Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Panowie... Przypominam ze jeszcze jakis czas temu Mucha siedzial na ławce gdy Fabian bronil i każdemu z Was zwisał.

Jasne, palnął głupotę ale jestem przekonany że na prawde chciał w podzięce za danie szans dać zarobić pierdołom spod znaku kp iti. Niestety jak zwykle miklas chciał dobre pieniazki no i sie przejechal.

Ja ani sekundy bym sie nie wahał z wypadem z tego zapyziałego powdorka gdzie toczy sie jedna wielka wojna na kazdym froncie. Przeciez to widac nawet po wywiadach z pilakrzami ze jest beznadziejna atmofera.

Miklas jest kr....em na potege, ze nie dal mu na prawde dobrego kontraktu bo po MŚ Mucha poszedłby dopiero za potezne pieniadze bo kazdy widzi ze jego klasa.... to klasa !
    Ale ten piep...ny cep spod Iławy o zyciu i interesach wie tyle co ja na temat baletu. Nie oczekujmy wiec zbyt wiele, to tylko cieć z Iławy (nie ujmując Iławie).

A Mucha dobrze zrobił. Miałbym do niego ogromne pretensje gdyby pozwolił zarobić tej łajzie jeszcze na nim.
    "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
      Panowie... Przypominam ze jeszcze jakis czas temu Mucha siedzial na ławce gdy Fabian bronil i każdemu z Was zwisał.

Jasne, palnął głupotę ale jestem przekonany że na prawde chciał w podzięce za danie szans dać zarobić pierdołom spod znaku kp iti. Niestety jak zwykle miklas chciał dobre pieniazki no i sie przejechal.

Ja ani sekundy bym sie nie wahał z wypadem z tego zapyziałego powdorka gdzie toczy sie jedna wielka wojna na kazdym froncie. Przeciez to widac nawet po wywiadach z pilakrzami ze jest beznadziejna atmofera.

Miklas jest kr....em na potege, ze nie dal mu na prawde dobrego kontraktu bo po MŚ Mucha poszedłby dopiero za potezne pieniadze bo kazdy widzi ze jego klasa.... to klasa !
      Ale ten piep...ny cep spod Iławy o zyciu i interesach wie tyle co ja na temat baletu. Nie oczekujmy wiec zbyt wiele, to tylko cieć z Iławy (nie ujmując Iławie).

A Mucha dobrze zrobił. Miałbym do niego ogromne pretensje gdyby pozwolił zarobić tej łajzie jeszcze na nim.
      Na weszlo.com napisali, że propozycja była naprawdę bajeczna jak na Polskę- dużo więcej niż te 350 tyś. Euro. Jakoś im wierzę. Mucha chciał odejść, więc nawet jakby zaproponowali mu rok temu nowy kontrakt to i tak odrzuciłby go. Nie dziwię się, bo Jan zaczął się dusić w tej zaściankowej lidze.
      Co do Wawrzyniaka- po takiej akcji już nigdy nie powinien powąchać murawy w koszulce Legii.
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Rok temu Słowacja nie miała jeszcze awansu na MŚ w kieszeni. To "trochę" zmienia sytuację.

A za powodzenie pozwu Wawrzyniaka trzymam kciuki. I mam wyjebane na to kto ma rację. Niech doi frajerów ile wlezie
        raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
        ------------------------
        Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
          Rok temu Słowacja nie miała jeszcze awansu na MŚ w kieszeni. To "trochę" zmienia sytuację.

A za powodzenie pozwu Wawrzyniaka trzymam kciuki. I mam wyjebane na to kto ma rację. Niech doi frajerów ile wlezie
          Ja nie trzymam, bo to może stworzyć niebezpieczny precedens, niezależnie od tego kto będzie właścicielem.

Komentarz

• Precedens stworzyli oni sami, że nie zerwali umowy. No, ale pewnie sobie wizja kasy z kolejnego transferu przesłoniła im gały, a tu zonk.
            ------------------------

Komentarz

Precedens stworzyli oni sami, że nie zerwali umowy. No, ale pewnie sobie wizja kasy z kolejnego transferu przesłoniła im gały, a tu zonk.
              No tak, ale z drugiej strony, gdyby okazało się, że może grać to byłaby szydera, że nie dali szansy, że wywalili dobrego zawodnika itd. Jakiego transferu? Po tym co odwalił to raczej prędko nie znajdzie się klub, który go zakontraktuje. Z tego co wiem to Legia mu też pomógła prawnie.
              Chociaż z drugiej strony jego zachowanie idealnie pokrywa się z filozofią ITI- kasa przede wszystkim.

Komentarz

• istotne jest KIEDY Mucha dostał tę korzystną propozycję. Ano całkiem niedawno.
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                  Po tym co odwalił to raczej prędko nie znajdzie się klub, który go zakontraktuje.
                  A ja uważam wręcz przeciwnie, że on już ma coś na oku. To znaczy ktoś jego. Inaczej nie szedłby na wojnę, która niezależnie od wyniku, pali za nim mosty na Legii. Dodajmy jeszcze, że:

Trybunał ds. Sportu w Lozannie wstrzymał egzekucję kary dyskwalifikacji wobec Jakuba Wawrzyniaka. To oznacza, że zawodnik może występować w oficjalnych meczach.

- Dzisiaj Zarząd został poinformowany przez pełnomocnika Jakuba Wawrzyniaka, że Trybunał ds. Sportu w Lozannie uwzględnił wniosek o wstrzymanie wykonania kary orzeczonej przez grecką Komisję Ligi w sprawie drugiej dyskwalifikacji dla zawodnika. Chociaż jej posiedzenie jeszcze się nie odbyło, to Trybunał uznał, że istnieją podstawy, aby kara nie była egzekwowana. Dzisiejszy werdykt oznacza, że Kuba może występować w oficjalnych meczach Ekstraklasy, rozgrywek o Puchar Polski oraz o europejskie puchary i reprezentacji Polski - powiedział członek zarządu KP Legia Warszawa Jarosław Ostrowski.
                  http://legia.com.pl/pl/27647,Wawrzyniak_moze_grac.html
                  ------------------------

Komentarz

• No to szukamy kogoś na lewą obronę...
                    Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przecież jest Komorowski, który na Remes Cup zaprezentował swój legendarny mocarny strzal

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                        No tak, ale z drugiej strony, gdyby okazało się, że może grać to byłaby szydera, że nie dali szansy, że wywalili dobrego zawodnika itd.
                        a nie można było w momencie orzeczenia dyskwalifikacji pod groźbą zerwania kontraktu z winy zawodnika podpisać aneksu do umowy, na mocy którego zawodnik otrzymywąłbym wiele wiele mniej albo do momentu wygaśnięcia dyskwalifikacji nic? Wawrzyniak miałby wybór - albo bruk, albo ograniczenie/wstrzymanie zarobków ale pewna przyszłość.

Amatorka ludzi pracujących w tym klubie mnie przeraża. Nie dopilnowali, to niech teraz płacą, gamonie. Ja do zawodnika nie mam pretensji - ma na papierze tyle i tyle, to chce to mieć na koncie. Kolejny przypadek skandalicznej amatorki działaczy K.P., którzy naiwnie wierzą że zawodnicy "na mordę" będą coś ustalać. Naiwni frajerzy.

Komentarz

• Klub się rozpada

Wyobrazam sobie atmosfere na zgrupowaniu, ale runda bedzie

18-20 tys!

P.S.
                          Po powrocie z Grecji władze Legii nie rozwiązały z Wawrzyniakiem kontraktu, ale zaproponowały mu obniżenie zarobków na czas zawieszenia. "Zaproponowaliśmy mu warunki adekwatne do sytuacji" - mówi Ostrowski. Piłkarz nie przystał na to i postanowił czekać na werdykt Trybunału.
                          Skoro nie przystał to albo go wywalacie albo płacicie. Proste. Chyba, ze zawarliscie w kontrakcie wczesniej jakas klauzule, ze np w razie jakiegos fatalnego zachowania pilkarza mozecie obnizyc pensje o powiedzmy 15%. Watpie zeby sad uznal, ze wyplacenie mu kasy byloby naruszeniem zasad wspolzycia spolecznego - bo na tej samej zasadzie nie wyplacenie moze cos takiego naruszac..

Fantastycznie, ze pilkarze Legii zaczynaja miec podejscie do KP Legia takie jak KP Legia ma do wszystkich. Pelna ekspolatacja jak najmniejszym kosztem.

Na legia.com cisza
                          Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Otóż to

Nie lubiłem go od czasu, kiedy pierdolnął coś, że kibice nie powinni walczyć o zalegalizowanie środków pirotechnicznych. I kij mu za to w kask.

Uważam, że jego zagranie z ty odszkodowaniem jest bardzo nie fair, ale szczerze mu kibicuję, żeby ogolił tych pedałów z KP.

Komentarz

• Marek Saganowski zaakceptował warunki umowy, jaką zaoferowali mu działacze AÓ Atrómitos Peristeríou. Polski napastnik otrzymał już kontrakt i najprawdopodobniej jutro złoży na nim swój podpis.

31-letni wychowanek ŁKS-u ostatni rok spędził w angielskim Southampton FC. Nowy klub Saganowskiego zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy. Przypomnijmy, że "Sagan" znajdował się w kręgu zainteresowań Legii, jednak nie porozumiał się latem z warszawskim klubem w kwestiach finansowych.
                              Mam nadzieje ,że temat Saganowskiego w Legii już nigdy nie wróci.

Komentarz

• Trzecim zawodnikiem, którego Legia przetestuje podczas zgrupowania w Mijas będzie były reprezentant Serbii - Dorde Tutorić - poinformowała Legia Warszawa.

Obecnie zawodnik nie ma klubu, a w ubiegłej rundzie występował w FK Crvena Zvezda Belgrad. Tutorić jest środkowym obrońcą.

Serb zapewne zacznie pracę z zespołem od niedzieli. Dziś o 16:00 wylądował na lotnisku w Maladze

futbol.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X