Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Apropo tego Dong'a - przypadek?
    http://legia.com/www/index.php?akt=11922
    Wyczesana papeteria.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
      http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

cos o Wawrzyniaku. Jeśli to prawda, to fuera wawrzyn
      Niewdzięczny ******** i tyle. Umówmy się, że akurat w tym jednym przypadku klub ma całkowitą rację.
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• nie mozna go za to co zrobil jakos dyscyplinarnie wyjebac na zbity pysk?
        Zamiast sie cieszyc ze daja mu mozliwoc treningow i wyjazdu na oboz to jeszcze ****** sie o kase kloci.
        Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Dzisiaj na Łazienkowską 3 dotarła niecodzienna przesyłka - list od fana Legii z ... Chin.
          Autor korespondencji pisze, że stale śledzi losy drużyny Jana Urbana oraz gratuluje legionistom niezłej pozycji w lidze. Do jego ulubionych zawodników należą Miroslav Radović oraz Sebastian Szałachowski. Shu Chun Wei liczy, że legioniści odwiedzą Kraj Środka.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy list z Kraju Środka, który trafił na Łazienkowską 3. We wrześniu otrzymaliśmy korespondencję od Chen Lai.
          Nie no teraz jestem spokojny w czerwcu pewnie pojedziemy na tournee po Chinach niczym Barcelona czy Real... w dodatku chińczycy zapłacą nam miliony euro za transmisję spotkań na żywo...Za rok o tej porze HGW będzie musiała tworzyć w Warszawie małe chinatown bo nie będzie gdzie pomieścić fanów naszego Jako Tako Kiwa

Kwestia druga to "sprawa Wawrzyniaka" pamiętam, że w którymś z pierwszych wywiadów po aferze cieszył dupę, że Legia chce jeszcze z nim wspólpracować - bo równie dobrze mogli wyjebać go na zbity pysk... a teraz stwierdził, że chce hajs za caly okres karencji

Zero szacunku dla takiego niewdzięcznika... jestem ciekawy jaki ruch zrobi teraz iti ?? Ja już go w Legii osobiście nie widzę...
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• No to chyba Wawrzyniaka na wiosne w Legii nie zobaczymy Nie zebym jakos po nim specjalnie płakał, ale to co w tym momencie odjebał to sie w pale nie mieści.
            Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Warzywniak, czy tobie przypadkiem sufit na łeb się nie spadł? Za co chcesz pieniądze? Za to, że dali Ci możliwość treningu ciołku? Czy może za to, że nie rozwiązali z tobą kontraktu z twojej winy?
              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• k.... bez honoru i tyle....

a propo innego transferu:
                Mucha:klub zmienie NIESTETY dopiero w czerwcu....
                (wypowiedz dla legia.com)
                Kowal - byłeś legendą, stałeś się mendą...

Komentarz

• Zamieszczone przez p kibic Zobacz posta
                  k.... bez honoru i tyle....

a propo innego transferu:
                  Mucha:klub zmienie NIESTETY dopiero w czerwcu....
                  (wypowiedz dla legia.com)
                  NIESTETY i dla niego i dla klubu, niestety.

Komentarz

• juz az przebiera nozkami zeby stad spierdolic...
                    ot jak kazda pilkarzyna, kasa kasa kasa...
                    nie to zebym mial pretensje, bo leje na takich grajkow...

Komentarz

• Zamieszczone przez p kibic Zobacz posta
                      juz az przebiera nozkami zeby stad spierdolic...
                      ot jak kazda pilkarzyna, kasa kasa kasa...
                      nie to zebym mial pretensje, bo leje na takich grajkow...
                      Co ty gadasz? a dziwisz mu sie *****? Co on tutaj ma ? W ogole o czym wy mowicie. Wy na trybnac nie mozecie z tym kurewskim ITI wytrzymac, a on ma to na codzien.

Hipokryzja ***** mac.
                      "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• To sie Miklas zdziwil.
                        I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                        zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                        kiedy zegar życia się zatrzyma,
                        spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• P kibic nie przesadzaj. Orzeł ma rację, sam byś postąpił inaczej? Śmiem wątpić, ba jestem pewny, że zrobił byś dokładnie tak samo jak Mucha.

Osobiście nie mam większych pretensji do niego. Wiadomo, mógł pewnych rzeczy nie mówić, trudno, stało się, powiedział co innego i zrobił co innego, życie. Swoje zrobił, w kilkunastu meczach uratował nam dupę i zapewnił punkty, nie ma więc sensu wieszać na nim psów.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                            P kibic nie przesadzaj. Orzeł ma rację, sam byś postąpił inaczej? Śmiem wątpić, ba jestem pewny, że zrobił byś dokładnie tak samo jak Mucha.

Osobiście nie mam większych pretensji do niego. Wiadomo, mógł pewnych rzeczy nie mówić, trudno, stało się, powiedział co innego i zrobił co innego, życie. Swoje zrobił, w kilkunastu meczach uratował nam dupę i zapewnił punkty, nie ma więc sensu wieszać na nim psów.
                            alez nie mam do niego pretensji

podalem to jako zajebisty przyklad, jak postepuja pilkarze (a co wczesniej mowia)... bo np. rok temu: jestem zadowolony z pobytu bardzo podoba mi sie miasto, bede chcial przedluzyc umowe, nigdzie sie nie wybieram ble ble ble
                            a teraz juz nie moze sie doczekac kiedy stad spierdoli...

nie ukrywajmy jak bym p-oszedl do Slovana Bratyslawa i dostal propozycje z ligi angielskiej to nie zastanawial bym sie ani sekundy, no ale raczej wczesniej bym nie opowiadal ze Bratyslawa tak mi sie podoba ze chcial bym tu mieszkac po zakonczeniu kariery i takie tam...

Komentarz

• Miklas to niech nie p...doli żali do Muchy. Gdyby zaczeli poważne rozmowy ponad pół roku temu to nie trzeba by mu było dawać aż 400 tys. Podpisał by, a i pięniądze by jakies za Jano wzięli. Żal im k..wa wtedy było. Chytry dwa razy traci.
                              "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• ja się dziwie, że Muchę tyle czasu utrzymaliśmy. Gdzie nasza śmieszna liga przy jego umiejętnościach?

Komentarz

Pracuję...
                                X