Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• pomijając już, że to permanentny inwalida a jednego Łapińskiego już mieliśmy to:

gardzimy Ouattarą, który chciał się sprzedać byle gdzie, rzycając w kąt honor i ambicję, a mamy chcieć przyjścia do zespołu człowieka, który sprzedał swoje obywatelstwo , żeby się wypromować ?
    Że niby co? Jeżeli nie widzisz różnicy w postępowaniu Olisadebe i Outtary to nie mamy o czym mówić. Co z tego, że przyjął nasze obywatelstwo? Jeżeli ja przyjmę brytyjskie aby móc znaleźć lepszą pracę też powiesz, że się sprzedałem? [/quote]
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
      Jeżeli ja przyjmę brytyjskie aby móc znaleźć lepszą pracę też powiesz, że się sprzedałem?
      :O
      Pytanie, chyba, retoryczne.
      Łatara zrobił wała ze swojego klubu.
      Olisadebe ze swojej ojczyzny.
      A oboma kierowała chęć wypromowania się i zysku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
        Zamieszczone przez detoxizer
        Jeżeli ja przyjmę brytyjskie aby móc znaleźć lepszą pracę też powiesz, że się sprzedałem?
        Pytanie, chyba, retoryczne.
        Łatara zrobił wała ze swojego klubu.
        Olisadebe ze swojej ojczyzny.
        A oboma kierowała chęć wypromowania się i zysku.
        Gutek, nie *******.
        Olisadebe sam nie prosił się o obywatelstwo. Nie prosił się też o grę w reprezentacji.
        W niej się też nie wypromował. Przypomnę, że dostał obywatelstwo latem 2000, i już wtedy miał poważne propozycje odejśćia z Polonii (już wtedy był "gwiazdą"), co uczynił pół roku później.
        Pod żadnym względem nie zachował się po skurwysyńsku, jak to uczynił Ouattara.
        Wypromować to on mógł się w Panathinaikosie.
        Nie wiem, gdzie ty tu widzisz podobieństwa.
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• pomijajac juz fakt tego ze zawsze chetnie gral dla kadry ale jakos czesto dziwne kontuzje mu sie przydazyly... takie akurat jedno/dwudniowe... akurat w czasie zgrupowania i co z tego ze 2 dni pozniej gral w meczu ligowym...

Komentarz

• To nie Gutek ******** tylko Ty zajączek. Dla mnie ten co potraktował narodową flagę jak szmatę jest gorszym ścierwem niż ten co zrobił to z barwami klubowymi. Obrońco uciśnionych murzynów...
            "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

• Oli w Legii to dla mnie koniec świata :O nawet o tym nie chcę myśleć
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Rohrau
                ten co potraktował narodową flagę jak szmatę
                ale o co konkretnie chodzi?
                sam nie wiem co myśleć o Olisadebe w Legii, ale z tą szmatą to nie przypominam sobie.

edit: no i chodzi o nigeryjską czy polską flagę?

Komentarz

• Swoją flagę.
                  "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

• Tak gwoli ścisłości: Czy Olisadebe zrezygnował z obywatelstwa nigeryjskiego czy ma podwójne? Bo jeśłi to drugie to nie widze tu szargania barw narodowych. Co do reprezentacji zaś to nie słyszałem nigdy żeby kiedykolwiek była mowa o tym że miał powołanie do reprezentacji Nigerii i je olał. Jeśłi tak było to niech mnie ktoś uświadomi, ale z tego co ja wiem to po prostu poszedł tam gdzie go chcieli. Ja do Olisadebe mam jedno: Zimą nie było takiej opcji żeby wrócił do Polski, teraz jak ma smród przy dupie to chce wracać. Dlatego go nie chcę. Spierdoli jak tylko ktoś się po niego zgłosi, tak jak ktoś napisał wcześniej.
                    Tyle ode mnie.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Ja bym tam go nawet wziął bo w piłke grać potrafi, ale IMO skoro mówi w wywiadzie że chce do Legii, a z zachowań na Łazienkowskiej wynika, że wszystkie transfery już są dogadane, to do nas nie przejdzie...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
                        Ja bym tam go nawet wziął bo w piłke grać potrafi, ale IMO skoro mówi w wywiadzie że chce do Legii, a z zachowań na Łazienkowskiej wynika, że wszystkie transfery już są dogadane, to do nas nie przejdzie...
                        Ale nie wiesz jakie to transfery. Wdowiec kategorycznie zaprzeczył jakoby Olisadebe miał trafić do Warszawy, a to oznacza dokładnie nic a czasami wręcz przeciwnie...

Niedługo będzie jasne
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                          Tak gwoli ścisłości: Czy Olisadebe zrezygnował z obywatelstwa nigeryjskiego czy ma podwójne? Bo jeśłi to drugie to nie widze tu szargania barw narodowych. Co do reprezentacji zaś to nie słyszałem nigdy żeby kiedykolwiek była mowa o tym że miał powołanie do reprezentacji Nigerii i je olał. Jeśłi tak było to niech mnie ktoś uświadomi, ale z tego co ja wiem to po prostu poszedł tam gdzie go chcieli.
                          Czy reprezentowanie obcego państwa i całowanie jego herbu nie jest szarganiem barw narodowych?
                          Do klubu to sobie można iść tam gdzie ktoś Cie chce, ale reprezentacja narodowa, to coś więcej.... Niewielu sportowców ma szanse dostąpić zaszczytu reprezentowania swojego narodu, ale to nie znaczy że Ci, którym się to nie udało, mają moralne prawo reprezentować jakiś inny kraj...

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo
                            Zamieszczone przez Nazgul
                            Tak gwoli ścisłości: Czy Olisadebe zrezygnował z obywatelstwa nigeryjskiego czy ma podwójne? Bo jeśłi to drugie to nie widze tu szargania barw narodowych. Co do reprezentacji zaś to nie słyszałem nigdy żeby kiedykolwiek była mowa o tym że miał powołanie do reprezentacji Nigerii i je olał. Jeśłi tak było to niech mnie ktoś uświadomi, ale z tego co ja wiem to po prostu poszedł tam gdzie go chcieli.
                            Czy reprezentowanie obcego państwa i całowanie jego herbu nie jest szarganiem barw narodowych?
                            Do klubu to sobie można iść tam gdzie ktoś Cie chce, ale reprezentacja narodowa, to coś więcej.... Niewielu sportowców ma szanse dostąpić zaszczytu reprezentowania swojego narodu, ale to nie znaczy że Ci, którym się to nie udało, mają moralne prawo reprezentować jakiś inny kraj...
                            Ty winisz jego, ja winię tych którzy mu to umożliwili. Uważam, że reprezentowanie innego kraju nie jest równoznaczne z szarganiem macierzystego. To raczej PZPN i Engel poszargali nie tylko nasze barwy ale i sami siebie przyznając przez to powołanie że chcąc mieć dobrego napastnika trza go wyciągnąć z kraju X bo Polska nie jest w stanie nikogo sensownego wyszkolić (co na szczęście nie okazało się prawdą).
                            Dla samego Olisadebe była to szansa i po części wykorzystał ją.
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                              Dla samego Olisadebe była to szansa i po części wykorzystał ją.

czyli innaczej olal dokumentnie to skad pochodzi, gdzie sie urodzil itd...

Komentarz

• To raczej nie temat, ale jesli jest juz zaczeta dyskusja to warto zaznaczyc ze Olisadebe w Polsce mieszkal pare lat i ozenil sie z Polka wiec nie wybral pierwszego lepszego kraju...
                                A co do tematu to jestem przeciwnikiem jego przyjscia.
                                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

Pracuję...
                                X