Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dojda jeszcze Smoliński i Zjawiński, nie wiem czy beda grac ale zawsze... A na transfery jeszcze jest czas przed MŚ.

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrek91
      Dojda jeszcze Smoliński i Zjawiński, nie wiem czy beda grac ale zawsze... A na transfery jeszcze jest czas przed MŚ.
      Smoliński i Zjawiński są wypożyczeni do końca rundy jesiennej, więc jeszcze nie dojdą.

Nie wydaje mi się, by sposób odejścia z klub Staneva, Omeljańczuka czy nawet Vukovica był bardziej kurewski od Ouattary. Nikt z wcześniej wymienionych nie fotografował się z koszulką innego klubu jeszcze w trakcie ważności kontraktu z Legią. Nikt z nich nie strzelał też fochów i nie uciekał ze zgrupowań przedmeczowych. Gdzie Rzym, gdzie Krym panowie ...

EDIT: ... i Panie
      bez podpisu

Komentarz

• Stanew uciekl

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
          Stanew uciekl
          Powiedzmy, że się zgadza. Zdarzenie to jednak nie wryło mi się tak w pamięć, jak wryje się w nią Ouattara.

Hehe. Ktoś tu miał w podpisie jakiś baner Legia Afrika Korps z flagami Zimbabwe i Burkina Faso...
          bez podpisu

Komentarz

• Svitlica też uciekał do Hannoveru - nocą, prosto ze zgrupowania, w jednej koszulce byle tylko szybciej kontrakt podpisać.
            All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
              Jeszcze z inne beki - czytam sobie komentarze w przedstawieniu Chmiesta i ...

MJ (2006-05-23 17:41:36) - 42.neoplus.adsl.tpnet.pl:
              Jestem po maturach i siedze sobie codziennie troszke czasu w gazetach sportowych i newsach, i... uważam że 3mln euro to może być mało :/
              Wdowczyk deklaruje że bedzie miał 24 zawodników na sezon
              Narazie stan jest taki: 23 - 5 + 1 = 19
              Ubyli: Karwan, Rzeźniczak, Rosłoń, Karwan, Ouattara
              Przybył: Korzym
              Prawdopodobnie pożegnamy się jeszcze z kilkoma zawodnikami: Klatt, Włodarczyk, Dokovic i Mucha
              Co daje... 19 - 4 = 15
              Również Chałas nie nadaje sie do 1 drużyny... więc 15 - 1 = 14
              Wynika z tego oczywista sprawa... Legii brakuje 10 zawdoników... ciekawe czy owe 3mln wystarczą na uzupełnienie kadry...
              ...za 2 miesiące bedziemy wiedziec...
              Gratuluje tym co chciało sie czytac

Myśle ,że coś w tym jest ...
              Kupa bzdur w tym jest. Nie wiedziałem na przykład, że pozbyliśmy się dwóch Karwanów. Mucha nie jest w grupie zawodników, których klub jest skłonny sprzedać (około 30 lat). Włodarczyk i Djoković nigdzie nie odeszli i wcale się nie zanosi na to, aby ktoś miał dać za nich jakieś porządne pieniądze. Nawet sprawa Rzeźniczaka nie jest jeszcze przesądzona.

faktycznie na dzień dzisiejszy w ciemnych kolorach widze mocną/w miare równorzędną 24 osobową kadre ( gdzie pewnie 3 ,4 to będą młodzi ludzie pokroju Korzyma ,Chałasa... )
              W ostatniej rundzie mieliśmy co najmniej dwie równorzędne jedenastki, z niektórych piłkarzy w ogóle nie było nawet potrzeby korzystać (Rosłoń na przykład, bodaj najlepszy obrońca jesienią). Jestem przekonany, że teraz będzie jeszcze lepiej (pod względem jakościowym, nie ilościowym) - w innym wypadku trzeba by uznać Wdowczyka za idiotę, który osłabia zespół... A pod tym to chyba nikt się nie podpisze.

Komentarz

• Były zawodnik Legii Bartosz Karwan, z którym klub z Łazienkowskiej rozwiązał umowę za porozumieniem stron, być może będzie grał w Lechu Poznań - spekuluje Dziennik. Konstruktorem nowego Lecha jest Franciszek Smuda mający sporą słabość do Bartosza. Wykazywał ją wielokrotnie, ostatnio na konferencji prasowej po spotkaniu Legia - Zagłębie. Wtedy popularny "Franz" mówił o zainteresowaniu Karwanem przez klub z Lubina.
                źródło: Dziennik
                Ja wiem, źródło niepewne, ale Bartek w Lechu?? :\

Komentarz

• W Amice. :P

Komentarz

• W Zagłębiu Lubin
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Niech gra gdzie chce, może odbuduje jeszcze swoja forme i bedzie pomocny w reprezentacji. W Legii nie ma dla niego miejsca. Jest na ta chwile za słaby na nasz zespół.Co to Kucharskiego to zawsze go lubiłem i ceniłem bo grajek z niego naprawde dobry był swego czasu. Nie mam do niego absolutnie żadnej urazy ze odchodzi w ten sposob. Co innego Vukovic który całował eLke i spierdolił na siłe.Dalej go nie lubie i nie koniecznie chce go w Legii oglądać, Stanevowi ta ucieczka chyba niewiele dała jesli chodzi o awans sportowy. Stanko dostał sodówki i sie nią zachłysnął. Takie jest moje zdanie

Komentarz

• Od kilku dni przewija się w prasie temat przeprowadzki Jakuba Rzeźniczaka do Groclinu. Działacze z Łazienkowskiej chcą wypożyczyć młodego obrońcę na rok. Zainteresowanie takim transferem wyrażają również w Grodzisku Wielkopolskim. - Tak, jesteśmy nim zainteresowani, ale pod warunkiem że jeśli się u nas sprawdzi w okresie wypożyczenia, to będziemy mogli go kupić definitywnie z Legii. - mówi prezes Groclinu Zbigniew Drzymała.
                        Jednak czy na takie rozwiązanie zgodzą się w Warszawie? Dariusz Wdowczyk z pewnością nie chciałby stracić młodego zawodnika po roku wypożyczenia.
                        Na podstawie: Super Express

Chyba jednak Rzeźniczak do Groclinu nie trafi... A tak na marginesie- komuś z obozu dwukrotnych wiceMISTRZÓW Polski pomyliło się miejsce w szeregu.

Komentarz

• Ja rozumiem ze Groclin chce na tym zyskac, ale przeciez nie chodzi o to, ze my Rzezniczaka wypozyczamy bo juz go nie chcemy tylko po to zeby sie ogrywal i wrocil.
                          Wiec jesli sie to Groclinowi nie podoba, to trudno, ktos chetny na pewno sie zglosi.
                          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez jacekaga
                            Chyba jednak Rzeźniczak do Groclinu nie trafi... A tak na marginesie- komuś z obozu dwukrotnych wiceMISTRZÓW Polski pomyliło się miejsce w szeregu.
                            Hehe, ale nie mozna miec pretensji do Drzymaly, bo w tej sytuacji tylko pokazuje, ze ma leb na karku. Co mu po tym, ze przyjdzie mu do druzyny taki Rzezniczak , ktory ciagle popelnia mase bledow(no dobra, moze nie tyle co Kumbev), zawali mu pare bramek, troche sie ogra, ale mimo wszystko na koniec sezonu odejdzie? Drzymala ciagle mierzy wysoko.
                            Zreszta jak dla mnie Rzeznik moglby zostac jako trzeci stoper, niech sie uczy przy Choto, moglby grac w poczatkowych fazach pucharu i co 3-4 mecz w lidze.

Komentarz

• Staram się na bieżąco śledzić wydarzenia w naszej lidze i twierdzę, że Rzeźniczak byłby w Groclinie zdecydowanie najlepszym środkowym obrońcą. Łatwiej byłoby im sprowadzić teraz jednego porządnego stopera, aby grał w parze z Rzeźnikiem i potem drugiego za rok jak Rzeźniczak wróci do Legii, niż teraz kupować dwóch piłkarzy do pierwszego składu lub, co gorsza, grać tymi samymi melepetami co w tym sezonie.

Komentarz

• Legia wzmacnia się... po cichu

Szkoleniowiec mistrzów Polski wyjeżdża dzisiaj na tygodniowy urlop. Z drużyną pożegnało się już kilku zawodników, kilku odejdzie w najbliższym czasie, a nikogo jeszcze nie zakupiono. Przynajmniej oficjalnie. "Wszyscy zasłużyli na odpoczynek i mogą spać spokojnie. Większość transferów jest już dogadana. Szczegółów nie podajemy tylko dlatego, że umowy nie są jeszcze podpisane. Za tydzień powinno kilka rzeczy się jednak wyjaśnić" - mówi Jarosław Ostrowski, członek zarządu Legii.
                                "Tak naprawdę nie mamy żadnego nowego piłkarza, którego przyjścia możemy być na sto procent pewni. Teraz jest jednak trudny okres, menedżerowie są na urlopach, zbliża się mundial. Sądzę, że o pierwszych transferach poinformujemy na początku czerwca." - mówi trener Wdowczyk.

"Niektórzy zawodnicy dogadali się z nami finansowo, jednak ciągle nie wiadomo, czy sami rozwiążą kontrakty ze swoimi dotychczasowymi klubami, czy też trzeba będzie za nich jeszcze płacić. Tak jest na przykład w przypadku piłkarza, z którym udało nam się porozumieć wczoraj... Ilu zawodników zakupimy? Tylu, ilu sprzedamy. Kadra ma liczyć 25 nazwisk." - dodaje Ostrowski.

Źródło: Przegląd Sportowy
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X