Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Adam-oldboy
    Jeszcze na nara Vuko czekam
    W Polsce tylko Legia, ale może Wisła zapłaci więcej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
      Zamieszczone przez Adam-oldboy
      Albo Nowy Lech
      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez Q_(L)
        Zamieszczone przez Beny
        Albo Nowy Lech
        znaczy Amika 2
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
          Zamieszczone przez Q_(L)
          Zamieszczone przez Beny
          Albo Nowy Lech
          znaczy Amika 2
          Ktoś musi kopać za Świerczewskiego.

Komentarz

• - W Legii już mnie nie chcą. W środę mam zamiar zwołać konferencję prasową i opowiedzieć o kulisach mojego rozstania z Legią – powiedział Cezary Kucharski Faktowi. 34-letni piłkarz zastanawia się, co dalej – czy kontynuować karierę, czy też poświęcić się pracy menedżerskiej. Pamiętajmy, że już zimą opowiadał, że jeśli nie dostałby oferty z Legii, to prawdopodobnie zakończyłby karierę.

– Może zrealizuję swoje największe marzenie i wyjadę do Stanów Zjednoczonych. Chciałbym tam jeszcze trochę pograć. Miałem oferty z MLS cztery lata temu, miałem dwa lata temu. Może teraz Amerykanie znów sobie o mnie przypomną. Ale myślę też o menedżerce. Od dawna jestem przygotowany do tej pracy – zastanawia się 'Kucharz' na łamach Faktu.

Przegląd Sportowy spekuluje, że może Kucharski zostanie przy Łazienkowskiej w roli wyszukiwawcza talentów. Grał przecież w Hiszpanii, Grecji, Szwajcarii, zna języki. Pytanie, czy 'Kucharz' nie będzie chciał pracować na własny rachunek. Poza tym wiele zależy od stylu czwartego już rozstania z Legią. Każde poprzednie wywoływało dyskusję w mediach oraz różne reakcje kibiców Legii. Przypomnijmy, że po raz pierwszy Kucharski odchodził do Sportingu Gijon, drugi raz – do Stomilu Olsztyn po konflikcie z Władysławem Stachurskim, a trzeci raz do Iraklisu Saloniki po dziwnej końcówce sezonu 2002/03, kiedy Legia nie awansowała do europejskich pucharów.

Źródło: Fakt / Przegląd Sportowy / własne
            Przygotowane przez: Marcin Żuk
            Dodano: 2006-05-23 10:35:06
            legia.com.pl
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Jakby przedstawili mu jakas normalna oferte to napewno by zostal. Nie wierze ze mial duze wymagania w takim wieku, a szczegolnie grajac w Legii - klubie w ktorym spedzil kupe czasu.

Komentarz

• to chyba Kucharza nie znasz...
                co rok-dwa lata to samo. Wraca i wyp.....a w nieslawie.

Komentarz

• ale grube słowa tu latają

Sytuacja była do przewidzenia, i chyba niewiele osób jest zdziwionych, może tylko tempem zmian

Zamieszczone przez lcpl
                  Kucharski zwołuje konfrencje prasową

Na prośbę Cezarego Kucharskiego i w porozumieniu z Klubem odbędzie się jutro konferencja prasowa. W spotkaniu udział wezmą, oprócz samego zawodnika, trener Dariusz Wdowczyk, członek Zarządu KP Legia Warszawa, Jarosław Ostrowski oraz przyjaciel i menadżer 'Kucharza' Jacek Kępiński. Konferencja rozpocznie się o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Klubu.

Jak powiedział Kucharski w dzisiejszym wydaniu Faktu chce on opowiedzieć o kulisach swojego roztania z Legią.

Jutro, w trakcie konferencji nasz serwis będzie przekazywać najistotniejsze wątki poruszane na tym spotkaniu.
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• wydaje mi sie ze on swoje dla Legii zrobił i powinien otrzymać chociaż odrobine szacunku. Mimo że odchodził i przychodził w łaske. Pamiętajmy że on wybiegał naprawde pare lat w Legii i przyczynił sie do naszych mistrzostw

Komentarz

• Patrząc pod tym kątem to Ouattara też nam wywalczył tego mistrza

Komentarz

• Nie no bez przesadyzmu
                        Nie pamiętam w Legii bardziej kurewskiego pożegnania sie z naszym klubem - szczerze mówiąc ( Ouattara ) , no i ... spędził u nas z 10 razy mniej czasu niż C_zary ( )

Jestem ciekaw co ''powie nam'' ta konferencja.
                        Może kiedyś ... ale teraz nie wydaje mi sie aby Kucharz żądał ''za dużo''.
                        34 lata , jak sam mówił - chce sie sie zająć w niedalekiej przyszłości menedżerką ( pewnie zostając jednocześnie w Legii ) ... ja na jego miejscu nie pierdoliłbym sie w jakieś kłótnie o kase i perspektywe dorabiania na koniec w jakiejś pipidówie tylko jeszcze przez rok pozarabiał troche monet w L ( pewnie i tak grubo ponad średniej krajowej ) i ustabilizował sie w Warszawie na dobre.
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                          Nie no bez przesadyzmu
                          Nie pamiętam w Legii bardziej kurewskiego pożegnania sie z naszym klubem - szczerze mówiąc ( Ouattara ) , no i ... spędził u nas z 10 razy mniej czasu niż C_zary ( )
                          Cosik ci pamięć szwankuje - a Stanev?! Omelanczuk?! Czy weszcie Vukovic żeby wspomnieć tylko te z ostatnich lat. A Ouattara jeszcze nie pożegnał się z Legią, bo jeszcze nie podpisał kontraktu z 1 FCK...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
                            A Ouattara jeszcze nie pożegnał się z Legią, bo jeszcze nie podpisał kontraktu z 1 FCK...
                            Dla mnie już go w Legii nie ma.
                            Z mojego punktu widzenia się pożegnał.
                            Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
                              Zamieszczone przez Kempes
                              Nie no bez przesadyzmu
                              Cosik ci pamięc szwankuje - a Stanev, Omelanczuk czy Vukovic żeby wspomnieć tylko te z ostatnich lat. A Ouattara jeszcze nie pożegnał się z Legią, bo jeszcze nie podpisał kontraktu z 1 FCK...
                              Chodziło mi o to :

Czy wciąż jest pracownikiem Legii czy nie to już inna sprawa , w praktyce pożegnał sie z ''drużyną'' i grą w naszych barwach robiąc jakieś szemrane podchody ( kontrakt z FCK [?] ) za plecami naszych działaczy.

Może niewiele ,ale dla mnie jest to gorsze niż zwianie za kasą ,ale w ''normalny/legalny'' sposób ( w sensie oficjalny transfer ect )

Tak rozumuje sobie..

Komentarz

• Jeszcze z inne beki - czytam sobie komentarze w przedstawieniu Chmiesta i ...

MJ (2006-05-23 17:41:36) - 42.neoplus.adsl.tpnet.pl:
                                Jestem po maturach i siedze sobie codziennie troszke czasu w gazetach sportowych i newsach, i... uważam że 3mln euro to może być mało :/
                                Wdowczyk deklaruje że bedzie miał 24 zawodników na sezon
                                Narazie stan jest taki: 23 - 5 + 1 = 19
                                Ubyli: Karwan, Rzeźniczak, Rosłoń, Karwan, Ouattara
                                Przybył: Korzym
                                Prawdopodobnie pożegnamy się jeszcze z kilkoma zawodnikami: Klatt, Włodarczyk, Dokovic i Mucha
                                Co daje... 19 - 4 = 15
                                Również Chałas nie nadaje sie do 1 drużyny... więc 15 - 1 = 14
                                Wynika z tego oczywista sprawa... Legii brakuje 10 zawdoników... ciekawe czy owe 3mln wystarczą na uzupełnienie kadry...
                                ...za 2 miesiące bedziemy wiedziec...
                                Gratuluje tym co chciało sie czytac

Myśle ,że coś w tym jest ...
                                Co prawda z Rosłoniem jeszcze chyba nie podjeli decyzji , Włodar , Djokovic i Mucha - zero konkretów ALE

faktycznie na dzień dzisiejszy w ciemnych kolorach widze mocną/w miare równorzędną 24 osobową kadre ( gdzie pewnie 3 ,4 to będą młodzi ludzie pokroju Korzyma ,Chałasa... )

no chyba ,że - daj los - mają już na oku realne stosunkowo niedrogie perły z zagranicy.

Komentarz

Pracuję...
                                X