Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Chyba Jasiowi nie przypasowali testowani
  przez cały mecz testowaliśmy Tutoricia....Tutorić zagrał walecznie, to agresywny piłkarz, ale widać, że miał problemy z wyprowadzaniem piłki - były sytuacje, że był zbyt nerwowy...
  ..ocenę Nurkovicia zostawiam Krzysztofowi Dowhaniowi....
  ...Ghandy ma duże chęci, biega, stara się, ale niczym szczególnym się dziś nie wyróżnił. Miałem nadzieję, że dłużej zagra Dong, lecz tak jak poprzednio nie miał sytuacji strzeleckich. Skończyło się na jego chęciach i kontuzji głowy.
  są dwie możliwości:
  1 -przywożą szrot na testy
  2 -albo Jasiu jest tak biegły w rokminaniu umiejętności testowanych graczy

  najprawdopodobniej i 1 i 2 czyli nic się nie zmienia
  NIL ZONE
  Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
  Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  Komentarz


  • Akurat o Nurkoviciu dobrze powiedział. O tym, czy dany bramkarz nadaje się do gry w Legii powinien decydować Dowhań, a nie Urban.

   Natomiast ocena Tutoricia jest dla mnie dziwna. Twardy - źle, waleczny - źle, agresywny - źle. To jaki do ***** powinien być obrońca? On nie ma wyprowadzać akcji, on ma powstrzymywać przeciwników, a on konstrukcji akcji są inni gracze.

   Po za tym, nie ma to jak decydować o przydatności gracza do zespołu na podstawie jednego sparingowego meczu Zresztą, u nas nawet jedna sesja na siłowni wystarczy żeby stwierdzić, że ktoś nie umie grać w piłkę.
   "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

   Komentarz


   • Marzenia Jasia przed wyjazdem do Mijas
    Musimy znaleźć więcej zawodników, którzy będą w stanie pociągnąć drużynę, którzy wpłyną na kolegów i na to by zespół uwierzył, że tracąc bramkę można wygrać mecz. Wiele myślimy o defensywnym pomocniku. Ale nie o takim, który potrafi tylko odebrać piłkę rywalowi i odegrać do najbliższego partnera. Analizując system Amisco wiem, że w środkowej strefie mamy zbyt dużo zawodników o małym odbiorze piłki. Gdyby doszedł do nas taki, który potrafi odbierać piłkę i na dodatek byłby kreatywny, moglibyśmy pokusić się o taką grę, jak na początku mojej pracy w Legii. Posiadanie piłki zawsze było mocną stroną naszej drużyny, to nam pozwalało na dominowanie. Jesienią to się zmieniło na naszą niekorzyść. A głównie dlatego, że miałem do dyspozycji mniej zawodników do gry kombinacyjnej, mniej piłkarzy kreatywnych
    Rzeczywistość - zero testowanych defensywnych pomocników. O co tu chodzi? Pomijając zasadność marzeń urbanowych. To dziwne. Trener płacze że mu potrzebny taki a taki zawodnik a tymczasem na tą pozycję nie pojawia się nikt.
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

    Komentarz


    • przez cały mecz testowaliśmy Tutoricia....Tutorić zagrał walecznie, to agresywny piłkarz, ale widać, że miał problemy z wyprowadzaniem piłki
     A kto tam nie ma takich problemów?
     "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

     Komentarz


     • Chinczyk zostanie. zaklad?

      Komentarz


      • Chińczyk już ma kontuzje. Widać że się dobrze zaaklimatyzował.
       Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
        Chińczyk już ma kontuzje. Widać że się dobrze zaaklimatyzował.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
         A kto tam nie ma takich problemów?
         Turović odesłany. Po 2-3 treningach, po 1 sparingu... A za rok będzie grał w lidze hiszpańskiej lub niemieckiej pewnie...
         Testy w naszym klubie nie mają sensu... Czy pamięta ktoś, czy za Urbana, któregoś z testowanych klub zakontraktował?
         https://www.facebook.com/cocadillaz

         Komentarz


         • Zamieszczone przez nil Zobacz posta
          Marzenia Jasia przed wyjazdem do Mijas


          Rzeczywistość - zero testowanych defensywnych pomocników. O co tu chodzi? Pomijając zasadność marzeń urbanowych. To dziwne. Trener płacze że mu potrzebny taki a taki zawodnik a tymczasem na tą pozycję nie pojawia się nikt.
          Normalnosc na zlomie nie bylo tego co chcieli to wzieli to co bylo ja mam nadzieje ze jeszcze jakies lewego obronce sciagna zeby wzmocnic konkurencje na lewej obronie

          Komentarz


          • Chińczyka wezmą, jakiegoś Wietnama sprowadzą, jakieś spotkanie w halach w Wolce Kosowskiej i trybuny zapełnione


           A z zawodników, jacy by nam się przydali to może jakiś piłkarz z jajami(trener zresztą też), który by ogarnął to pizdowate towarzystwo. Jakieś nasze klasy, fotki.pl, kierwa co to jest?
           Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
           Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
           Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
           Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

           Komentarz


           • A tak naprawdę to kto z naszych kopaczy ma jaja? Kto potrafi powiedzieć to, co myśli? Postawić się, gdy coś mu się nie podoba?

            Płaczący po czerwonej kartce Rzeźniczak? Giza, który po tym, jak został wygwizdany padł ze łzami w oczach w objęcia głupiego Jasia? ( pewnie gdyby mama siedziała na ławce to wypłakałby się w fartuch ) Rybus, który ma konto na fotka.pl? ( no ja pierdole, jest coś bardziej obciachowego? nie wiem ile by mi ktoś musiał zapłacić, żebym zamieścił na necie swoje zdjęcie zrobione w kiblu wyciągniętą ręką ). Iwański "bo piłka była za ciężka" czy wyczerpany do tego stopnia, że telefonu nie jest w stanie odebrać Grzelak? ( po przebiegnięcu dookoła Kanałku Piaseczyńskiego )

            Banda pizdusiów. Byle wszystko zrobić na odpierdol, najmniejszym nakładem sił, tak, żeby się nie zmęczyć. Odstawić nogę, odpuścić, bo po co ryzykować? Schować się na meczu, bo po co się przemęczać i biegać, pokazywać się? Podać do najbliższego kolegi, wyjebać byle dalej od siebie, bo co tracić siły i próbować indywidualnej akcji? Ważne, ża kasa na koncie się zgadza.

            Zawiodłem się na Jarzy. Dostosował się do tych płaczek i też nie wychyla się ponad przeciętność.

            Vuko był jaki był. Wybitnym kopaczem nigdy nie był. Ale miał charakter, zawsze mówił szczerze, to co myśli i pierdoliło go to, co sobie inni pomyślą. Mimo wielu nieporozumień, wielu jego nieprzychylnych wypowiedzi w stronę kibiców, ma u mnie szacunek. Właśnie za charakter. Kogoś takiego brakuje teraz w Legii.
            Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


            • Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
             Chińczyka wezmą, jakiegoś Wietnama sprowadzą, jakieś spotkanie w halach w Wolce Kosowskiej i trybuny zapełnione


             A z zawodników, jacy by nam się przydali to może jakiś piłkarz z jajami(trener zresztą też), który by ogarnął to pizdowate towarzystwo. Jakieś nasze klasy, fotki.pl, kierwa co to jest?
             Masz rację. Kiedyś czytałem o włoskim klubie, który sprowadził Japończyka. Japończyk grał dobrze, a pozatem przyciągnoł tłumy rodaków na stadion.
             I nasz zarząd mógłby w taki sposób rozwiązać problem z zapełnieniem stadionu.

             Komentarz


             • Jak dla mnie to brać i Donga i tego Kassenu też. Dong pewnie gorszy od Grzelaka nie jest, a Kassenu na pewno lepszy niż Borysiuk. Kadra nie jest, aż tak szeroka, a Chińczyk pewnie strzeli z jakąś Odrą na 1:0, a takie punkty mogą się okazać ważne. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
              REPREZENTANCI STAREJ SZKOŁY - ŚWIATOWID ŁOBEZ

              Komentarz


              • Chyba źle mnie zrozumiałeś, jeżeli ten cały Dong strzeli 1-3 bramki i jakaś jego bramka zadecyduje o 3pkt, a jest na to jakaś szansa to będę uważał, że sprowadzenie go nie było najgorszą opcją. Tejksiu i jego powrót do zdrowia oraz skuteczność z poprzedniego sezonu jest pewna, jak to że jutro wiosna przyjdzie. Grzelak zagra mecz i się okaże, że w następnych pięciu już nie wystąpi, bo będzie dochodził do siebie. A jeszcze jak Mięciel, który dla mnie jest ostatnią nadzieją białych, załapie jakąś kontuzje to będzie już masakra.

               Też wolałbym Lewandowskiego, Grosickiego czy Smolarka jakbyś jeszcze nie wiedział o co mi chodzi.
               REPREZENTANCI STAREJ SZKOŁY - ŚWIATOWID ŁOBEZ

               Komentarz


               • Zamieszczone przez mathi86slo Zobacz posta
                Grzelak zagra mecz i się okaże, że w następnych pięciu już nie wystąpi
                Pięciu? Nie doceniasz Grzelusia ( o ile w ogóle wróci ze zgrupowania w Hiszpanii, bo mam info tel. że jest na skraju wyczerpania po ostatniej siatkonodze )

                Komentarz

                Pracuję...
                X