Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez p(L)m Zobacz posta
    Na bramkarzu reprezentacji takiej jak Słowacja, można zrobić niezły biznes
    Po co oddawać kogoś takiego za darmo?
    Albo przedłurzamy z nim kontrakt, albo walczymy o kase. A Mucha ma nie wiele do gadania, to zarząd powinien dyktować warunki. Co nie?!
    Weź sobie panie chłopie rozbieg i zatrzymaj się na ścianie.

My żyjemy w starożytności, że możemy mieć niewolników? Mucha ma niewiele do gadania? Chce - podpisuje kontrakt, nie chce - mówi towarzyszowi, żeby go w dupę pocałował i latem odchodzi za darmo.

Komentarz

• coś mnie trafia czytając relację ze zgrupowania, gdzie podczas sparingu wewnętrznego nikt nie potrafi strzelić chociaż JEDNEGO gola. Czy ludzie w tym klubie są ślepi czy bezdennie głupi? Nie trzeba być fachowcem, żeby zobaczyć jak nieskuteczne są nasze grajki !

Oczywiście mirek coś wspomina o transferze napadziora, ale temu człowiekowi nigdy nie ufałem... Mięciel ( był dobry kiedyś ), Grzelak ( wiadomo - z metra do pustej nie trafi ), Chinyama ( gdyby był w 100 % zdrowy to może coś by zdziałał,ale na szczęście rywali mamy Szula, który skutecznie go " zepsuł " ).

Kim oni chcą podbijać polską ligę, nie mówiąc o Europie !

Kiedy będą te cholerne transfery?!?!?!?!?!?!

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
        No i czego się plujesz? Co z tego, że Mucha chciałby, żeby Legia zarobiła, jeśli nie ma propozycji kupna na już? Bramkarzy w środku sezonu raczej się nie kupuje, chyba że podstawowy dozna kontuzji. Bo moim zdaniem Mucha żadnych ofert przejścia w tym okienku nie ma, a to wszystko co piszą gazety to tylko szum.
        Plujesz się Ty, to raz. Dwa, jeżeli nie jesteś w 100% pewien, że zrobisz jak mówisz to po prostu tego nie mówisz. I o to jedynie mam zastrzeżenia.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Detox, możesz znaleźć ten cytat Muchy?
          Co innego jest, jak ktoś powie " nie odejdę za darmo", a co innego " chciałbym, aby Legia na mnie zarobiła".

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
            Detox, możesz znaleźć ten cytat Muchy?
            Co innego jest, jak ktoś powie " nie odejdę za darmo", a co innego " chciałbym, aby Legia na mnie zarobiła".
            Chociażby tutaj: http://legia.com/www/index.php?akt=12330

Akurat tutaj już nie mówił tego tak stanowczo jak wcześniej

PS. I nie wiem o co cała dyskusja. Po prostu nie podoba mi się gadanie o pewnych kwestiach na wyrost. W zasadzie to nawet cieszy mnie to, że Walter nie dostanie za niego złotówki.

Być może ja zostałem wychowany, aby nie mówić różnych rzeczy "pod publiczkę", bo... potem wychodzi jak wychodzi
            Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
              Weź sobie panie chłopie rozbieg i zatrzymaj się na ścianie.

My żyjemy w starożytności, że możemy mieć niewolników? Mucha ma niewiele do gadania? Chce - podpisuje kontrakt, nie chce - mówi towarzyszowi, żeby go w dupę pocałował i latem odchodzi za darmo.
              Oj, chyba się tak nie do końca zrozumieliśmy. Zarząd decyduje za ile chce sprzedać zawodnika, a nie zawodnik. Zarząd decyduje czy sprzedaje zawodnika, a nie zawodnik. A ty mi tu wyskakujesz z podpisywaniem.

Swoją drogą, skoro zawodnik ma tak dużą swobodę, to Krzynówek by tak chętnie na ławce siedział w Wolfstburgu (nie jestem pewien pisowni), zamiast odejść, bo oferty miał. A odszedł jednak zbyt późno.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mucha
                Już wcześniej mówiłem, że chcę, aby Legia na mnie zarobiła, ale zobaczymy, co się wydarzy.
                Czyli Mucha chciałby, aby Legia na nim zarobiła, ale niczego nie obiecał. O co możesz mieć Detoxizer pretensje, jeśli za darmo odejdzie? Nie rozumiem.

EDIT: p(L)m - Ty jesteś w ogóle w temacie?

Wyjaśnię Ci: za pół roku Musze kończy się kontrakt. Wartość zawodnika jest uzależniona między innymi od długości kontraktu. Pół roku przed końcem piłkarz może podpisać kontrakt z dowolnym klubem i w momencie wygaśnięcia kontraktu przechodzi za darmo. Ogarniasz?
                Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• trzeba spojrzec prawdzie w oczy
                  ani zarzad ani pilkarze nikt z nich nie ma checi, ochoty nie mowiac juz o umiejetnosciach zeby cos osiagnac, w tej chwili nie ma tam ludzi z L w sercu to przywiazanie do wyplaty ktora i tak sie dostaje nie wazne jak sie gra

zarzad=pilkarze=zero ambicji

klub nie ma kasy iti nie ma kasy obudzcie sie do nastepnej zimy podtrzyma sie im frekfencje 4-8tys na stadionie to inaczej zaczna gadac, a pierwsi poleca M i O

Komentarz

• Sprawa jest prosta aby Legia coś ewentualnie na nim zarobiła (tak jak niby chciałby Mucha) musi sie znaleźć KUPIEC który wykłada hajs teraz... jeżeli taki się nie znajdzie (np.woli nie wykładac gotówki teraz tylko poczekac do lata proponując zawodnikowi np. lepszą tygodniówkę) no to nie ma o czym rozmawiać (dobre intencje Muchy mają tutaj nie wiele "do powiedzenia")

Trzeba zrozumieć, że Mucha nie pojedzie i nie powie np. w Totenhamie przechodzę do was ale zapłaćcie Legii już teraz te x00 tyś bo ja im tak obiecałem - skoro dany klub nie chce wyłożyć kasy no to nie ma tematu
                    Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Z Muchą dali dupy na wiosnę - to był czas by podpisać nowy kontrakt.
                      To że Mucha coś sobie powiedział a zrobi co innego to chyba was aż tak nie szokuje - norma nazwijmy to "piłkarska". Nie on pierwszy i nie ostatni.
                      Jako jedyny z nielicznych zapracował na swój sukces (dobry transfer z odpowiednim wynagrodzeniem). Niech idzie gdzie chce i kiedy chce.

Czy ktoś wierzy że pieniążki z transferu Muchy pójdą na wzmocnienia czy też zainwestują w cokolwiek związane z Legią?
                      Proponuję się cofnąć do poprzednich okienek transferowych by się przekonać i oprzytomnieć. Sprowadzamy coraz słabszych piłkarzy z roku na rok.
                      Iti nie mają pojęcia co to jest futbol - co trzeba czynić by osiągnąć sukces, ma się zgadzać kasa i to wszystko.

ps. Trzeciak się wk..... bo mu murzyna zjechali "....szkodzi wizerunkowi naszego Klubu...." Miruś ty nikomu nie szkodzisz
                      http://legia.net/wiadomosci,35970-tr...a_kassenu.html
                      Ostatnio edytowany przez nil; [ARG:4 UNDEFINED].
                      NIL ZONE
                      Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
                      Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Jak już zapewne wiecie,
                        Mucha podpisał dziś kontrakt z nowym klubem i odchodzi latem.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Raffi, skąd info, jak można wiedzieć?

EDIT: ok, już wiem

i cieszy mnie to bardzo Brawo Jano! pstryczek w nos komuszkowi
                          Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szkoda mi Legii, że klubem zarządzają tacy ludzie, który nie potrafią NIC zarobić na gwiazdach - Roger, teraz Mucha.

Potem powiedzą nie ma kasy na transfery bo nie zarobiliśmy na transferach z klubu. I tak oto lecimy w dół....

Komentarz

• Zamieszczone przez 123owca321 Zobacz posta
                              Potem powiedzą nie ma kasy na transfery bo nie zarobiliśmy na transferach z klubu. I tak oto lecimy w dół....
                              raczej usłyszymy, że ładują kasę w nowy stadion
                              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Szkoda Jano, ale było to nie uniknione...
                                Pretensje można miec, TYLKO do "zarządu". Ciekawe jak oni skomentują to wydarzenie?
                                "Nie dało się Jano zatrzymac, zaproponowalismy mu bajeczną ofertę, ale ją odrzucił."
                                Trzeba było myślec wcześniej! Jednyny zawodnik na, którym mozna było coś zarobic ochodzi za free.
                                Tak się buduje wilelkie ITI Warszawa.

Komentarz

Pracuję...
                                X