Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czekacie, jak nie wiadomo na co. :O

Będzie transfer, to będzie komunikat, a nie ploty kogo to już nie ściągneliśmy.

Moim zdaniem cisza jest wskazana (choćby by nie siać fermentu i podbijać ceny grajka).

Do badań na AWFie jeszcze trochę czasu, a i nowy sezon za ponad 1,5 miecha.

Delektujecie się MŚ, może Rasiak będzie chciał przyjść, pewnie po cichu o tym marzy od dawna.

Komentarz

• Fakt pisze o Radoviciu (pr. pomocnik od Okuki)
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• A ptaszki z Łazienkowskiej wspominają coś o obrońcy z Francji, z bogatą przeszłością, w tym w klubie, który regularnie gra w LM.

Ale to taka plota pewnie tylko
        "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
        żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
        w środek meczu, nasze twarze mokną,
        nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• ja slyszalem cos o Ryszardzie S. ale nie wiem czy w to wierzyc..

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
            ja slyszalem cos o Ryszardzie S. ale nie wiem czy w to wierzyc..
            słyszałem, że ma być maskotką klubowego cateringu , ale to niepewne info
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
              Zamieszczone przez dyha
              ja slyszalem cos o Ryszardzie S. ale nie wiem czy w to wierzyc..
              słyszałem, że ma być maskotką klubowego cateringu , ale to niepewne info
              bedzie to niewątpliwie udany transfer ... prosto z Burger Kinga

Komentarz

• A kiełbaski podawać będzie "Ecik" Janoszka.
                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Zamieszczone przez RadO
                  A kiełbaski podawać będzie "Ecik" Janoszka.
                  i tym sposobem wpadamy na trop transferowegoi ,, hiciora ,, w postaci ,,Parówy,,

chyba juz wiem, jak się tworzą te wszystkie prasowe spekulacje transferowe
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                    Zamieszczone przez RadO
                    A kiełbaski podawać będzie "Ecik" Janoszka.
                    i tym sposobem wpadamy na trop transferowegoi ,, hiciora ,, w postaci ,,Parówy,,

chyba juz wiem, jak się tworzą te wszystkie prasowe spekulacje transferowe

"Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                    w środek meczu, nasze twarze mokną,
                    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• A ten Rzeźniczak do Widzewa to mam nadzieję tylko wypożyczenie i to bez możliwości wykupienia. Chłopak się jeszcze przyda. No chyba, że on sam nie chce. Nikt na siłę nie zatrzymuje przecież.
                      bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                        Czekacie, jak nie wiadomo na co. :O

Będzie transfer, to będzie komunikat, a nie ploty kogo to już nie ściągneliśmy.

Moim zdaniem cisza jest wskazana (choćby by nie siać fermentu i podbijać ceny grajka).

Do badań na AWFie jeszcze trochę czasu, a i nowy sezon za ponad 1,5 miecha.

Delektujecie się MŚ, może Rasiak będzie chciał przyjść, pewnie po cichu o tym marzy od dawna.
                        Widzisz... Tak to jest. Zależy mi na sukcesach tego klubu i trochę martwi mnie ta cisza.
                        Mam nadzieję, że sprowadzą kogoś sensownego (Edson, Roger w zimę- takich nam trzeba). Nie chciałbym sytuacji, że nasi włodarze myślą: " A spoko mamy ugadane transfery, wszystko bomba" i nagle kilku wywinie numer jak Milijas. Tego najbardziej się obawiam.
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
                          A ten Rzeźniczak do Widzewa to mam nadzieję tylko wypożyczenie i to bez możliwości wykupienia. Chłopak się jeszcze przyda. No chyba, że on sam nie chce. Nikt na siłę nie zatrzymuje przecież.

Do Widzewa? hmmm....przez transfer do Legii chyba nie jest obecnie zbyt lubiany przez lodzkich kibicow(chyba ze sie myle?) wiec nie wiem czy to dobry kierunek dla niego
                          "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
                            Widzisz... Tak to jest. Zależy mi na sukcesach tego klubu i trochę martwi mnie ta cisza.
                            Mam nadzieję, że sprowadzą kogoś sensownego (Edson, Roger w zimę- takich nam trzeba). Nie chciałbym sytuacji, że nasi włodarze myślą: " A spoko mamy ugadane transfery, wszystko bomba" i nagle kilku wywinie numer jak Milijas. Tego najbardziej się obawiam.

Racja, racja. Ale z drugiej strony poprzednie transfery pokazały, że coś tam działają, a w pewny momencie też była cisza. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę ostrożne wypowiedzi o awansie do LM , to bez transferu dobrego środkowego obrońcy, a przede wszystkim napastnika nie będzie można myśleć nawet o obronie mistrzostwa.

Zamieszczone przez Domino23
                            Zamieszczone przez biotronic
                            A ten Rzeźniczak do Widzewa to mam nadzieję tylko wypożyczenie i to bez możliwości wykupienia. Chłopak się jeszcze przyda. No chyba, że on sam nie chce. Nikt na siłę nie zatrzymuje przecież.
                            Do Widzewa? hmmm....przez transfer do Legii chyba nie jest obecnie zbyt lubiany przez lodzkich kibicow(chyba ze sie myle?) wiec nie wiem czy to dobry kierunek dla niego
                            Czy ja wiem... Jak przechodził to miał 17 lat, chyba nikt z Widzewiaków nie zwracał na to uwagi. Moim zdaniem dobry kierunek, dlatego że lepiej w tym wieku grać, niż siedzieć na ławie, a tym to by się u nas skończyło w kolejnym sezonie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                              Zamieszczone przez Domino23
                              Zamieszczone przez biotronic
                              Czy ja wiem... Jak przechodził to miał 17 lat, chyba nikt z Widzewiaków nie zwracał na to uwagi. Moim zdaniem dobry kierunek, dlatego że lepiej w tym wieku grać, niż siedzieć na ławie, a tym to by się u nas skończyło w kolejnym sezonie.

Zeby sie upewnic zajrzalem na forum Widzewa i kilka cytatow przytocze:
                              Zamieszczone przez kosa_ChN
                              NIE NIE NIE !! !! !!

teraz taki sie pokorny chlopak zrobil. "Bylbym w domu". Ale jak sp***lal jak Widzew lecial do drugiej ligi to mamy zapomniec?

ja go nie chce ogladac z Naszym logiem na sercu
                              Zamieszczone przez Radzio
                              **** mu w dupe
                              Zamieszczone przez Kolekcjoner
                              Może przyjść tylko ja juz go nigdy Widzewiakiem nie nazwe bo to sprzedajna ***** i tyle .
                              Zamieszczone przez gajes9
                              nieee jakby nie grał w jakiej formie by nie był ten gówniarz któremu kasa Ległej do głowki uderzyła nie ma miejsca w Widzewskiej Druzynie niechg gnije w w warszawce
                              Zamieszczone przez drunkard
                              Rzeźniczaka na pewno Boniek nie weźmie. On dobrze wie jak ważna jest w klubie atmosfera, chęć gry dla kibiców i wspólne dążenie do celu. A ta mała aryjska kurewka nie ma o tym pojęcia.

Glosow broniacych Rzezniczaka praktycznie nie znalazlem wiec chyba jednak nie maja najlepszej opinii o nim na Widzewie, takze nie wiem czy to bylby dobry transfer dla niego, bo kto wie czy nie zostalby potraktowany jak Kaczorowski na Legii
                              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Hmm, no to lipa, chyba że to głosy widzewskich gorących głów.

W takim przypadku możemy go wypożyczyć do... Wisły Płock.

Komentarz

Pracuję...
                                X