Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez BCM
    To raczej nie temat, ale jesli jest juz zaczeta dyskusja to warto zaznaczyc ze Olisadebe w Polsce mieszkal pare lat i ozenil sie z Polka wiec nie wybral pierwszego lepszego kraju...
    a po polsku ani be ani me ani kukuryku

wszystko na sprzedaż i tyle
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi

Rozmawiałeś z nim i to wiesz, czy opierasz się na relacjach dziennikarzy?!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
        Zamieszczone przez Fizi

Rozmawiałeś z nim i to wiesz, czy opierasz się na relacjach dziennikarzy?!
        nie widziałem, żeby publicznie wypowiadał się w innym języku niz angielski

mozliwe , że porywatnie coś tam po polsku i powie
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Dzisiaj wchodziłem z nadzieją, że przeczytam gdzieś o transferze i znowu cisza... No kurde, co oni sobie myślą? :O Zapomniałem ITI- "Pod napięciem" i wszystko jasne
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Też miałem taką nadzieję

Komentarz

• no co wy, przecież mówili, że "za tydzień"
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Blagam, tylko nie Olisadebe... powtorze po poprzednikach - nie dosc ze gamon, ktory obnizyl swoj poziom sportowy, to jeszcze istnieje wysokie prawdopodobienstwo ze zawodnik ten spierdoli w czasie krotszym niz mgnienie.

poza tym go nie lubie.

Komentarz

• ems - Rasista
                  "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
                    to jeszcze istnieje wysokie prawdopodobienstwo ze zawodnik ten spierdoli w czasie krotszym niz mgnienie.
                    Ciekawe gdzie kto go weźmie

Komentarz

• Zamieszczone przez myszor
                      Zamieszczone przez ems
                      to jeszcze istnieje wysokie prawdopodobienstwo ze zawodnik ten spierdoli w czasie krotszym niz mgnienie.
                      Ciekawe gdzie kto go weźmie
                      Polonia podobno stawiaja na mlodych i perspektywicznych

Komentarz

• A ja bym b chciał w Legii Jacka Bąka. I to nie ze względu na formę sportową ale jego ogólne podejście do zawodu, które jest na wskrość profesjonalne. Nauczyłyby się nasze skórokopy paru rzeczy jak należy robić...

Komentarz

• Jak dla mnie to obaj Łatara i Oli gówno warci i ja żadnego z nich w Legii nie chce
                          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                            Zamieszczone przez Grabo
                            Zamieszczone przez Nazgul
                            Tak gwoli ścisłości: Czy Olisadebe zrezygnował z obywatelstwa nigeryjskiego czy ma podwójne? Bo jeśłi to drugie to nie widze tu szargania barw narodowych. Co do reprezentacji zaś to nie słyszałem nigdy żeby kiedykolwiek była mowa o tym że miał powołanie do reprezentacji Nigerii i je olał. Jeśłi tak było to niech mnie ktoś uświadomi, ale z tego co ja wiem to po prostu poszedł tam gdzie go chcieli.
                            Czy reprezentowanie obcego państwa i całowanie jego herbu nie jest szarganiem barw narodowych?
                            Do klubu to sobie można iść tam gdzie ktoś Cie chce, ale reprezentacja narodowa, to coś więcej.... Niewielu sportowców ma szanse dostąpić zaszczytu reprezentowania swojego narodu, ale to nie znaczy że Ci, którym się to nie udało, mają moralne prawo reprezentować jakiś inny kraj...
                            Ty winisz jego, ja winię tych którzy mu to umożliwili. Uważam, że reprezentowanie innego kraju nie jest równoznaczne z szarganiem macierzystego. To raczej PZPN i Engel poszargali nie tylko nasze barwy ale i sami siebie przyznając przez to powołanie że chcąc mieć dobrego napastnika trza go wyciągnąć z kraju X bo Polska nie jest w stanie nikogo sensownego wyszkolić (co na szczęście nie okazało się prawdą).
                            Dla samego Olisadebe była to szansa i po części wykorzystał ją.

Nie mówiąc o niewątpliwych "zasługach" Listkoludków to w tym przypadku nie można ich jednoznacznie potępić. Chyba, że jesteśmy za tym, żeby naszych narodowych barw mógł bronić tylko rodowity Polak. PZPN patrząc na inne reprezentacje nic złego w tym nie widział, a mieli się na kim wzorować. Francja '98: Zidane - z pochodzenia Algierczyk; Karembeu do 16 roku życia biegał na bosaka w Nowej Kaledonii; nawet Lizarazu i Pires to nie Francuzi, pierwszy jest Baskiem, a rodzice drugiego pochodzą z Portugalii i Hiszpanii. Żeby nie szukać daleko wystarczy spojrzeć na polski atak Niemców.

Co do tematu to nie chcę Olisadebe, ale nie dlatego, że słabo by grał, ale dlatego, że właśnie by gdzieś "uciekł" przy pierwszej okazji po np. pół roku niezłej gry.
                            "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Bart(L)sh: Nie porównuj. Zidane urodził się we Francji, Pires również. Nowa Kaledonia i kilkanaście innych państw to kraje ściśle z Francją związane - nie tylko historycznie. Jak w takim kontekście ma się Nigeria do Polski? Nijak.

Gorzej już z Mirkiem Klose urodzonym w Polsce synem Polaków. On już bardziej przyszywany, choć tlumaczy go fakt dorastania w Niemczech i przesiakniecia tamtym krajem.

Olisadebe przyjechał tu jako dorosły (choć może nie do końca dojrzały) facet. Starał się o obywatelstwo, bo miał tu kobietę (i nie mówię o jego obecnej żonie :P sic! ). Nie mam nic przeciwko jego obywatelstwu. Niech sobie ma i odprowadza podatki... ale w kadrze nie powinien nigdy zagrać... jego dzieci - małe czarne ludziki dobrze kopiące piłkę, urodzone w Polsce, tu wychowane i identyfikujące się z Polakami - proszę bardzo.
                              bez podpisu

Komentarz

• Oli nie jest w stanie wnieść nic do gry drużyny, wolę już Włodara, może kopie piłkę beznadziejnie, ale to swój chłop, no i jak już NAPRAWDĘ trzeba, to i czasem do bramki trafi
                                Legia jest Mistrzem Polski, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia CWKS!

Komentarz

Pracuję...
                                X