Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kosa_ChN
    NIE NIE NIE !! !! !!

teraz taki sie pokorny chlopak zrobil. "Bylbym w domu". Ale jak sp***lal jak Widzew lecial do drugiej ligi to mamy zapomniec?

ja go nie chce ogladac z Naszym logiem na sercu

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
      Widzisz... Tak to jest. Zależy mi na sukcesach tego klubu i trochę martwi mnie ta cisza.
      A mógłbyś powiedzieć dlaczego? Piłkarze zaczęli już treningi? Pokończyli urlopy? Zbliżają się jakieś ważne mecze? Otworzyło się w ogóle okienko transferowe? Może coś przegapiłem?
      All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
        Hmm, no to lipa, chyba że to głosy widzewskich gorących głów.

W takim przypadku możemy go wypożyczyć do... Wisły Płock.
        Przy jego odejściu czytałem dokładnie takie same, więc jak widać, nic się nie zmieniło, tak więc Kuba - nie jedź do Łodzi
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• W jakimś wywiadzie na LCP Rzeźnik mówił, że na początku miał w Łodzi trochę problemów z powodu przejścia do Legii (w sklepach podchodzili do niego ludzie i rzucali mu wiązanki na przykład), ale potem się uspokoiło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
            W jakimś wywiadzie na LCP Rzeźnik mówił, że na początku miał w Łodzi trochę problemów z powodu przejścia do Legii (w sklepach podchodzili do niego ludzie i rzucali mu wiązanki na przykład), ale potem się uspokoiło.
            Się uspokoiło, bo ile można gnębić uciekiniera. Poza tym czy on oby nie przeprowadził się do Warszawy? hm? Cała afera w kontekście jego przejścia do Widzewa rozpoczęłaby się od nowa.

PS. Jeden forumowicz ma tu ksywkę Rzeźnik tylko się ukrywa i nie przyznaje :P
            bez podpisu

Komentarz

• Przeprowadził się, ale dalej regularnie bywa w Łodzi - ma tam rodzinę i dziewczynę (hostessę na Widzewie zresztą, zdaje się).

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                Przeprowadził się, ale dalej regularnie bywa w Łodzi - ma tam rodzinę i dziewczynę (hostessę na Widzewie zresztą, zdaje się).
                to w takim i na Legii tez ma

Komentarz

• mała aryjska kurewka

o luuudzie, się ubawiłem.

Czy ktoś wie czemu jest taki nienawidzony? chodzi o jakieś niedotrzymane deklaracje w stylu "nigdy do Legii,Widzew for lajf" czy po prosty wpienia czerwonych sam transfer do nas?

Komentarz

• Z tego co ja gadałem z dwoma widzewiakami w momencie gdy przechodził to po prostu ''nie pasowało'' im ,że wychowanek spierdala z tonącego okrętu ,w dodatku do Legii co dodało smaczku.

No cóż patrząc chłodnym okiem to mu ( Rzeźniczakowi ) sie nie dziwie , kto by przepuścił okazje ?
                    Ale ... z drugiej strony to przypuszczam ,że pewnie tak samo bym zareagował w analogicznej sytuacji
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez legia.com.pl
                      Z kim Marcin Żewłakow negocjuje w Warszawie?

W mundialowym programie nadawanym w stacji Polsat Sport potencjalnie interesujące dla kibiców Legii zdania wypowiedział reprezentacyjny obrońca Michał Żewłakow. Zawodnik Olympiakosu Pireus, zapytany o swojego brata wyznał, że Marcin niekoniecznie obejrzy mecz Polska - Ekwador, ponieważ przebywa w Warszawie, gdzie prowadzi intensywne rozmowy kontraktowe. Niestety, Michał nie zdradził, z kim rozmawia brat, aczkolwiek już kilka tygodni temu Marcin nie ukrywał, że chętnie powalczyłby z Legią o Ligę Mistrzów.

Żewłakow-napastnik jest zawodnikiem spadkowicza z Ligue 1 FC Metz, przy czym w ostatnich miesiącach grał w Belgii w Excelsiorze Muescron, z którym… również spadł z ligi. Francuski pracodawca Żewłakowa przebudowuje obecnie skład i raczej nie wiąże z Polakiem przyszłości. Ewentualne rozwiązanie kontraktu otwierałoby drogę napastnika do Legii, przy czym pamiętajmy, że przy jego nazwisku pojawiała się również ostatnio nazwa wicemistrza Belgii, Standardu Liege. Jest to wystarczający powód, dla którego spragnieni pierwszych transferowych wieści kibice powinni jednak wstrzymać się z witaniem byłego reprezentanta Polski w warszawskim zespole.
                      Fuck pisze z kolei o Saganowskim......
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Jan Mucha może szukać sobie klubu. Jeżeli znajdzie - Legia nie będzie mu robiła problemów z odejściem. Warszawski klub szuka więc nowego bramkarza. Wcześniej mówiono, że ma nim być Radosław Cierzniak z Amiki Wronki, ale teraz większe szanse ma Przemysław Tytoń z Górnika Łęczna.
                        "Słyszałem o tym, ale nie od kogoś z Legii, tylko od osoby postronnej. Poczekam na konkrety." - mówi piłkarz, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji do lat 19. "Obok mnie mieszka Dawid Janczyk. Korzystam więc z okazji i podpytuję go o Legię. Wiadomo, że to klub, który interesuje każdego piłkarza" - dodaje.
                        Tytoń może odejść z Górnika za 300 tys. euro. "O Przemka dopytują już kluby zagraniczne, dla których taka kasa to pryszcz. Legia musi się spieszyć, jeśli chce tego bramkarza u siebie" - uważa menedżer Tytonia.
                        Przemysław Tytoń urodził się 23.05.1987 w Zamościu. Mierzy 195 cm wzrostu i waży 80 kg. Do tej pory grał w Hetmanie Zamość i Górniku Łęczna. W pierwszej lidze rozegrał 5 spotkań i wpuścił 9 bramek, z czego aż 6 w meczu z Amiką Wronki.

Komentarz

• Zamieszczone przez :bialy:
                          Czy ktoś wie czemu jest taki nienawidzony? chodzi o jakieś niedotrzymane deklaracje w stylu "nigdy do Legii,Widzew for lajf" czy po prosty wpienia czerwonych sam transfer do nas?
                          Nie chodzi o transfer do Legii, bo nie on pierwszy i zapewne nie ostatni. W historii przecież wielu piłkarzy zmieniało barwy w obydwie strony.
                          Chodzi raczej o jego postawę po opuszczeniu Widzewa. Kilkoma wywiadami dla gazet zamknął sobie drogę do powrotu na Widzew. Gdy odchodził, nie wiadomo było co dalej z Widzewem, na 95 % miała byc 4 liga, nikt wtedy nie myslał, że Boniek zechce się zainteresowaćratowaniem klubu przed upadkiem. Rzeźniczak - wychowanek klubu czmychnął wtedy jako jeden z pierwszych i mówił między innymi, że dopiero w Legii gra na 100 %, przycisnięty przez dziennikarzy chyba w "Naszej Legii" powiedział, że to że jest wychowankiem Widzewa ma małe znaczenie itp.

Jezeli chodzi o mnie, to mam dla niego odrobinę zrozumienia, miał wtedy 17 lat - więc w zasadzie dziecko jeszcze, wyjechał do nowego miejsca, gdzie kibice nie lubią Widzewa. Chciał się za wszelką cenę przypodobać nowemu otoczeniu. No ale większość mu tego jednak nie zapomni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kenijczyk
                            Jan Mucha może szukać sobie klubu. Jeżeli znajdzie - Legia nie będzie mu robiła problemów z odejściem. Warszawski klub szuka więc nowego bramkarza. Wcześniej mówiono, że ma nim być Radosław Cierzniak z Amiki Wronki, ale teraz większe szanse ma Przemysław Tytoń z Górnika Łęczna.
                            "Słyszałem o tym, ale nie od kogoś z Legii, tylko od osoby postronnej. Poczekam na konkrety." - mówi piłkarz, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji do lat 19. "Obok mnie mieszka Dawid Janczyk. Korzystam więc z okazji i podpytuję go o Legię. Wiadomo, że to klub, który interesuje każdego piłkarza" - dodaje.
                            Tytoń może odejść z Górnika za 300 tys. euro. "O Przemka dopytują już kluby zagraniczne, dla których taka kasa to pryszcz. Legia musi się spieszyć, jeśli chce tego bramkarza u siebie" - uważa menedżer Tytonia.
                            Przemysław Tytoń urodził się 23.05.1987 w Zamościu. Mierzy 195 cm wzrostu i waży 80 kg. Do tej pory grał w Hetmanie Zamość i Górniku Łęczna. W pierwszej lidze rozegrał 5 spotkań i wpuścił 9 bramek, z czego aż 6 w meczu z Amiką Wronki.
                            Zobacz najpierw na żródło tego newsa. Fuckt.... i wszystko jasne
                            Powiedz mamo powiedz tato czy policja to gestapo. Ależ owszem drogi synu, trzeba tępić skurwysynów!!!
                            GRUPA TRZYMAJĄCA WAGE

Komentarz

• Fakt nie Fakt a o tym, że Mucha nie chce być drugim wiadomo nie od dziś. O tym że Wdowczyk nie chce Cierzniaka - też, tak że news brzmi wiarygodnie. A co z tym Saganowskim?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Z Saganowskim też Fuckt
                                Powiedz mamo powiedz tato czy policja to gestapo. Ależ owszem drogi synu, trzeba tępić skurwysynów!!!
                                GRUPA TRZYMAJĄCA WAGE

Komentarz

Pracuję...
                                X