Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na Onecie popoludniu juz pisali ''Legia o krok od rekordowego transferu'',i tak wiadomo bylo jak to sie skonczy.
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Ciekam jestem jaki smiech wywolala w Zagrzebiu oferta Legii.

Edit. Znalazlem - http://www.youtube.com/watch?v=pdMfqiRugxQ
      Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Najważniejsze że na onecie wisi od paru godzin główny tytuł newsa "Legia szykuje transferowy hit; "to byłby najdroższy piłkarz w historii klubu". Wieść o tym jak ITI wkłada potężne pieniądze w klub a niedobrzy kibole protestują idzie w Polskę. Andrzeje mają napisane czarno na białym i wierzą.

Komentarz

• Ale na logike - jak mieli go kupić, po tym jak Trzeciak podsumował transfery? Kwestia lojalnosci.

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Czy to byłby HIT transferowy który zapowiadał dawno dawno temu prezes Zygo ??
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cieciak
              "Tak jak zapowiadaliśmy, to okienko transferowe było dość skromne."
              Kłamiesz dziwko!!!
              Iławski powiedział, ze w letnim oknie nie było transferów bo było za krótkie (to też fenomen) za to w zimowym kupimy kilku zawodników! Nie che mi się szukać w archiwum ale może ktoś z większym zacięciem znajdzie. Teraz znów zapowiadają że wzmocnią się w lecie. a ja się pytam w którym roku?!

Żeby nie to że im gorzej tym lepiej to chyba bym się porządnie wkurwił
              Beer Football Girl... eee... Wife?!

Komentarz

• Zamieszczone przez maciej_KO Zobacz posta
                Kłamiesz dziwko!!!
                Iławski powiedział, ze w letnim oknie nie było transferów bo było za krótkie (to też fenomen) za to w zimowym kupimy kilku zawodników! Nie che mi się szukać w archiwum ale może ktoś z większym zacięciem znajdzie. Teraz znów zapowiadają że wzmocnią się w lecie. a ja się pytam w którym roku?!

Żeby nie to że im gorzej tym lepiej to chyba bym się porządnie wkurwił
                Odpowiedź Miklasa:

http://www.youtube.com/watch?v=oGZCMWtYy7w

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Panowie, w chorwackich mediach podają, że Legia oferuje 1,5 mln Euro. Ten newsz FN był już podawany 22 lutego!
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    dziękuję Jacku spowodowałeś że jednak się uśmiałem
                    Beer Football Girl... eee... Wife?!

Komentarz

• Miklas: Jeszcze dziś chcemy kupić Vrdoljaka z Dynama Zagrzeb. ITI przeznaczyło na zakup tego piłkarza absolutnie rekordową kwotę
                      Dynamo Zagrzeb odrzuciło ofertę klubu z Łazienkowskiej w wysokości 800 tysięcy euro. Oczekiwania Chorwatów to 2 miliony euro, co jest sumą zbyt wysoką dla warszawskiego klubu.
                      Co on ********, tyle kosztował Radovic.
                      Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No tak, mała rozbieżność, 800 tysięcy a 2 miliony euro

a pewien serwis pewnej gazety poszedł krok dalej: "to będzie rekordowy zakup Legii"

Komentarz

• "Serb Miroslav Radović kosztował (wraz z uposażeniem) 800 tys. euro."

http://www.sport.pl/pilka/1,65030,3760103.html

Komentarz

• Zamieszczone przez MarianoItaliano
                            a Radovic nie 600?
                            Wiem że wiki ale tak właśnie mi się wydawało.
                            W lipcu 2006 przeszedł do drużyny ówczesnego Mistrza Polski – Legii Warszawa– za kwotę 800 000 € (najwyższą w historii klubu).
                            Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Powinni zaoferować Dinamu Radovicia w rozliczeniu. To by wzmocnienie było

Edyta: Ciekaw jestem jak ateraz suma jest negocjowana? Milion Dinamo odrzuciło przedwczoraj (za "Sportske Novosti".
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta

Edyta: Ciekaw jestem jak ateraz suma jest negocjowana? Milion Dinamo odrzuciło przedwczoraj (za "Sportske Novosti".
                                żadna, leszek przecież powiedział, że zawodnik trafi do Legii dziś (czyli wczoraj) albo wcale . Oni doskonale wiedzieli, że Dinamo nie puści go za mniej niż 2 lub 1,5 mln euro, dlatego mogili sobie krzyczeć, że dają bańkę za niego. Szkoda, że Dinamo się nie zgodziło na milion euro, wtedy leszek by się zdziwił i musiałby wymyślić coś innego, aby transfer upadł.

Komentarz

Pracuję...
                                X