Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PS: Knezević, Vrdoljak, Manu i Mezenga będą zawodnikami Legii

Dzisiejszy Przegląd Sportowy informuje, że latem Legię wzmocni czterech zawodników z zagranicy, których nazwiska w ostatnich dniach podawały media. Do Legii mają trafić Srdja Knezević (obrońca Partizana Belgrad), Ivica Vrdoljak (defensywny pomocnik Dinama Zagrzeb), Manu (prawy pomocnik Maritimo) oraz Bruno Mezenga (napastnik Flamengo Rio de Janeiro).
    Dziś w Warszawie mają pojawić się Brazylijczyk Mezenga oraz Portugalczyk Manu. Obaj jutro przejdą testy medyczne.
    Portugalski "Record" potwierdza informację o transferze Manu zamieszczając następującą informację: "Legia Warszawa jest bardzo zainteresowana zatrudnieniem Manu. Strony prowadzą rozmowy w sprawie transferu i do końca tygodnia powinna zapaść decyzja w tej sprawie".

Legia ustaliła już z Partizanem szczegóły przejścia na Łazienkowską Knezevicia. Piłkarz zwiąże się z naszym klubem 3-letnią umową i będzie kosztował 500 tysięcy euro. Ustalono już także warunki indywidualnego kontraktu z Vrdoljakiem, teraz pozostały negocjacje z Dinamem. Według Przeglądu Sportowego, Legia zapłaci za piłkarza z Zagrzebia 1 milion euro.

Bodziach i Tomek Janus, źródło: Przegląd Sportowy / własne
    Wciąż czekamy na napadziora z ekstraklasy francuskiej.

Komentarz

• Pamiętam taką przerwę transferową, gdzie ściągnęli bodaj ośmiu. M.in. takich asów jak Eddie Stamford

Komentarz

• Chcą opchnąć Choto Turkom, za circa 2-3 mln $. IMO b dobra wiadomość (o ile wyłożą kasę z transferów na Francuza )

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
          Chcą opchnąć Choto Turkom, za circa 2-3 mln $. IMO b dobra wiadomość (o ile wyłożą kasę z transferów na Francuza )
          Na polską ligę Dickson jest znakomity, ale w Europie pierwszy lepszy ogórek będzie go obiegał.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
            Co do uja kalambury czy jak ? Może coś narysuj dla podpowiedzi.
            Własnie mi pierwszy rysunek na priva wyslal:

A tak swoja droga, czytam te poste tego elostodwatrzy i nie wiem czemu ale kojarzy mi sie ten nawiedzony z legia.com. Tomaszek67
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
              Pamiętam taką przerwę transferową, gdzie ściągnęli bodaj ośmiu. M.in. takich asów jak Eddie Stamford
              Nic dwa razy się nie zdarza

Ps. Załóżcie na wywody tego tomaszka oddzielny temat, bo te podniecanie się nim w zaczyna być meczące.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• za superexpressem:
                Maciej Sadlok:

"Reprezentant Polski wybiera między Lechem i Wisłą. Sam przyznaje, że najbliżej mu do Krakowa. Wcześniej z rywalizacji o piłkarza odpadła Legia.

- Po pierwsze, z Legii nie ma już oferty, a po drugie, zniechęca mnie zła atmosfera w klubie na Łazienkowskiej."
                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• witam!

Truskawek67 jak nic!

P.S. cześć wszystkim
                  „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez elostodwatrzy Zobacz posta
                    Pewna drużyna chce rozwiązać kontrakt z pewnym piłkarzem
                    czyli albo malkontent boiskowy albo imprezowicz - czyli się idealnie wpasuje w skład naszych grajków

Komentarz

• Widzę elostodwatrzy, że będąc blisko KP, bądź może nawet w samej paszczy lwa (może też jesteś jednym z piłkarzy będąc przecież tak bardzo blisko Iwańskiego), bawi Cię żonglowanie "ściśle tajnymi" informacjami negocjacyjnymi prowadzonymi przez klub. Pokazałeś więc jaka to z Ciebie wielka szycha. Jednak jeśli sądzisz że LFF padnie teraz przed tobą na kolana, oraz że nam twoja tajemna wiedza operacyjna w jakiś sposób zaimponuje, to przykro mi to mówić... ale się srogo rozczarujesz.

To że klub sięgnie głębiej do sakwy i sprowadzi na Łazienkowską kilku zawodników z zagranicy posiadających nie byle jakie CV, to jest pewne jak niegdyś techno w Trendzie. I bynajmniej nie chodzi o walkę o majstra, choć to oczywiście jest i powinno być celem nadrzędnym dla klubu i faktem zupełnie oczywistym. Walka póki co jednak toczy się przede wszystkim o satysfakcjonujące KP zapełnienie stadionu. O ich (a przy okazji także i o nasze) być albo nie być. A tylko głośne nazwiska mogą temu dopomóc.

Pytanie tylko, czy Skorża da radę coś z takiej egzotycznej mieszanki stworzyć, a i czy sam klub kupuje zawodników na zasadzie łapanki i promocji w Biedronce, czy może kieruje się przy tym jakimś pomysłem i głębią której póki co nie jesteśmy w stanie dostrzec. Przynajmniej ja.
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez elostodwatrzy Zobacz posta
                        Pewna drużyna chce rozwiązać kontrakt z pewnym piłkarzem
                        za to pewna drużyna chce pewnego piłkarza pozyskać z pewnego zespołu, w którym ten pewny piłkarz nie ma pewnego miejsca.

znudziła się itiotowa publiczka na oficjalnej, to teraz tu bedziesz siał ferment?
                        www.zygzagart.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta

Ps. Załóżcie na wywody tego tomaszka oddzielny temat, bo te podniecanie się nim w zaczyna być meczące.
                          Weź się ogarnij..

Komentarz

• Sam się ogranij.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Obaj się ogarnijcie.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Ja nie mam zamiaru.Co to za moda na niepisanie o tomaszku?Nie można wspomnieć , bo jakiś mlun sie przypruje?

Komentarz

Pracuję...
                                X