Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez rolnik
    Zamieszczone przez el talibbo
    a to palant...
    To zleży skąd dostał tę lepszą propozycję.
    Spodziewałeś się deklaracji, ze już nigdzie indziej nie zagra?
    Jak dla mnie żaden palant, po prostu lagę wyłożył na gorszą propozycję kontraktową.
    nie no ja to rozumiem,po prostu nazwalem go palantem bo nie podpisal z nami
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

I bądź tu mądry...

Legia.net:

Okrzyknięty wielką gwiazdą, testowany przez Legię Tchiressoua Guel najprawdopodobniej nie zostanie piłkarzem stołecznego zespołu. Zawodnik w miniony piątek przeszedł na warszawskiej Skrze szczegółowe badania i właśnie po otrzymaniu ich wyników, nie zdecydowano się podpisać z nim umowy. Problemem nie były sprawy finansowe, ale stan zdrowia piłkarza. Oficjalny komunikat zostanie wydany w środę.
      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Guel nie zagra w Legii
        Wtorek, 2005-10-25 22:56
        Okrzyknięty wielką gwiazdą, testowany przez Legię Tchiressoua Guel najprawdopodobniej nie zostanie piłkarzem stołecznego zespołu. Zawodnik w miniony piątek przeszedł na warszawskiej Skrze szczegółowe badania i właśnie po otrzymaniu ich wyników, nie zdecydowano się podpisać z nim umowy. Problemem nie były sprawy finansowe, ale stan zdrowia piłkarza. Oficjalny komunikat zostanie wydany w środę.

dodał: Adam Dawidziuk
        źródło: legia.net
        Swoja droga ciekawa rozbieznosc pomiedzy serwisami

Komentarz

No i dupa. A tak liczyłem na to wzmocnienie Skoro jest taka rozbieżność to może zarząd coś kręci, a tak naprawdę zdecydowało zdanie Waltera, że jest za stary?
          "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

***** przechujowo,na pozycji ofensywnego pomocnika środkowego nadal niebędzie piłkarza i porządnych umiejetnościoach i będącego w formie.A co do Kaczmarka to bardzo ciężko z Korony będzie go wyciągnąć.Co do Przemysława Piterego i Lachowskiego to niech jakiś Zagłębiak napisze na jakim poziomie są ich umiejętności.

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
            F.Nietzsche

Komentarz

No to macie kolejne wersje:

Zamieszczone przez legia.com.pl najpierw
              Guel nie dla Legii

Testowany w ubiegłym tygodniu przez Legię pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej Tchiressoua Guel nie będzie zawodnikiem Legii. 29-letni filigranowy rozgrywający zrobił duże wrażenie na sztabie szkoleniowym stołecznej drużyny w meczu sparingowym z trzecioligowcem z Kozienic, kiedy to miał znaczący udział przy trzech golach dla Legii. - Guel na pewno byłby wzmocnieniem naszej drużyny, wniósłby trochę nowej jakości. Jest to filigranowy piłkarz, który jednak potrafi niekonwencjonalnie zagrać, wyjść na pozycję, szuka gry kombinacyjnej, co pokazał we wtorkowym sparingowym meczu. Ma dobre rekomendacje, między innymi od Henryka Kasperczaka – chwalił piłkarza Dariusz Wdowczyk.

Po sparingu pomocnik odbył jeszcze kilka treningów i po piątkowych, bardzo szczegółowych badaniach wrócił do Francji. Do Warszawy miał wrócić w razie pozytywnych wyników testów zdrowotnych, ale - niezależnie od nich - nie wróci. Jak udało się nam dowiedzieć dziś w klubie, otrzymał korzystniejszą ofertę kontraktową i w Legii nie zagra.
              ....ale potem:

Guel nie przyszedł, bo jest poważnie chory!

Jak się okazuje, podane nam wczoraj oficjalne powody tego, że w Legii nie zagra Tchiressoua Guel nieco rozmijają się ze stanem faktycznym. Jak informuje dzisiejszy Fakt, stołeczny klub nie podpisał umowy z rozgrywającym z Wybrzeża Kości Słoniowiej bynajmniej nie dlatego, że Guel znalazł sobie atrakcyjniejszego pracodawcę. Prawda jest znacznie smutniejsza - podczas szczegółowych badań wykryto, że zawodnik najprawdopodobniej choruje na żółtaczkę!

Według dziennika Legia zakończyła już testowanie piłkarzy bez kontraktów i do końca jesieni nie przewiduje już zmian kadrowych.
              plotka o żółtaczce krążyła już przed badaniami...............

Przegląd:
              Zamieszczone przez PS
              [Guel opuścił Legię

Wydawało się, że lada dzień rozgrywający reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej, Tchiressoua Guel, podpisze kontrakt z Legią. Tymczasem piłkarz opuścił juz stolicę i przebywa we Francji - pisze "Przegląd Sportowy".

"W czwartek przeszedłem badania lekarskie i miałem bardzo dobre wyniki. O warunkach finansowych nie będę się wypowiadał" - powiedział Guel.

"Zwyczajnie musiałem wrócić do Francji. Zależy mi na grze, bo przygotowuję się mistrzostw świata. Nie wiem, może rozejrzę się za jakąś drużyną tu, na miejscu. Inaczej selekcjoner przestanie mnie powoływać" - dodał.

Być może problemem były duże koszty szkół dla dzieci zawodnika, i mieszkania dla rodziny, gdyby piłkarz chciał ją sprowadzić.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"
              Zamieszczone przez Gazeta Wyborcza
              (Tchiressoua Guel, o którego Legia się stara, nadal przebywa we Francji, więcej w jego sprawie powinno być wiadomo w środę)
              wystarczy?
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

jakie to skomplikowane

no ale final jeden wciaz nie mamy srodkowego pomocnika z "prawdziwego zdarzenia".
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Aha czyli jednak byl za drogi, to zarzad puszcza scieme ze mial zoltaczke
                  Przeciez ta chorobe mozna wyleczyc karwa fa

Komentarz

Przeciez ta chorobe mozna wyleczyc karwa fa

Jesli faktycznie mialby ta zoltaczke to lepiej byloby go nie brac.

Jeszcze okazalo by sie ze to jakas afrykanska odmiana tej choroby i by nam wycielo pol skladu :O

Komentarz

Ja jednak cały czas wątpię, że on jest chory. Myślę, że to Walter mógł tak zdecydowac
                      "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

Ehhh
                        http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=7858

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                          Zamieszczone przez (L)ukasz
                          ...
                          a byłeś z raz na meczu i widziałeś Surmę i Rosłonia w akcji?
                          oni są w pierwszym szeregu do odstrzału z Magierą i Zjawińskim
                          Tak, ja tez uważam że oni nie nadają się ,ale spójrzmy realnie, po co wywalać kase na defensywnego pomocnika, jak nie mamy w ogóle lewego pomocnika i prawego obrońcy. Musimy miec skąłd kompletny, nikt napewno nie kupi Surme za jego cenę rynkową.
                          Są po prostu pozycje bardziej słabe niż Magiera i Surma.

Komentarz

Legia interesuje się 17-letnim napastnikiem z Pogoni Siedlce Jackiem Kiełbem. Poza Legią chce go kupić Wisła i Korona.
                            W niedzielę o 14:00 ten zawodnik będzie grał niedaleko Legii, na Agrykoli w meczu Delta-Pogoń Siedlce (IV liga)

Komentarz

co do tego Kolendowicza to jakaś pomyłka jest :/ człowiek, który jest rezerwowym w Koronie, u nas może nawet nie być wzmocnieniem ławki
                              Jak ITI ma kasę, to mógłby kupić jakiś porządnych graczy, podobają mi się np. Plizga, Łobodziński, może Bronowicki, no jest kilku niezłych zawodników...

a jak Burkhardta puszczą do tej Amiki to już nie wiem

Komentarz

No nie powiem że Wichniarek by mi się nie podobał...
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X