nie zagrają na pewno, więc nie ma co się łudzić.

Dla mnie sprawa jest prosta. Albo Legia albo Lech albo Wisła (małe szanse). Jak Lech nie zapłaci tyle ile chce Ruch to jest w głębokiej dupie bo co najwyżej może jeszcze pójść do Dyskopolowców

Dlatego przestańmy pisać o nim jak o zawodniku który został wypromowany przez media jako super młody talent. Ja nie twierdze że tak nie jest bo gra w reprezentacji u Smudy a to coś znaczy, ale tak jak napisałem - nic nie osiągnął i nie osiągnie jak zostanie w Ruchu. Zmarnuje sobie lata tylko.
                      Trochę przesadzasz. Kto tu o nim pisze jak o zawodniku który wszystko już wygrał? To, że jakieś tam zdolności ma niepodlega dyskusji, ale ma też 21 lat i zdecydowanie nie musi się nigdzie spieszyć. Sam zauważyłeś, gra u Smudy, eliminacje do ligi europejskiej. Ma pole do popisu. A iść gdzieś tylko po to, żeby się tam męczyć nie ma większego sensu, bo właśnie w ten sposób można sobie te lata zmarnować.

Komentarz

Trochę przesadzasz. Kto tu o nim pisze jak o zawodniku który wszystko już wygrał? To, że jakieś tam zdolności ma niepodlega dyskusji, ale ma też 21 lat i zdecydowanie nie musi się nigdzie spieszyć. Sam zauważyłeś, gra u Smudy, eliminacje do ligi europejskiej. Ma pole do popisu. A iść gdzieś tylko po to, żeby się tam męczyć nie ma większego sensu, bo właśnie w ten sposób można sobie te lata zmarnować.
                        Zostanie w Ruchu który odpadnie od razu w eliminacjach to jaki zrobi na tym interes? Straci sezon i taka jest prawda. Ma 21 lat ale to nie znaczy że za 2 albo 3 lata dalej będą go traktowali jak teraz. Cena za niego jest taka duża nie dlatego że potrafi już tyle, tylko dlatego że może jeszcze więcej umieć. Jest perspektywiczny i całkiem nieźle wyszkolony technicznie. Jak będzie nabierał doświadczenia w klubie który gra o MP ( jak by to nie brzmiało w przypadku Legii, to tak jest ) to ma szanse zrobić karierę później za granicą.

Zobacz też wiek polskich obrońców którzy grają teraz za granicą. Pomijając że są starzy to nie ma ich za wiele. Bo Polaków kupują wtedy jak widzą co potrafi a nie co może potrafić. Nikt nie będzie wyrzucał pieniędzy w błoto na polskich młodych grajków żeby potem płacić im za siedzenie na ławce albo żeby oglądać jak popełniają masę błędów.
                        Ostatnio edytowany przez Zawsze(L); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Akurat dla jego kariery lepiej, zeby do Legii nie przychodzil. Zaraz go Rybus do Platyn zacznie wyciagac i beda popalac szlugi zapijajac desperadosami...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ale piszesz tak jak by nie miał szans mimo wszystko w Ruchu się wypromować i pójść z tamtąd gdzieś za granicę np. w oknie zimowym.
                            I nich nawet odpadną z tych pucharów po pierwszym meczu, z całą pewnością ktoś tam ten mecz będzie oglądał i również będzie się mógł pokazać.
                            A co do ceny jest taka a ni inna nie przez ewentualne umiejętności tylko dlatego, że polskie kluby mają nasrane we łbie z wycenianiem swoich "gwiazd".

Komentarz

A co do ceny jest taka a ni inna nie przez ewentualne umiejętności tylko dlatego, że polskie kluby mają nasrane we łbie z wycenianiem swoich "gwiazd".
                              To też. Ale pamiętaj o tym że on teraz jest reprezentantem, wyróżniającym się zawodnikiem w ekstraklasie, a oprócz tego jest młody i ma potencjał. Twoje zdanie tyczy się Sobiecha, który dla mnie jest mega przeciętny.

Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                              Ale piszesz tak jak by nie miał szans mimo wszystko w Ruchu się wypromować i pójść z tamtąd gdzieś za granicę np. w oknie zimowym.
                              I nich nawet odpadną z tych pucharów po pierwszym meczu, z całą pewnością ktoś tam ten mecz będzie oglądał i również będzie się mógł pokazać.
                              Nie wypromuje się - to raz. Nikt Ruchu w eliminacjach nie będzie oglądał jeśli chodzi o zagranicznych menadżerów i skautów - to dwa. A trzy: po co marnować czas w Ruchu ? Tam od przyszłego nie będą grali o żadne puchary tylko o spokojne miejsce w środku tabeli. Jeśli mu zależy na awansie sportowym to powinien się stamtąd zabierać czy to do Legii czy do Lecha czy do Wisły. Fajnie by było mimo wszystko gdyby przyszedł do nas.

Komentarz

• Od Ruchu odejdzie Niedzielan i Sobiech, przez co ich droga w pucharach potrwa dwa mecze z ekipa z Kazachstanu. Chyba nikt nie zdąży obejrzeć Sadloka. A swoja droga, czemu Legia się nie interesuje Niedzielanem? Moim zdaniem jest wielokrotnie lepszy od Grzelaka. Ale w sumie to nie jest mocny argument.
                                Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X