Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Dubiel Zobacz posta
    Wy obniżcie dyskutując z nim. Wolnośc słowa więc nie można mu zabronic wyrażenia swojego zdania, a gdyby nikt mu nie odpisywał to nie musiałbym 20 minut głupot czytac bo po dwóch postach by się znudził i poszedł na wiertniczą wpizdu.

Więc proszę Was o zignorowanie jego kolejnych wypocin
    Wiesz... Ile razy można ignorować kretynów? Wystarczyły 3 potencjalne transfery, bo wciąż nikt niczego nie podpisał, aby nastąpił wylew trolli... Masakra.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• oj spokojnie co się tak spinacie ? ;d wypijcie sobie Legiona może wam przejdzie... a że mam inne zdanie od was to chyba mam takie prawo ? czy już nie jestem waszym bratem jak nie nawijam ciagle patataj...
      Wracajmy do tematu.

Komentarz

• ***** mać no. Tu nie chodzi o reprezentowanie tych samych poglądów ale o zwyczajną dyskusję na poziomie, a o to z Tobą ciężko. A te personalne podjazdy to sobie wsadź w dupę.
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• arczi proszę...
          Beer Football Girl... eee... Wife?!

Komentarz

• Zamieszczone przez elostodwatrzy Zobacz posta
            Kijek, sorry, ale Ty w ogóle nie masz pojęcia o piłce nożnej.

wiem, ale nigdy nie mówiłem, że się znam.

Zamieszczone przez elostodwatrzy Zobacz posta
            W czym Sadlok,Glik, Nowak i Sobiech są warci dużych pieniędzy?
            Sa warci takich pieniedzy jakie dyktuje rynek. Są warci takich pieniedzy takie chce ktoś za nich wyłożyc. I cała sztuką kwalifikacji negocjatorskich menedzera klubu jest sztuka dogadania się z piłkarzem i jego klubem.
            I to nie jest piłka mozna tylko znajomosc ekonomii, metod zarzadzania i negocjacji w biznesie.

Sadlok i Glik zostali okrzyknięci wielkimi talentami, ale ich gra w polskiej ekstraklasie nie porywa jak na sumy, za które można ich pozyskać. Sobiech? Dwie albo trzy bramki w poprzedniej rundzie. Wiadomo, ma 19 lat, ale półtora miliona euro? To co Lech daje to dla mnie maksimum - 800 tysięcy.
            Nie moją wina jest to że kazdy kto zagra 5 razy prosto piłke jest okrzykniety talentem.
            To m.in. twoi działacze sprowadzili polską piłkę na dno.
            Ja tylko twierdze że Ci ludzie sie wyrozniaja w naszej lidze.

Nowakowi kończy się kontrakt z pół roku z tego co pamiętam, ale on woli wyjechać za granicę.
            Kolejny raz - tu sztuka menedzerów klubowych aby przekonac Nowak do zostania w Polsce lidze.

Ja cały czas liczę na Tshibambę
            Za to Ty sie znasz na pilce.
            Błagam Cie on kopnał piłke 300 razy mniej prosto niz Grzelak lub/i Włodarczyk.

Z którego menedżerem Legia nadal prowadzi negocjacje.
            [']

Przewija się też nazwisko Daniela Bueno, ale to jest opcja alarmowa gdyby nie udało się sprowadzić kompletnie żadnego napastnika.
            [']

Atak moich marzen Czibamba sprowadzony w 14 w lidze Arki z Danielem Bruno z Odry z 16 druzyny w lidze zdobeda Nam mistrza ! Co ciekawe Czibamba goli 5 (Mieciel tez), Daniel Bruno goli 6 (tyle co Grzelak). Wiec... ? To zdecyduj sie albo sie wzmacniamy i gramy o coś wiecej niz obecnosc w lidze albo wymieniamy Grzelaka z Miecielem na Czibambe i Daniela Bruno.
            Przedostatni akapit Twojej wypowiedzi rozwalił mnie doszczętnie. Skoro Polacy dobrze wiedzą co to jest Legia, to dlaczego jedziesz po obecnych kopaczach?
            Bo są słabi? Bo sa słabsi od tych kd których wymieniłem. Samym sercem Smolińskiego i Jarzębowskiego do Legii ligi nie wygramy.

Ps. moze ktos sprawdzic czy IP tego czlowieka jest takie same jak IP Tomaszka67 ?
            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Na pewno wpływ na odnalezienie i obserwowanie akurat tych piłkarzy miała umowa z tą firmą, która ma taką bazę itd. Z nimi właśnie współpracuje SI Games z tego co pamiętam.

Czekam na Kezmana

EDIT: Już nie czekam, on ma 31-lat.
              Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• jesli już o transferach mówimy o to kilka cytatów:

"1,5 miliona za Vrdoljaka? Swoje już zrobił, a nie jest to żaden wielki mistrz futbolu. Dobry interes!"

"Czy to możliwe, że moje marzenie wreszcie się spełni i Vrdoljak odejdzie? No to mam co świętować".
                http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=1a3dd

edit: faktycznie, nie zauważyłem tego, ale żeby było w temacie: odnoszę wrażenie, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki...
                Ostatnio edytowany przez Czaruś; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta
                  jesli już o transferach mówimy o to kilka cytatów:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=1a3dd
                  ktos czytal ich forum i moze potwierdzic ze takie sa opinie o nim bo wp to tak jak fakt onet tvn24 = gowno warte

Komentarz

• Czizes...
                    Monster za "przydupasów Starucha" poleciał jakby z urzędu.

elo123 - ja z natury jestem dość tolerancyjny i zazwyczaj spokojny, no ale uważaj, zaraz wpadnie tu mort i Rolnik. Wszyscy wiemy już że jesteś wyznawcą wiary KP, ale miej na uwadze fakt, że wybrałeś do szerzenia propagandy sukcesu złe forum. Radzę z czystego serca. Zaniechaj tego procederu.

a Ty Czaruś czytaj uważniej. Na poprzedniej stronie jest już wklejony ten tekst.
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Ponadto Legia stara się wyłowić Jonczyka z Sandecji.
                      Tego Jonczyka, który okazał się za słaby na Młodą Ekstraklasę Wisły Kraków?

A co do tego Chorwata- to może on podpadł kibicom jakimś swoim zachowaniem (vide Iwański)? Dlatego jest tak jeżdzony i kibice chcą, aby się go pozbyto. Co by nie mówić, to podobny kazus jest w przypadku Ajwena w Legii. Każdy chętnie by go wyjeb*ł z tego klubu. Ale bądz co bądz, Iwański na tle naszych pozostałych gwiazdek piłkarsko wyglądał od nich lepiej.

Przyjdzie i się nie sprawdzi, to iti znów się osmieszy. 1 mln na słabego grajka- takie rzeczy tylko w iti. Ale czas pokaże.
                      Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• bueno i tchibamba ty eloTomaszek, chyba na głowę upadłeś
                        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Co w takim razie z Kucharczykiem? Mezenga, Chinyama(jesli wroci po kontuzji), Grzelak(pewnie odejdzie), Paluchowski(wraca z wypozyczenia) plus ew. jeszcze jakis nowy - Kolejne wypozyczenie? Swego czasu bodaj Trzeciak sie tym transferem strasznie podniecal(ja go nie widzialem wiec nie bede ocenial).
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                            Tego Jonczyka, który okazał się za słaby na Młodą Ekstraklasę Wisły Kraków?
                            Lewandowski okazał się za słaby na rezerwy Legii Warszawa.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Rolnik,

Jutro w godzinach popłudniowych będzie wiadomo czy "Francuz" przychodzi. Więc albo poznasz nazwisko z prasy, albo ja ujawnię jeżeli nie dojdzie do porozumiena z Legią. Dlaczego klub nie ujawnia? Żaden szanujący się klub tego nie robi, chyba, że jest Realem Madryt czy inną Barceloną.

znaczy się Real Madryt czy inna Barcelona są nieszanującymi się klubami?

"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Dinamo od zawsze lansuje grajków sprzedając ich za duze sumy do w miarę poważnych klubów zachodnich. Vrdoljak na pewno nie jest grajkiem wybitnym, formatu europejskiego skoro i cena nie powala. Ogladałem kilka spotkań Dinama i zdecydowanie nie można mu zarzucić braku ambicji.
                                Jest to osoba dająca z siebie zawsze maksa ,taki klasyczny pewny defensywny pomocnik (cos w rodzaju wczesnego Sobolewskiego-walka w środku pola). Ale defensywny, więc nie mozna wymagać od niego że będzie jakims super kreatorem. Je...ć czasem tez umie z daleka.
                                I może własnie taki grajcar jest w tej pomocy potrzbny, zapieprzający po to by paru innych skupiało się tylko na ofensywie. A jak trzeba to i opi......ć potrafi.
                                GRCHW

Komentarz

Pracuję...
                                X